Strona 198 z 10041
Pokaż wyniki od 1,971 do 1,980 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    No a ja byłam dziś na wizycie, i lekarz miał problemy z odnalezieniem malucha. Oczywiście wiedziałam że musi gdzieś być bo przecież się nie rozpłynął. I znalazł,badając mnie raz od dołu, raz od góry, później znów z dołu. Macica jest cały czas niekształtna i tak jak początkowo maluch mieścił się w dolnej części (wtedy co ten inny lekarz mnie nastraszył) to teraz się przemieścił do górnej,mniejszej. Lekarz ogólnie to podsumował tak - że takiego czegoś to on jeszcze nie widział. Ale zagrożenia poronienia nie ma, przynajmniej wg niego. Żadnych dokładnych pomiarów dziś nie robił, zresztą nawet chyba by nie da rady przy takim ułożeniu. Jutro wracam do pracy, bo ja się nie upierałam na zwolnienie, a wg niego też nic niepokojącego się nie dzieje. Więc pozostaje czekać na przyszły tydzień, bo idę prywatnie do innego lekarza na 3d. Biorąc pod uwagę wszelkie moje przygody, to tam chyba naprawdę rośnie jakiś egzemplarz nie do zdarcia,że pomimo wszystkiego tak mocno się trzyma. Ja chyba nadrabiam przygodami za wszystkie styczniowe mamusie
    najwazniejsze ze z dzidzia dobrze

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Niestety nie przeszlo...
    o Bidulka sciskam cie..... ale powaznie wez moze ta nospe jak nie przejdzie to moze zmniejszy bol...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    siedze w pracy i mysle co tu zjesc heheh tak na szybko obiadek chcialabym zrobic moze zanim skoncze prace to wymysle a poki co to babeczki czekoladowe zajadam u mnie libido ok nie narzekam zobaczymy jak pozniej bedzie narazie lekarz nie zabronil to korzystamy aczkolwiek moj maz jakos tak delikatniej dziala

Senior Member
    nenufarg

Mieszka w
    Bielsko-Biała
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2015-05-22 zobacz kalendarz
    Hej przyszłe mamusie,
    jestem mamą z maja 2015r
    Chciałam się podzielić moją opinią o laktatorze LOVI prolactis.
    Ogólnie zastanawiałam się czy kupować laktator, planowałam zająć się tym dopiero po porodzie, ale dostałam zestaw z LOVI.
    Elektryczny jest świetny, polecam.
    Poczałkowo moja córcia wisiała na piersi cały dzień. Nastraszono mnie, że może to być spowodowane małą ilością pokarmu, dlatego ściągałam pokarm, żeby widzieć ile go jest i ten laktator bardzo sprawnie sobie z tym radził Szybko opróżnia pierś, więc nie trzeba spędzać dnia z maszynerią przy piersi.
    POLECAM

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hej dziewczyny ! wczoraj przeszło jakos o 23 mnie boleć i całe szczęście bo nie wiedziałam co mam ze soba zrobić. W pracy mamy tabletki tez na sprzedaz ale po przeczytaniu ulotek żadnej z nich w ciązy nie mozna było brać .. a mnie bolał żołądek ... maskara. ale juz jest dzisiaj wszystko dobrze..

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Mycholinka, u mnie libido zerowe (jeśli nawet nie ujemne), nawet na przytulanie brak. mąż za to roznamiętniony za nas oboje Ale nie nalega bo wie że ciąża od początku zagrożona więc tylko się przytula Ale w pierwszej ciąży pamiętam że było identycznie (może to znak że drugi chłopak w drodze).

Beata, podwójna radość u Was, a jak ładnie maluszki się będą razem bawiły jak podrosną A ludzie głupio gadają.

U mnie brzuszek też coraz bardziej widoczny choć waga spada w dół.

Marcelina, ja chciałam pierwszego chłopaczka mieć i takie też miała przeczucie od samego początku. Teraz oczywiście marzy mi się dziewczynka, ale przeczucia brak.

Martyna to ty taka aktywna mamuśka, fajnie że możesz

ghjkz, fajnie jest nie znać płci do samego końca, polecam A Ty jak się teraz czujesz, przeszło?

Coton, Veronika super wieści

Witaj złośnica wśród nas
    chciałam jeszcze wczoraj zapytac ale juz siły nie miałam. nie znałas płci ? jak to było?

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hej dziewczyny ! wczoraj przeszło jakos o 23 mnie boleć i całe szczęście bo nie wiedziałam co mam ze soba zrobić. W pracy mamy tabletki tez na sprzedaz ale po przeczytaniu ulotek żadnej z nich w ciązy nie mozna było brać .. a mnie bolał żołądek ... maskara. ale juz jest dzisiaj wszystko dobrze..
    A wiesz ze mnie ostatnio tez żołądek boli... Lapie mnie na kilkadziesiąt minut a później puszcza. Dzis mam wizytę to się poskarżę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cześć Dziewczyny.wczoraj wieczorem lekarz zadzwonil że wynik testu pappa prawidłowy .Bardzo się cieszymy, wynik odbiore 14 lipca na wizycie.fasolka w 12 tyg 3 dni miała 5,96 cm.Dziękuję za miłe powitanie.

Member
    Martynaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Jest może wśród nas jakas mamusia mieszkająca w Niemczech? Moi rodzice tam mieszkają i najprawdopodobniej wyjade do nich w Październiku bo chce byc z rodzina i chciałam się dowiedIeć jak wygląda tam służba zdrowia i dogadywanie sie z lekarzami bo podobno ciężko

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez zlosnica34 Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny.wczoraj wieczorem lekarz zadzwonil że wynik testu pappa prawidłowy .Bardzo się cieszymy, wynik odbiore 14 lipca na wizycie.fasolka w 12 tyg 3 dni miała 5,96 cm.Dziękuję za miłe powitanie.
    no to super! najważniejsze, że wszystko ok

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów