Strona 1977 z 10063
Pokaż wyniki od 19,761 do 19,770 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar widar
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-16 zobacz kalendarz
    Trochę pracochłonne ale za to bardzo efektownie wyglądają na choince

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    wy to zapracowane jesteście od samego rana, ja przez mojego "disco robaczka" wczoraj spać nie mogłam. Nie wiem co ona tam robiła, chyba jeden wielki bal a na koniec jak się uspokoiła dostała czkawki. Dlatego wstałam dziś rano wyprawiłam starszą do szkoły i siup do łóżka, przespałam do 11.30 szok !
    Ogólnie tak ostatnio narzekacie, że was ciągle cos pobolewa, to i mnie dopadło. W takich chwilach jak te mam wrażenie, że nie dotrwam do stycznia. Strasznie mnie boli kręgosłup, brzuch mnie boli ogólnie nie za bardzo moge chodzić bo wszystko się nasila
    Ja też chcę zobaczyć śnieg u mnie nie ma ani ciut ciut buuuu
    Tyle z narzekania
    Naomi ty sie nie stresuj, bo każdy kto ma dzieci przez to przechodzi prędzej czy później w bardziej lub mniej nasilonym stopniu. Taka nasza rola, żeby sobie z tym poradzić Dzielna i mądra z ciebie dziewczyna napewno dasz radę.
    Beatka twój małżon to Ci się chyba nie będzie wstanie odwdzięczyć za to przez to co teraz przechodzisz, oni to mają dobrze
    Pati co za choinka nono

Pizza powiadacie? ja mam fazę teraz na zdrowe jedzenie, tak mnie jakoś naszło. Ogólnie po Niedzielnych warsztatach zdecydowałam, że nie będę brała witamin w ostatnim miesiącu, to opcja dla tych mamusiek co boją się że ich dzieciaczki urodzą się duże. Stawiam na witaminy w pożywieniu. Ale pizzy raz na jakiś czas sobie i tak nie odmówię.

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Czesc Mamusie
    od wczoraj 26 stron do nadrabiania... masakra, jak Wy szalejecie byla dzisiaj u mnie znajoma z pracy i tak rozmaiwlysmy i sluchajcie jakie ona duze dziecko urodzila ! Maly mial 66cm i wazyl 5,5 kg, a przytyla 48kg!!!!!!!!!!!! Wiec nie martwcie sie swoimi 10 kg
    Narobilyscie mi smaka ta pizza i chyba tez zrobie wieczorkiem Dzisiaj wizyta juz nie moge sie doczekac 17 Ciekawe ile Maly wazy.
    Piekne te ozdoby swiateczne. Ja kiedys tez robilam takie choinki i aniolki z makaronu i sprzedawalam i powiem Wam, ze calkiem dobrze na tym wychodzilam. Robilam tez choinki z szyszek, duzo mozna fajnych rzeczy wymyślić.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    naogladalam sie na necie jak robic rozne dekoracje, ozdoby itd.. i tak mnie zmeczylo to ogladanie ze odeszla chec aby robic cokolwiek..

Iza milczy, Patrycja tez.. pewnie produkuja ostro kolejne cuda

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    naogladalam sie na necie jak robic rozne dekoracje, ozdoby itd.. i tak mnie zmeczylo to ogladanie ze odeszla chec aby robic cokolwiek..

Iza milczy, Patrycja tez.. pewnie produkuja ostro kolejne cuda
    jestem tak zmęczona że nie masz pojęcia a dopiero połowa choinki z mną ! chciało mi się duże stożki kupować

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez widar Zobacz posta
    Pisałyście o choinkach robionych ze wstążek. Ja kiedyś robiłam bombki w ten sam sposób. Choinki robiłam z szyszek i malowałam na złoto ale niestety nie mam już żadnych zdjęć jak one wyglądały Załącznik 91997Załącznik 91998Załącznik 91999Załącznik 92000
    ale ładnie

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    siemano mamcie

ja was cały czas czytam ale weny na pisanie brak, od tej niedzieli nie za dobrze się czuje, twardy brzuch, mdłości itp. Już mam po dziurki w nosie tego wszystkiego, w 1 ciąży byłam aktywna cały czas i nie miałam takich dolegliwości. Dziś juz troche lepiej i dobrze bo trzeba dom ogarnąć, zakupy zrobić , zająć się dzieckiem. Niby mogłabym nic nie robić ale to leżenie też na mnie źle działa.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cukrówka

O mnie
    jegobana 48 kiloo!!!??? nie wyobrażam sobie

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    matko sory !!!!!!!!!!!! miało być JEGOBABA

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    jegobana 48 kiloo!!!??? nie wyobrażam sobie
    A ja nie wyobrazam sobie tych 5,5 kg wypchnac to chyba cc miała?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów