Strona 1955 z 10063
Pokaż wyniki od 19,541 do 19,550 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    O dobry pomysl z jednym i drugim a maz tak sam z siebie nie moze przwstac palic???moj nic nie zazywal ale on silna wole podczas postu w kazdy piatek nic nie je
    mówił, że jak się mała urodzi to przestaje ale ja wątpię że da radę, chociaż sam się zarzeka nieraz próbował, ale kończyło się fiaskiem bo twierdzi, że go za dużo nerwów kosztuje heheheh

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    jeżeli chodzi o kombinezon to również zakupiłam 62

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    mówił, że jak się mała urodzi to przestaje ale ja wątpię że da radę, chociaż sam się zarzeka nieraz próbował, ale kończyło się fiaskiem bo twierdzi, że go za dużo nerwów kosztuje heheheh
    No nie jest to proste..moj ogolnie duzo nie palil i moze temu mial latwiej..a pozatym przerazala go wizja stania na mrozie na tarasie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hej laseczki ależ miałam zalatany dzień otóż wystawiłam dziś swoje autko na sprzedaż (bo mamy dwa) ja miałam takie malutkie i chce kupić coś większego żeby wóżek się zmieścił do lekarza itp wiecie o co chodzi. I dzisiaj dzwoniło do mnie chyba z 10 osób kazdy chciał przyjechać zobaczyć, to ich poumawiałam na konkretne godziny żeby w jednym czasie wszyscy nie przyjechali i się okazało że Ci pierwsi co przyjechali to kupili ode mnie ten samochód i do reszty wysyłałam smsy że już nieaktualne i zadzwonił do mnie gościu z pretensjami że jak to sprzedałam samochód skoro on był umówiony na 19 żeby go obejrzeć.. no to tłumaczę mu że nie będę specjalnie na niego czekała bo co przyjedzie obejrzy i powie że nie dziękuję bo nie raz się tak zdarza przecież no nie? to oburzony mówi 'dobra nie to nie do widzenia'

a kupcy to byli chłopak z dziewczyną i autko dla niech chcieli i jak się okazała dziewczyna w moim wieku,również w 8 miesiącu ciąży, też dziewczynkę będzie miałą i również rozmyśla nad Amelką także miło sobie z Panią pogadałam zamiast z Panem

Olka mój też mówił że rzuca jak zajdę w ciąże!! co prawda pali 2-3 fajki dzienni niż całą paczkę to już coś i wgl nie pali przy mnie.. ale i tak go oducze tego palenia

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    jeżeli chodzi o kombinezon to również zakupiłam 62
    Ja mam na 0-3kurteczke 3-6 ale nie sadze zyby dorosla do tej wiekszej bo porownujac te rozmiary to jest duuuza roznica

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hej laseczki ależ miałam zalatany dzień otóż wystawiłam dziś swoje autko na sprzedaż (bo mamy dwa) ja miałam takie malutkie i chce kupić coś większego żeby wóżek się zmieścił do lekarza itp wiecie o co chodzi. I dzisiaj dzwoniło do mnie chyba z 10 osób kazdy chciał przyjechać zobaczyć, to ich poumawiałam na konkretne godziny żeby w jednym czasie wszyscy nie przyjechali i się okazało że Ci pierwsi co przyjechali to kupili ode mnie ten samochód i do reszty wysyłałam smsy że już nieaktualne i zadzwonił do mnie gościu z pretensjami że jak to sprzedałam samochód skoro on był umówiony na 19 żeby go obejrzeć.. no to tłumaczę mu że nie będę specjalnie na niego czekała bo co przyjedzie obejrzy i powie że nie dziękuję bo nie raz się tak zdarza przecież no nie? to oburzony mówi 'dobra nie to nie do widzenia'

a kupcy to byli chłopak z dziewczyną i autko dla niech chcieli i jak się okazała dziewczyna w moim wieku,również w 8 miesiącu ciąży, też dziewczynkę będzie miałą i również rozmyśla nad Amelką także miło sobie z Panią pogadałam zamiast z Panem

Olka mój też mówił że rzuca jak zajdę w ciąże!! co prawda pali 2-3 fajki dzienni niż całą paczkę to już coś i wgl nie pali przy mnie.. ale i tak go oducze tego palenia
    O widzisz to szybko dobilas targuniech rzuca bo nie bedzie smierdzial Amelce

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Sama zrobilas obrazki?? Wow masz kobieto talent... Piekny pokoik... Te wasze ksiezniczki to iscie palacowe lokum beda mialy
    Tak sama Dziękuję bardzo dziś na próbę zrobiłam już 2 pompony, są zarąbiste, jak pojde do miasta to wezme wiecej materiału, bo dziś wzięłam na próbe i wyszły bajeczne a ile przyjemności mi to sprawia jak się udaje coś fajnego

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Piękny pokoik:-) i te obrazki są super...oryginalne:-)
    Dzięki

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    O widzisz to szybko dobilas targuniech rzuca bo nie bedzie smierdzial Amelce
    kiedyś okropnie śmierdział fajkami ręce włosy i wszystko... teraz już nie bo nie pali tak dużo i ostatnią fajkę chyba na 3 godziny zanim do domu wróci boi się mnie chyba hahah

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Edytka super pokoik !

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów