Strona 196 z 10041
Pokaż wyniki od 1,951 do 1,960 z 100401

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny Ja już po USG genetycznym i jestem baaardzo szczęśliwa Dzidzia pięknie współpracowała, NT 1,2 więc ekstra (a tego się bałam), kość nosowa jest, serduszko pięknie bije No iii...... raczej na pewno będziemy mieli córeczkę 7,05 cm. Termin znowu do przodu, 1.01.2016
    Jeżeli chodzi o wagę to u mnie + 2kg.
    super, że z Dzidzią wszystko w porządku dajesz mi nadzieję, że i ja się w środę dowiem kto tam u mnie mieszka

Cytat Zamieszczone przez zlosnica34 Zobacz posta
    Witam mamy styczniowe . Mam na imię Wanda, l 34-inaczej zlosnica.jestem w 13 tyg 2 dniu ciąży. to moja 2 ciąża, pierwsza obumarla w 7 tyg.termin porodu 3 stycznia.do 23 czerwca do usg genetycznego bałam się cieszyć, czy wszystko dobrze, ale jest ok.czekamy na wynik testu pappa.
    witaj zlosnica nie martw się, teraz na pewno będzie wszystko dobrze kiedy poznasz wyniki?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    witajcie mamusie ja juz o badaniu troche trwalo ale fajnie bo popatrzylam sobie na dzidzie a wiec tak moje dziecie ma uwaga 5 cm wynik dobry dzidzia zdrowa wszystko na miejscu termin sie nie zmienli bo rozwoj dziecka wszystkie organy wzkazuja na 11 - 12 tydzien ktory zaczyna sie jutro tylko wielkosc troszke mniejsza ale powiedzial doktor ze bedziemy obserwowac przyrost i jezeli na koniec ciazy bedzie malukie to 5 dni przeczymamy ale poki co mam sie tym nie martwic bo najwazniejsze ze zdrowe i dobrze rosnie a poo drugie male dziecie sie lepiej rodzi co do plci siuraka nie widac ale dziewczynki nie potwierdzil takze nadal czekamy mi obojetne bo itak bede kochac ale girl bym chciala hehehehe

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez zlosnica34 Zobacz posta
    Witam mamy styczniowe . Mam na imię Wanda, l 34-inaczej zlosnica.jestem w 13 tyg 2 dniu ciąży. to moja 2 ciąża, pierwsza obumarla w 7 tyg.termin porodu 3 stycznia.do 23 czerwca do usg genetycznego bałam się cieszyć, czy wszystko dobrze, ale jest ok.czekamy na wynik testu pappa.
    witaj nie matrw sie napewno wszystko dobrze bo tutaj na forum innej opcji nie ma

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    u mnie waga bez zmian brzuszka nie widac moze ksztalt zmieniony ale raczej nie rzuca sie w oczy nosze spodnie ktore nic nie uciskaja takze nic sie nie zmienilo

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Witamy nową Mamusię styczniową! Trzymam kciuki za wyniki, na pewno wszystko będzie dobrze!
    Veronika- cieszę się, że u Ciebie też same pozytywne informacje, Dzidzia wcale nie taka maleńka U mnie 3 tygodnie temu Maleństwo miało 3,2 cm, a teraz już ponad dwa razy więcej, tutaj ważny jest chyba każdy dzień

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cześć Dziewczyny Ja już po USG genetycznym i jestem baaardzo szczęśliwa Dzidzia pięknie współpracowała, NT 1,2 więc ekstra (a tego się bałam), kość nosowa jest, serduszko pięknie bije No iii...... raczej na pewno będziemy mieli córeczkę 7,05 cm. Termin znowu do przodu, 1.01.2016
    u mnie NT 1,1 fajnie ze wszystko dobrze ja jeszcze czekam na wyniki nifty ale powiedzial mi ze i to tak nic nie zmieni i bedzie dobry bo jezeli usg wychodzi w normie to nifty czy pappa to formalnosc

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Witamy nową Mamusię styczniową! Trzymam kciuki za wyniki, na pewno wszystko będzie dobrze!
    Veronika- cieszę się, że u Ciebie też same pozytywne informacje, Dzidzia wcale nie taka maleńka U mnie 3 tygodnie temu Maleństwo miało 3,2 cm, a teraz już ponad dwa razy więcej, tutaj ważny jest chyba każdy dzień
    ha na moim ostatnim usg 10 dni temu moje dziecie mialo 22 mm i dlatego sie martwilam teraz nadrobilo ale widac bedzie drobne i dobrze dluzej bedzie male hehe nie na powaznie lekarz powiedzial ze troszke za male ale zobaczymy moze pod koniec wybije sie najwazniejsze ze rosnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej Dziewczyny!
    Dziś jak na razie u mnie bez bólu głowy za to wymioty okropne od samego rana- nawet w pracy co chwile latalam!!!
    U nas ponad 40st takze mega upały!!!
    Ja chce synka, ale tylko dlatego, ze u mnie w domu same baby były, my 3 siostry i moja starsza siora ma córę, no i do tego miałam 4 kuzynki!!! także dla odmiany przydałby sie chłopak, ale wiem, że z córy też będę sie mega cieszyc, bo uwielbiam różowy kolor także gęba mi się cieszy i na jedno i na drugie...bardziej zastanawia mnie do kogo bedzie podobne...chciałabym, zeby miało oczy mojego męża, bo on ma czarne oczy a ja jasne niebieskie...no i moje nogi koniecznie hehe
    jutro idziemy na usg na 16, ale nawet nie śmiem myśleć, ze mi powie płeć, bo te france tu mówią w 20 tyg...
    poza tym samopoczucie do kitu, bo zle sie czuje
    ściskam!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    hej Dziewczyny!
    Dziś jak na razie u mnie bez bólu głowy za to wymioty okropne od samego rana- nawet w pracy co chwile latalam!!!
    U nas ponad 40st takze mega upały!!!
    Ja chce synka, ale tylko dlatego, ze u mnie w domu same baby były, my 3 siostry i moja starsza siora ma córę, no i do tego miałam 4 kuzynki!!! także dla odmiany przydałby sie chłopak, ale wiem, że z córy też będę sie mega cieszyc, bo uwielbiam różowy kolor także gęba mi się cieszy i na jedno i na drugie...bardziej zastanawia mnie do kogo bedzie podobne...chciałabym, zeby miało oczy mojego męża, bo on ma czarne oczy a ja jasne niebieskie...no i moje nogi koniecznie hehe
    jutro idziemy na usg na 16, ale nawet nie śmiem myśleć, ze mi powie płeć, bo te france tu mówią w 20 tyg...
    poza tym samopoczucie do kitu, bo zle sie czuje
    ściskam!!!
    oj to ci wspolczuje dolegliwosci ja mialam jeden dzien i dziekuje bardzo teraz czasem mi sie zrobi nie dobrze jak jakis zapach poczuje albo na jedzenie ale napije sie wody i przechodz, wymiotow nie mam oprocz tej rewolucji jednodniowej.....,tez sie zastanawialm do kogo bedzie podobne co to oczow oboje mam niebieskie takze dziecie pewnie tez bedzie mialo niebieskie

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz

Super, cieszę się, że u Ciebie wszystko w porządku. Jak tak piszecie, że u Was ok, to ja też mam nadzieję w środę Wam przekazać dobre wiadomości

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów