Strona 2019 z 10058
Pokaż wyniki od 20,181 do 20,190 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nisiowa Zobacz posta
    Ale sytuacja jet taka ze polecilam z wagi ostatnio bo jestem -3kg wagi sprzed ciazy i ciagle mam anemie.. Odzywiam sie normalnie malutka rozwija sie prawidlowo.. A brzuch mam praktycznie plaski ginekolog stwierdzila ze mam sie nie dziwic i nie narzekac na ciagnacy bol brzucha bo gdzies to dziecko musi sie tam ulozyc... Wiec to jest jak najbardziej normalne ze uciska... Tylko ze to nie jest moja wina.. Nie wiem dlaczego brzuch mi nie rosnie
    ja też mam anemie i przyjmuje teraz chyba ze 160 mg żelaza... Wazne ze mala rosnie prawidlowo, a badania trzeba caly czas kontrolowac. Zastanow sie moze nad konsultacja u innego lekarza? PAMIETAJ, ze jezeli masz niepokojace bole, to powinnas juz dawno wybierac sie na izbe!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Oleczka Zobacz posta
    Broń Boże nie strasze, napisałam to tylko z troski , że lepiej takie coś sprawdzić bo tak raczej nie powinno być.
    rozumiem troske, ale moglas to napisac w inny sposob..

Senior Member Awatar Oleczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-12-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    rozumiem troske, ale moglas to napisac w inny sposob..
    Oj to przepraszam za bezpośredniość. Źle nie chciałam .
    Ciąża - dziewięć miesięcy stwarzania świata <3

ja też mam anemie i przyjmuje teraz chyba ze 160 mg żelaza... Wazne ze mala rosnie prawidlowo, a badania trzeba caly czas kontrolowac. Zastanow sie moze nad konsultacja u innego lekarza? PAMIETAJ, ze jezeli masz niepokojace bole, to powinnas juz dawno wybierac sie na izbe!
    Jestem szczupla osoba i podejrzewam ze te bole faktycznie sa spowodowane tym ze mala nie ma miejsca bo od poczatku te bole sa takie same i mysle ze gdyby to byly skurcze to bym je odroznila.. Ale dla wlasnego spokoju pojade sprawdzic czy wszystko jest w porzadku.. Dziekuje Betty09

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nisiowa Zobacz posta
    Jestem szczupla osoba i podejrzewam ze te bole faktycznie sa spowodowane tym ze mala nie ma miejsca bo od poczatku te bole sa takie same i mysle ze gdyby to byly skurcze to bym je odroznila.. Ale dla wlasnego spokoju pojade sprawdzic czy wszystko jest w porzadku.. Dziekuje Betty09
    to ja chyba mam podobnie.. jedz dla swietego spokoju i dawaj znac co u Ciebie! Trzymaj się

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    hmm... w sumie to tak sobie rozmyslalam o 2 w nocy ze to nie czuje sie glowki dziecka, tylko szyjke.. jakby czulo sie glowke to musialoby byc rozwarcie i zaczalby sie porod..

Senior Member Awatar Oleczka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-12-04 zobacz kalendarz
    hmm... w sumie to tak sobie rozmyslalam o 2 w nocy ze to nie czuje sie glowki dziecka, tylko szyjke.. jakby czulo sie glowke to musialoby byc rozwarcie i zaczalby sie porod..
    No właśnie to próbowałam powiedziec Betty. Także tam się nie stresujcie , a koleżanka niech da znać co jej powiedzieli.
    Ciąża - dziewięć miesięcy stwarzania świata <3

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Weszlam rano a tu 20 str wiecej...nadrobilam sobie, polepilam pierogow, zrobilam obiad...potem wizyta u poloznej, wszystko ok, tu juz nie ważą dziecka po 32 tyg ale powiedziala, ze ma na pewno ponad 2kg (tyle to sama wiem) pogadalysmy znowu o znieczuleniach i nacinaniu (bo to sa moje obawy) i potem usg mała pokazywala całą dłon, smialam sie do babki, ze chyba mam przylozyc reke i przybic 5 hihi, fikala nozkami i babeczka sie smiala, ze ma duza stopke, ale to bylo w powiekszeniu...wrocilam do domu, kolacyjka i bylam popilnowac siostrzenicy...wracam i co?! impreza obbyla sie beze mnie i znowu ponad 30 str do nadrobienia...kiedy Wy znajdujecie na to czas? dzis wyprałam juz Ninki posciel jutro wyprasuje. Jutro podesle Wam foto tego pompona, co wczoraj zrobilam...u mnie sa takie jak Iza poszukala i wlasnie takie wczoraj tez zakupilam, sa niedrogie i sa tez takie jak ma Verka, ale tych nie chcialam...siostra zawsze te kupuje na impreze urodzinowa dla swojej córy. Tak mi sie spodobal ten, co sama zrobilam, ze dzis zamowilam 15cm organzy z Pl i po weekendzie znajoma mi przywiezie i bede dzialac dalej- sama!
    zaraz czas spac, a jja juz sie boje, ze bede lezec i patrzec w sufit masakra!
    Do jutra laski!
    Kochana ja nie mam czasu na pomponynadal pracuje w domu ogarnac cos do jedzenia (forum)takze teges kupilam i z glowy ale ciesze sie wam sie spodobaly a Ty sama robiszjak beda gotowe to pokaz
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 25-11-15 o 01:04

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Boziu co ja tu czytam?kur..wa dwa razy patrzylam czy na naszym forumbjestem hahaha ok jaka glowka ?gdzie ze palcem?matko ja nawet nie pomyslalam o tym..brrr ale ja zielona w tym temacie ale nie sadze zeby glowka tak wyczuwalna byla bez rozwarcia tak jak Rolcia pisala zanim glowka to cos ja ochrania ale ok jak cos to daj znac co i jak....

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Kochaniutkie pizze zrobilam pol blachy zjadlam SAMA haha popilam pepsi i zaraz ide sie myc,serialik i sena jutro ostatni dzien przed weekendem dlugim...oj zeby szybko zlecialodo pozniej laseczki

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów