Strona 2027 z 10091
Pokaż wyniki od 20,261 do 20,270 z 100908

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar widar
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-16 zobacz kalendarz
    Cześć Mamusie, dopiero nadrobiłam wszystko. Mnie też trochę przeraziła ta główka. Zaplanowałam sobie na dzisiaj poprasować resztę ubranek. Cały lewy bok mnie boli bo mała w tym miejscu ma nóżki i się cały czas rozciąga a że prawie cały czas na nim leże to boli.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Witam Was !
    Wczoraj nadrobiłam a dziś już tyle stron do czytania... jesteście niemożliwe..
    Natalka Nic się nie dzieje tylko po prostu tam jest że nie zawsze mam czas sprawdzić forum i napisać a ostatnio to wogóle ani kompa nie widuję prawie ani nic...obiady sprzątania...ostatnie pranie i prasowanie ciuszków i rzeczy Oliwki... ale już skończyłam , torbę też ju ż mam prawie gotową...

Wczoraj odebrałam wyniki GBS wyszły ujemnie więc chyba dobrze..
    Później ma do mnie wpaść koleżanka bo mówiłą że nazbierała zakrętek dla mojej sąsiadeczki malutkiej to wpadnie przy okazji na kawkę..
    Jestem w trakcie robienia obiadu bo przyjechał tata robią z mężem coś na budowie a tu takie zimnoty że mi się nie chce z domu wychodzić brrrr
    Dziś zlecę tacie wyczyszczenie i pomalowanie łóżeczka jego przyszłej wnusi bo siedzi w domu więc dam mu zajęcie i niedługo już przywieziemy łóżeczko jak wyschnie żeby było gotowe... Jak ja się nie mogę już doczekać kiedy będę moje maleństwo tulić
    Wczoraj mąż czuł jak mocno potrafi kopać i sie zastanawiał co czuje<nóżka,rączka?>

We wtorek mam USG kontrolne ze względu na tego torbiela nadal...ostatnie już chyba i w środę mam wizytę
    Beatka cieszę się że nadal jesteś w trójpaku ! mój W. też się dopytuje jak tam żyje ta dziewczyna z bliźniakami tak że trzymaj się :*

Miłego dnia Wam życzę i postaram się być już na bieżąco

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    A wlasnie mamusie planujecie cos na Andrzejki?
    chciałabym w sumie gdzieś wyjść zawsze chodziliśmy na takie zabawy(bale) no ale teraz na taką zabawę nie pójdę bo po pierwsze nie mam co ubrać, po drugie nie wytrzymałabym tam pewnie 2h na siedząco nie mówiąc już o tańczeniu, po 3 ani drineczka ani nic dlatego może coś innego wymyślę. A Ty coś planujesz?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez widar Zobacz posta
    Cześć Mamusie, dopiero nadrobiłam wszystko. Mnie też trochę przeraziła ta główka. Zaplanowałam sobie na dzisiaj poprasować resztę ubranek. Cały lewy bok mnie boli bo mała w tym miejscu ma nóżki i się cały czas rozciąga a że prawie cały czas na nim leże to boli.
    moja obstawia ciągle prawy bok prasuj sobie na siedząco

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Witam Was !
    Wczoraj nadrobiłam a dziś już tyle stron do czytania... jesteście niemożliwe..
    Natalka Nic się nie dzieje tylko po prostu tam jest że nie zawsze mam czas sprawdzić forum i napisać a ostatnio to wogóle ani kompa nie widuję prawie ani nic...obiady sprzątania...ostatnie pranie i prasowanie ciuszków i rzeczy Oliwki... ale już skończyłam , torbę też ju ż mam prawie gotową...

Wczoraj odebrałam wyniki GBS wyszły ujemnie więc chyba dobrze..
    Później ma do mnie wpaść koleżanka bo mówiłą że nazbierała zakrętek dla mojej sąsiadeczki malutkiej to wpadnie przy okazji na kawkę..
    Jestem w trakcie robienia obiadu bo przyjechał tata robią z mężem coś na budowie a tu takie zimnoty że mi się nie chce z domu wychodzić brrrr
    Dziś zlecę tacie wyczyszczenie i pomalowanie łóżeczka jego przyszłej wnusi bo siedzi w domu więc dam mu zajęcie i niedługo już przywieziemy łóżeczko jak wyschnie żeby było gotowe... Jak ja się nie mogę już doczekać kiedy będę moje maleństwo tulić
    Wczoraj mąż czuł jak mocno potrafi kopać i sie zastanawiał co czuje<nóżka,rączka?>

We wtorek mam USG kontrolne ze względu na tego torbiela nadal...ostatnie już chyba i w środę mam wizytę
    Beatka cieszę się że nadal jesteś w trójpaku ! mój W. też się dopytuje jak tam żyje ta dziewczyna z bliźniakami tak że trzymaj się :*

Miłego dnia Wam życzę i postaram się być już na bieżąco
    smutno bez Ciebie dobrze że juz masz wszystko ogarnięte

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    smutno bez Ciebie dobrze że juz masz wszystko ogarnięte
    Już do Was wracam hihi też się za Wami stęskniłam...
    no rzeczy Oliwki mam już ogarnięte tylko muszę kupić herbatkę mleko pampersów dokupić i coś żeby jej dupsko smarowac przy zmianie pieluchy co polkecacie?

O mnie
    moja obstawia ciągle prawy bok prasuj sobie na siedząco
    Tylko na siedząco wchodzi w grę, bo mam nakaz jak najwięcej leżeć żeby mała chociaż do 37 tygodnia wytrzymała z przyjściem na świat

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Już do Was wracam hihi też się za Wami stęskniłam...
    no rzeczy Oliwki mam już ogarnięte tylko muszę kupić herbatkę mleko pampersów dokupić i coś żeby jej dupsko smarowac przy zmianie pieluchy co polkecacie?
    ja mam sudocrem i bepanthen a mleko jakie w razie W kupujecie?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez widar Zobacz posta
    Tylko na siedząco wchodzi w grę, bo mam nakaz jak najwięcej leżeć żeby mała chociaż do 37 tygodnia wytrzymała z przyjściem na świat
    o jej 37 tydzień to już niedługo hihi

O mnie
    o jej 37 tydzień to już niedługo hihi
    Od piątku równo 2 tygodnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów