Strona 20 z 10058
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Kaszuba .. z tego co opisujesz to ja miałam baardzo podobne objawy i na takim samym etapie dowiedizałam się o ciazy Chociaz jeszce nie moge w to uwierzyć

wers0n w kalkulatorach jeszcze jest o tyle dobrze ze mozna sobie wybrac długosc cyklu ale w suwaczkach nie, próbowałam sobie własnie jeden stowrzyc a ze one licza że owu jest 14 dnia, a ja miałam 11-12 to sobie wpisałam dzien ostatniej miesiaczki dwa dni wczesiej niż miałam faktycznie i myśle ze nie bedzie przekłamany hehe

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Mam już wyniki...
    beta 0,9...
    tylko skąd te objawy? Zgada, sikanie co pół godziny, bóle brzucha, zawroty głowy...

Życzę Wam powodzenia i jestem zmuszona wypisać się z tego tematu.
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Kasia - nie wierze a powtarzałąs dzis może?

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    nie, nie powtarzałam, w środę powinna dostać @
    Starania od grudnia 2013 roku..
    25.02.2015 - 6tc; 4.12.2015 - 7tc; 4.10.2016 - 9tc - Aniołki[*][*][*]
    27.06.2016 - ciąża biochemiczna
    "Jeżeli zdecydujesz się jednak na pojawienie w moim życiu, pamiętaj, że przekonasz się co to jest prawdziwa i odwzajemniona miłość" <3

Kasiu,przykro mi! Niestety jak się mocno chce to czasmi organizm płata nam figle. Im człowiek bardziej przeżywa, tym bardziej nam się zdaje. Sama przez to przechodziłam. Teraz już wyluzowałam, ale z poczatku co miesiąc byłam pewna ciąży. Tak już mają ludzie emocjonalni i tyle. Trzeba wierzyć, że kolejny cykl będzie szczęśliwy. Głowka do gry.
    XI 2012 - zaczynamy starania, I i VII 2013 - 2 aniołki + 4 ciaze biochemiczne
    V 2016 - pierwsza wizyta w OA
    IX 2016 - testy, spotkania
    X-XI 2016 - szkolimy się... I mamy kwalifikację Czekamy!

"Nie chcę się skarżyć na swój los - Nie proszę więcej, niż dać możesz - I ciągle mam nadzieję, że... - Że chyba wiesz, co robisz, Boże"

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    szkoda Kasiu dawaj znac jak tamstaranka u Ciebie i odezwij sie jak zobaczysz 2 kreseczki

Junior Member
    kaszuba

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    [QUOTE=tynka89;2609426]Kaszuba .. z tego co opisujesz to ja miałam baardzo podobne objawy i na takim samym etapie dowiedizałam się o ciazy Chociaz jeszce nie moge w to uwierzyć

Ja też w to nie wierzę jeszcze. Zastanawiam się kiedy pójść do lekarza teraz to stanowczo za wcześnie. Ty kiedy się wybierasz ?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Dwa tygodnie na pewno jeszcze poczekam. Umowie się na połowę maja lub później

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Tylko za bardzo nie wiem jeszcze gdzie

Junior Member
    kaszuba

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Ja jestem zapisana na wizytę na 1 czerwca do mojego lekarza ale nie wiem czy to nie za późno

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów