Strona 197 z 10049
Pokaż wyniki od 1,961 do 1,970 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Boli mnie brzuszek :-(

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    mycholinka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    nospa i leżenie! lepszego sposobu nie ma...

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Mnie wczoraj bolał. Połóż się i odpocznij to może przejdzie

Senior Member Awatar Patuśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Super dziewczyny ze wszystko dobrze z Waszymi maluszkami

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez marcelina1507 Zobacz posta
    Mnie wczoraj bolał. Połóż się i odpocznij to może przejdzie
    Jestem w pracy do 12 ... Boli mnie tak srrasznie ze az mnie na wymioty bierze i miedzy zebrami mnie kluje...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Jestem w pracy do 12 ... Boli mnie tak srrasznie ze az mnie na wymioty bierze i miedzy zebrami mnie kluje...
    ojoj to nie dobrze kochana nospe wez moze przejdzie mnie tez tak bolal kiedys to nospe bralam nawet ta mocniejsza mialam przy sobie to wzielam i przeszlo.... chyba ze masz rewolucje jak ja mialam ostanio

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    ojoj to nie dobrze kochana nospe wez nmoze przejdzie mnie tez tak bolal kiedys to nospe bralam nawet ta mocniejsza mialam przy sobie to wzielam i przeszlo.... chyba ze masz rewolucje jak ja mialam ostanio
    Chcialam isc zwymiotowac to nie moge ... :-( zwijam sie z bolu na krzesle...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Mycholinka, u mnie libido zerowe (jeśli nawet nie ujemne), nawet na przytulanie brak. mąż za to roznamiętniony za nas oboje Ale nie nalega bo wie że ciąża od początku zagrożona więc tylko się przytula Ale w pierwszej ciąży pamiętam że było identycznie (może to znak że drugi chłopak w drodze).

Beata, podwójna radość u Was, a jak ładnie maluszki się będą razem bawiły jak podrosną A ludzie głupio gadają.

U mnie brzuszek też coraz bardziej widoczny choć waga spada w dół.

Marcelina, ja chciałam pierwszego chłopaczka mieć i takie też miała przeczucie od samego początku. Teraz oczywiście marzy mi się dziewczynka, ale przeczucia brak.

Martyna to ty taka aktywna mamuśka, fajnie że możesz

ghjkz, fajnie jest nie znać płci do samego końca, polecam A Ty jak się teraz czujesz, przeszło?

Coton, Veronika super wieści

Witaj złośnica wśród nas

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    No a ja byłam dziś na wizycie, i lekarz miał problemy z odnalezieniem malucha. Oczywiście wiedziałam że musi gdzieś być bo przecież się nie rozpłynął. I znalazł,badając mnie raz od dołu, raz od góry, później znów z dołu. Macica jest cały czas niekształtna i tak jak początkowo maluch mieścił się w dolnej części (wtedy co ten inny lekarz mnie nastraszył) to teraz się przemieścił do górnej,mniejszej. Lekarz ogólnie to podsumował tak - że takiego czegoś to on jeszcze nie widział. Ale zagrożenia poronienia nie ma, przynajmniej wg niego. Żadnych dokładnych pomiarów dziś nie robił, zresztą nawet chyba by nie da rady przy takim ułożeniu. Jutro wracam do pracy, bo ja się nie upierałam na zwolnienie, a wg niego też nic niepokojącego się nie dzieje. Więc pozostaje czekać na przyszły tydzień, bo idę prywatnie do innego lekarza na 3d. Biorąc pod uwagę wszelkie moje przygody, to tam chyba naprawdę rośnie jakiś egzemplarz nie do zdarcia,że pomimo wszystkiego tak mocno się trzyma. Ja chyba nadrabiam przygodami za wszystkie styczniowe mamusie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Mycholinka, u mnie libido zerowe (jeśli nawet nie ujemne), nawet na przytulanie brak. mąż za to roznamiętniony za nas oboje Ale nie nalega bo wie że ciąża od początku zagrożona więc tylko się przytula Ale w pierwszej ciąży pamiętam że było identycznie (może to znak że drugi chłopak w drodze).

Beata, podwójna radość u Was, a jak ładnie maluszki się będą razem bawiły jak podrosną A ludzie głupio gadają.

U mnie brzuszek też coraz bardziej widoczny choć waga spada w dół.

Marcelina, ja chciałam pierwszego chłopaczka mieć i takie też miała przeczucie od samego początku. Teraz oczywiście marzy mi się dziewczynka, ale przeczucia brak.

Martyna to ty taka aktywna mamuśka, fajnie że możesz

ghjkz, fajnie jest nie znać płci do samego końca, polecam A Ty jak się teraz czujesz, przeszło?

Coton, Veronika super wieści

Witaj złośnica wśród nas
    Niestety nie przeszlo...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów