Strona 203 z 10066
Pokaż wyniki od 2,021 do 2,030 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    jestem juz w domu byłam tylko "odprowadzic" siostre do pracy i wjechałam na chilke do mojego R który tez jest jeszcze w pracy tylko ja dziś leniuchuje hihi :P z nią to tak fajnie na rowerze nie jest jechac bo jest strasznie ciązka hahaha i ciocica niestety zadyszki dostała
    A myslalam ze daleko w swiat na tych rowerach sie wybralas, zazdroszcze ci wolnego ja w tym tygodniu w sobote na pare godzin musze isc

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Czy bola was nogi w pachwinach? Mnie od niedzieli troche bola..

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    mnie nie bolą tylko brzuszek pobolewa.

veronika widzę, że masz termin na 15-01 powiedz mi dokładnie który masz tydzień i dzień ciąży?

Member
    Martynaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    A czy na pappa nie trEba byc na czczo?

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martynaa Zobacz posta
    Jeszcze mam czekac do czwartku na wizyte... nie dam rady do tego czasu. Mogli mi zadzwonić o 21 w srode albo w czwartek rano bo nawet nie wiedza co teraz przezywam, nie wiem jak przezyje do tego czwartku. Oni sobie nie zdaja sprawy z tego co ludzie przechodza powinni mnie przyjąć odrazu i przedstawić te wyniki. Nie dość ze tyle błędów przy badaniach zrobili to teraz jeszcze pieklo przez nich musze przezywac... Nie polecam sonomedico w Tychach!!!!
    to normalne że się denerwujesz, ale już sam fakt, że błędy popełniali stawia ich w trochę mniej wiarygodnym świetle. oczywiście idź i wszystko wyjaśnij. co dokładnie Ci powiedzieli przez tel?

Czytam teraz że te pappa często falszywe wyniki dają ja do tego mam najrzadsza grube krwi ABRh- wiec mam nadzieje ze poprostu sie pomylli... Mam 20 lat jestem w pełni zdrowa narzeczony to samo a w rodzinie nie mamy żadnych chorób genetycznych
    tym bardziej nie powinnaś się martwić, myśl pozytywnie.

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ale jesli masz normalna umowe o prace to nie moze pracodawca zwolnic Cie gdy jesteś w ciązy hmmm
    wiem o tym. już widzę ich skwaszone miny, że zagrałam im na nosie. moja szefowa bardzo nie lubi dzieci. uważa je za zbędny balast. sama nigdy dzieci nie miała. pojęcia nie masz ile się na temat ewentualnej ciąży nasłuchałam. wystarczyło, że któraś dziewczyna się źle poczuła od razu pogadanka czy w ciąży nie jest... eh... zresztą nie ważne. w czwartek czeka mnie wizyta w firmie. to zobaczę ich "zadowolone" miny.

Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dziewczynki a robiłyście sobie wróżbę z obrączki zawieszonej nad brzuszkiem? Na znak czy będzie chłopiec czy dziewczynka?

Dodam, że wróżby, zabobony trzeba brać z przymrużeniem oka ;P, ale dlaczego by nie spróbować
    ja powiem tak. kiedyś łaziłam do wróżek wszelkiej maści, sama się wiele od nich nauczyłam i w końcu sama na tym zarabiałam. dreszczyku emocji dodawał fakt, że zawsze wychodziło mi to samo, czy wróżyłam sobie sama, czy wróżył mi ktoś. ale... nie sprawdziło się. według wróżb powinnam być mężatką już 3 lata, a w przyszłym roku powinnam urodzić drugie dziecko - syna, pierwsza miała być córka. po za tym w necie jest podawana zła informacja. ruch kołowy obrączki zawsze oznacza dziewczynkę, a wahadłowy, czy to na boki czy w przód i tył oznacza chłopca. i do tej wróżby nie trzeba być w ciąży. wystarczy szklanka z wodą albo lewa dłoń. mimo wszystko w ciąży odradzam wszelkie wróżenie. nie znam żadnej wróżki która powróżyłaby kobiecie w ciąży bo to ściąga złe moce, ale oczywiście zrobisz jak zechcesz.
    Ostatnio edytowane przez PysiaRysia ; 30-06-15 o 17:31

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    A czy na pappa nie trEba byc na czczo?
    znalazłam informację, że nie jest to konieczne.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    mnie nie bolą tylko brzuszek pobolewa.

veronika widzę, że masz termin na 15-01 powiedz mi dokładnie który masz tydzień i dzień ciąży?
    12 tydzien zaczelam dzis albo zaczne jutro dlatego tak bo mi polozna co tydzien wiadomosc przysla z tygodniem i opisem co sie dzieje z dzidzia w dsnym tygodniu,ale nie wiem czy to wvdniu rozpoczecia czy ze zsczne jutro za tydzien mam spotkanie to spytam dokladnie wczoraj bylam na prenatanych to mam wpisane 11t5d

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    a miałaś kiedyś problemy z jajnikami? bolą Cię obydwie pachwiny czy jedna? z tego co wiem, to ból w pachwinach oznacza w ciąży że więzadła macicy się rozciągają. ale może też świadczyć o zapaleniu przydatków. tylko że wtedy ból jest nie do zniesienia, aż chodzić ani schylać się nie można. niestety to przechodziłam. mnie trochę pobolewają, ale na krótko i przestają, a potem za jakiś czas znowu. częściej prawy niż lewy, ale to nie jest ból nie do zniesienia więc myślę, że tym razem to więzadła macicy.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    a miałaś kiedyś problemy z jajnikami? bolą Cię obydwie pachwiny czy jedna? z tego co wiem, to ból w pachwinach oznacza w ciąży że więzadła macicy się rozciągają. ale może też świadczyć o zapaleniu przydatków. tylko że wtedy ból jest nie do zniesienia, aż chodzić ani schylać się nie można. niestety to przechodziłam. mnie trochę pobolewają, ale na krótko i przestają, a potem za jakiś czas znowu. częściej prawy niż lewy, ale to nie jest ból nie do zniesienia więc myślę, że tym razem to więzadła macicy.
    nie miala problemu z jajnikami a ten bol da sie wytrzymac pod konie dnia bardziej czUje

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    No zmobilizowałyście się Dziewczyny Musiałam sporo nadrobić w czytaniu.
    U mnie dzisiaj tak średnio, brzuch mnie boli, ale to może dlatego, że mam straszny kaszel, podczas którego napinają mi się wszystkie mięśnie. Mam nadzieję, że mi przejdzie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów