Strona 2026 z 10065
Pokaż wyniki od 20,251 do 20,260 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Dzien dobry
    Wczoraj wychodzac z forum nie sadzilam ze pyknie 2000, a jednak ! jestescie the best, normalnie ciezko nadazyc, za wami ciekawe co to sie bedzie dzialo przy koncowce grudnia, a w styczniu to juz hoho.
    Patrycja, dobra robota bylam na stronce, a i zapomnialam no gratuluje cierpliwosci i talentu, choinka piekna.
    Beata dzielnie sie trzymaj oby tak dalej.
    Z ta glowka to ja sie nie znam, ale skoro innych objawow brak to chyba nie glowka, sama ciekawa jestem co na to lekarz.
    Mnie tez bola bioderka od tego spania na boku, a ostatnio cos budze sie czesto na plecach i musze sie przewracac, moj maz mnie nakrywa co noc jak sie rozkopie, a rozkopie sie zawsze, milo mi wtedy, niby nic takiego ale jednak.
    U mnie dzis pochmurno i sypnelo sniegiem eehhh wczoraj wykorzystalam slonce i zrobilam sobie spacer po lesie jessuu ledwo sie doczlapalam, zadyszka to swoja droga ,plus twardy brzuch jak kamol sciskal mi pecherz, zawsze tak mam jak brzuch twarnieje musze siku, a gdzie ja w tym lesie pojde pod krzak mysle? obwieje mnie i klopot bedzie, spacerowac nigdy nie potrafilam ze mna spacer to prawie trucht, ciezko mi nawet w ciazy zwolnic.
    A dzis zadne plany, nic nie chce sie robic kompletnie, chyba poleniuchuje, a co tam.
    Pomysle, poczytam co tu na Andrzeja upichcić.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Iza no i wjechałaś mi na ambicje i musze iść ale nie umiem się zabrać
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Mnie juz zaslodzilo... Leze sobie i chyba jakis film ogladne. Widzialas na necie ostatnio cos fajnego? Poleccie cos
    Polecam stronkę gofilm.pl wszystkie film darmowe napewno znajdziesz coś ciekawego

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Jeju, budyn... Tego mi wlasnie trzeba bylo... Chyba caly rondelek zjem taki pyszny ze hej!!
    Jak patrze przez okno to mam wrazenie, ze 20 stopni jest ale bym sobie siadla na lezaczku do sloneczka z ksiazka w reku i arbuzem w drugiej rece no ale wiosna juz tuz tuz

Jakie plany macie na dzis?? Choinki to juz wiem
    a ja zaraz wychodzę na gimnastykę. Później zadzwonię bo może będą moje wyniki z wymazu to podjadę do szpitala, a mąż reszte badań odbierze z laboratorium w drodze powrotnej do domu (bo to w innym miejscu) później do domciu i odpoczywanie:P ostatnio męczą mnie już te ćwiczenia:/ dobrze, że obiadku nie muszę robić bo kochana babcia zaopatrzyła nas w pierogi z kapuchą i grzybami:P
    Natalka, już wspominałam, że oglądałam ostatnio fajhny nowy serial Narcos. Mi się podobał a fajny też jest serial Modern Family:P taki komediowy ale fajny:P
    uciekam bo się spóźnię na autobus...paaaaa

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Polecam stronkę gofilm.pl wszystkie film darmowe napewno znajdziesz coś ciekawego
    A wlasnie mamusie planujecie cos na Andrzejki?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    A wlasnie mamusie planujecie cos na Andrzejki?
    Jasne!! Planuje robic NIC
    Na wyjscie sie nie nadaje.. A i checi na cokolwiek tez brak...

O mnie
    Co do filmow tak na szybko moge polecic, kiedys pisalam "Do utraty sil" taki babsko meski wyskacz lez
    " Wiek Adeline" bardzo mi sie tez podobal.
    ze starszych jak ktos lubi kostiumowe z watkiem romantycznym to polecam "Pokute" " Grzeszna milosc" oraz "Kochanice krola"
    A z komedii ktora ogladalam niedawno to "W nowym zwierciadle: Wakacje" ja sie usmialam .
    Tez ciekawy to "Mary i Marta" oraz " Kwiat pustyni" ale to juz dramaty.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Nati mowilam juz ze to prawdopodobnie szyjka ale gdyby nie tabletki to sama bym tam palcem nie grzebala

Joneczka ja mam cukrzyce ciazowa. Na szczescie wszystko da sie wyregulowac dieta najczesciej mi cukier skacze jak testuje jakies pieczywo, ale i tak jestem skazana na 2 rodzaje a poza tym to prawie jem normalnie

W Warszawie dzis zimno, pomimo slonka. Szyby w samochodzie do skrobania

O mnie
    Na Andrzejki w domu na pewno

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    ooo Kwiat pustyni uwielllllbiaaaam, książke tak samo oczywiście w kolekcji
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów