Strona 1973 z 10063
Pokaż wyniki od 19,721 do 19,730 z 100628

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    mam nadzieje ze sie z tym uporamy.
    Najwazniejsze ze problem zostal wylapany przez Ciebie i teraz mozesz w tym kierunku dzialac. Trzymam kciuki!

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Olga 1234 Zobacz posta
    To juz wiem co bede jadła na kolacje -pizza pychotka ! A macie dobry przepis na spod do pizza czy kupujecie ?
    Ja przewaznie testuje przepisy z neta, a dzis mam ochote na spod drozdzowy trzeba bedzie znalezc jakis szybki przepis

Senior Member Awatar widar
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-16 zobacz kalendarz
    Witam Mamusie, znowu miałam trochę stron do nadrobienia. U mnie też biało się zrobiło za oknem. W nocy obudził mnie ból podbrzusza, ale na szczęście przeszło do rana. Jutro wizyta u chirurga, aż się boje co powie

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Mamuśki

Ja dzisiaj mam usg o 13 w Instytucie Matki i Dziecka a o 19 wizytę u mojego gin, ciekawe ile Synek już waży, równo 2 tygodnie temu było prawie 2,5 kg

Jak większkość zabiera się za robótki ręczne to ja też Zamówiłam dzisiaj mnóstwo tiuli i tasiemek w różnych kolorach na allegro i jak tylko przyjdą zabieram się za robienie pomponów nad łóżeczko Maluszka Zobaczymy co tego wyjdzie, mąż powiedział, że mi pomoże, on lubi takie robótki

Miłego dnia Kobietki !

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    Dzień dobry Mamuśki

Ja dzisiaj mam usg o 13 w Instytucie Matki i Dziecka a o 19 wizytę u mojego gin, ciekawe ile Synek już waży, równo 2 tygodnie temu było prawie 2,5 kg

Jak większkość zabiera się za robótki ręczne to ja też Zamówiłam dzisiaj mnóstwo tiuli i tasiemek w różnych kolorach na allegro i jak tylko przyjdą zabieram się za robienie pomponów nad łóżeczko Maluszka Zobaczymy co tego wyjdzie, mąż powiedział, że mi pomoże, on lubi takie robótki

Miłego dnia Kobietki !
    oooo super a masz jakis sprawdzony "przepis" na ich wykonanie? na internecie jest podanych wiele opcji do ich zrobienia.. i jakiej szerokosci tiule zamówilas??

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Heloł!
    Melduje się, że wstałam, nadrobiłam no i to by było na tyle obrałam 3 mandaryny, opedzluje i moze sie wybiore do tego chuniolka i wejde gdzies za butami tymi naszymi polskimi Emu za 30 zl Iza ty mowisz, ze uzależnilas sie od auta.. uwierz mi ja mam tak blisko to, ze zejde przejde przez pasy i juz mam te targowisko, biedronke sklepy etc ze az wstyd jechac autem, ALE jakbym miala prawko to na pewno bym podjechala autem hahah :P ale zaniedbalam moja sprawe z prawem jazdy i dupa... mowilam sobie, ze w tym roku jeszcze pojde ale jak na razie widze ze mi to nie idzie te iście haha :P

naomi a moze to jest jakiś bunt/faza zazdrości, że zaraz bedzie sie musial dzielić czy cos? i ile on ma lat? ja to szczerze nie wiem jak bym taką sprawe zalatwila, zalezy ile ma lat poza tym jeszcze doswiadczenia nie mam hehe ;p

Eja na polku swieci slonko, sniegu zostalo tylko na dachach ;p no ale jak świeci to pewnie zimno grrr.. musze ogarnąć w kuchni bo wczoraj po tej choince juz mi sie nic nie chcialo haha
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    ma 10 skonczone, dzieki za slowa dziewczyny, naprawde doceniam.
    A co do pizzy to ja co nie co umiem ponad 3 lata pracowalm w pizzeri :P i krecilam te no pizze ale tamten przepis nie jest tak dobry na nasze piekarniki tu musi byc piec, od jakieo czasu korzystam tylko z jednego przepisu i podstawa jest max nagrzany piekarnik , pieczemy tylko 10 minut nawet krocej, jak chcece to zapodam wam przepis jak narazie to moj najlepszy, a probowalam juz sporo tez.
    Ostatnio edytowane przez naomi ; 24-11-15 o 09:14

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    A co do pizzy to ja co nie co umiem ponad 3 lata pracowalm w pizzeri :P i krecilam te no pizze ale tamten przepis nie jest tak dobry na nasze piekarniki tu musi byc piec, od jakieo czasu korzystam tylko z jednego przepisu i podstawa jest max nagrzany piekarnik , pieczemy tylko 10 minut nawet krocej, jak chcece to zapodam wam przepis jak narazie to moj najlepszy, a probowalam juz sporo tez.
    dawaaaaaaaaj
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    oooo super a masz jakis sprawdzony "przepis" na ich wykonanie? na internecie jest podanych wiele opcji do ich zrobienia.. i jakiej szerokosci tiule zamówilas??
    Sprawdzonego nie mam, będę próbować Obejrzałam kilka filmików na youtubie i chyba najpierw spróbuje według tego: https://www.youtube.com/watch?v=cH8HVyb_sec Jak nie wyjdzie będę próbowała jakiś innych Tiule zamówiłam o szerokości 15 cm, dokładnie te: http://allegro.pl/tiul-w-rolce-15cm-...789094495.html

O mnie
    podsyłaj podsyłaj będziemy robić

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów