Strona 1990 z 10046
Pokaż wyniki od 19,891 do 19,900 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    tak zastanawiałam się czy z ich strony czy z allegro wziąć i tak jakoś na allegro kliknełam kup taka O ;

http://www.italianfashion.pl/produkt...a-rekaw-34.php
    no na allegro ja tez ogladalam i powiedz mi jaki rozmiar wzielas? bo wydaje mi sie, ze my podone gabarytowo haha :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Daria pokaż pościel jaką wzięłaś

Iza śliczna koszulka!

Ja śmigam robić ciasto na pizze jeszcze mój mnie tak irytuje bo pojechał po oliwki i w związku tym co 15 sekund sekund telefon ze sklepu, bo zielone czy czarne, bo taka cena, bo w słoiku czy woreczku, ile gram, czy nadziewane.... normalnie weź tu wyślij chłopa po jedną rzecz

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    tak zastanawiałam się czy z ich strony czy z allegro wziąć i tak jakoś na allegro kliknełam kup taka O ;

http://www.italianfashion.pl/produkt...a-rekaw-34.php
    Ladna ta koszulka

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ola wyślę jak wypiore i powlecze do wyrka :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta

Iza śliczna koszulka!

Ja śmigam robić ciasto na pizze jeszcze mój mnie tak irytuje bo pojechał po oliwki i w związku tym co 15 sekund sekund telefon ze sklepu, bo zielone czy czarne, bo taka cena, bo w słoiku czy woreczku, ile gram, czy nadziewane.... normalnie weź tu wyślij chłopa po jedną rzecz
    Hahaja moj jakby pojechal to by wzial wszystki i powiedzial ze promocja bylaja mam mojego dosc bo on zawsze trafia na promocje ...jezusie a tych produktow 10 za 10 ZAWSZE przywiezie....

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta

Iza śliczna koszulka!

ja tez nie lubię jak mój dzwoni co chwile z jakimś pytaniem

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    no na allegro ja tez ogladalam i powiedz mi jaki rozmiar wzielas? bo wydaje mi sie, ze my podone gabarytowo haha :P
    ja wzięłam M równie dobrze wydaję mi się że S byłaby dobra ale już nie będę zwracać

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Witajcie Mamusie
    alez wy piekne rzezy robicie! zdolniachy z Was! moze zalozcie jakas firme i robcie hurtowo te ozdoby u mnie talentow manualnych brak wiec nawet nie probuje sie zabierac za takie rzeczy bo tylko bym sie zdenerwowala. jedyne co to kupilam swiateczny stroik w sklepie, ktory czeka na rozpakowanie
    bylam dzis na miescie rozejrzec sie za prezentami, kurcze chyba za duzo jest w tych sklepach bo naprawde ciezko mi cos wybrac

jegobaba
    dziekuje za linka! oczywiscie wszedzie szukalam tych gazikow, a nie pomyslalam o allegro..

Veronika
    nie taka mala tWoja Amelka widac, ze goni towarzystwo jesli chodzi o wage

Iza koszulka piekna, az zaluje ze juz wczesniej kupilam w takiej hurtowni bo w sumie srednie wizualnie sa.

moze glupie pytanie ale w czym zamierzacie rodzic? juz w tych koszulkach do karmienia? a moze nago?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Witajcie Mamusie
    alez wy piekne rzezy robicie! zdolniachy z Was! moze zalozcie jakas firme i robcie hurtowo te ozdoby u mnie talentow manualnych brak wiec nawet nie probuje sie zabierac za takie rzeczy bo tylko bym sie zdenerwowala. jedyne co to kupilam swiateczny stroik w sklepie, ktory czeka na rozpakowanie
    bylam dzis na miescie rozejrzec sie za prezentami, kurcze chyba za duzo jest w tych sklepach bo naprawde ciezko mi cos wybrac

jegobaba
    dziekuje za linka! oczywiscie wszedzie szukalam tych gazikow, a nie pomyslalam o allegro..

Veronika
    nie taka mala tWoja Amelka widac, ze goni towarzystwo jesli chodzi o wage

Iza koszulka piekna, az zaluje ze juz wczesniej kupilam w takiej hurtowni bo w sumie srednie wizualnie sa.

moze glupie pytanie ale w czym zamierzacie rodzic? juz w tych koszulkach do karmienia? a moze nago?
    ja muszę do porodu kupi oddzielną koszulę jakąs zwykłą, brzydką tanią bo i tak pójdzie do wyrzucenia, ale nawet i nago bym mogła leżeć i tak troche by mnie przykryli i by grało

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    ja muszę do porodu kupi oddzielną koszulę jakąs zwykłą, brzydką tanią bo i tak pójdzie do wyrzucenia, ale nawet i nago bym mogła leżeć i tak troche by mnie przykryli i by grało
    To wez przescieradlo stare sie nim nakryjesz i juz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów