Strona 1953 z 10063
Pokaż wyniki od 19,521 do 19,530 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta
    czyli tak skladniki na tortownicę ok.24- 26 cm:
    -1 szklanka jogurtu naturalnego,
    - 1 szklanka mleka,
    - 1 szklanka oleju,
    - 1 szklanka kaszy manny,
    - 1 szklanka mąki pszennej,
    - 1 szklanka bułki tartej,
    - 1 szklanka cukru trzcinowego, (może być zwykły)
    - 2 dojrzałe banany,
    - 8 łyżek powideł śliwkowych,
    - 4 łyżki kakao, ja dałam 5,
    - 100 gram czekolady gorzkiej albo mlecznej,
    - 2 łyżeczki sody,
    - szczypta soli,
    W miseczczce rozgniatacie na papkę banany z powidłami, a w drugiej miksujecie po kolei wszystkie składniki czyli mleko, jogurt, olej, wszsytkie suche, oprócz czekolady, miksujecie nie dłużej niż 1 minutę...gdy wszystko wymieszane wrzucacie kosteczki czekolady posiekanej i mieszacie jeszcze chwilkę z bananem i śliwkami. Wlewacie do tortownicy i pieczecie w 180 stopniach około godzinki do suchego patyczka.
    Na góre robicie polewę czekoladową, ja robilam z tabliczki gorzkiej czekolady rozpuszczonej w kąpieli wodnej, do niej dodałam 4 łyżki mleka, 1 łyżkę cukru pudru, na góre pokruszyłam białą czekoladę. Aha ja na tortownicę 26 cm zrobiłam sobie z 1,5 porcji to mi wyższe wyszło, oprócz bananów i powideł bo te składniki zrobiłam tak jak w przepisie.
    przepis zapisany, jutro bedzie przepisany
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Załącznik 91987Załącznik 91988

na szybkości aparatem bo na moim tel to jedna wielka kupa
    Ładne :-) nawet lepsze bo masz żółte Led a moja mama ma białe.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Załącznik 91987Załącznik 91988

na szybkości aparatem bo na moim tel to jedna wielka kupa
    Sliczne drzewko

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ładne :-) nawet lepsze bo masz żółte Led a moja mama ma białe.
    one są co roku chyba w biedrze ;p tak na swieta wiec pewnie beda

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny,

Pędzicie strasznie. Małą przerwę od forum sobie zrobiłam i już nadgonić nie mogę

Wybrałam się dzisiaj z mamą na zakupy wyprawkowe. Kupiłyśmy komplecik żeby malutką ubrać do wyjścia ze szpitala (biały, po prostu cudny), kombinezonik (waniliowy) ale nie za gruby, grubszy kocyk i zestaw do wózka Jakie to wszystko jest słodkie i delikatne. Chciałabym już ten styczeń

Niemniej na zakupach poirytowałam się. Nie lubię wciskania czegoś na siłę. W jednym ze sklepów zapytałam o taki śpiworek do łóżeczka jak pokazywała kiedyś Natalia (u góry jakby ubranko a na dole taka (bombka), żeby dziecko się nie odkrywało a mogło jednocześnie nóżkami "wierzgać". I zaczęło się: "Tego nie mamy, ale tutaj mamy takie kombinezony do spania". Oglądam i widzę typowy kombinezon do wózka, czy nosidełka, więc tłumaczę że chcę coś cieńszego. "W takim razie może te". I znów oglądam a tu po prostu kombinezony z nogawkami i kapturem! Grzecznie podziękowałam, mając na końcu języka pytanie czy Pani też śpi w kapturze w nocy? Strasznie mnie denerwuje takie zachowanie. Czy ludzie nie rozumieją, że normalny klient wróci do sklepu jeśli zostanie potraktowany uczciwie, bez konieczności wciskania mu niepotrzebnych rzeczy? :/ No cóż chyba nie każdy tak myśli :/

Wczoraj z mężem byliśmy na Listach do M. Szczerze mówiąc bardziej podobała mi się 1 część. Ten wczorajszy film był jak dla mnie strasznie chaotyczny a momentami wręcz nierealny. Plus za muzykę, ale trochę się zawiodłam, może przez moje duże oczekiwania Przed seansem poszłam do Rossmana bo zachciało mi się coś słodkiego więc wymyśliłam ze kupię jakieś batony. Ponieważ również moi teściowie byli z nami na seansie wzięłam 4 snickersy i do kasy. Stoję, patrzę na ekspedientkę i mówię....yyyyy, ale to nie wszystko dla mnie Pani była bardzo rozbawiona tym jak ciężarna tłumaczy się z zakupu 4 snickersów

Kupiłam też jednak drugi biustonosz do karmienia z ESTOTIQ Taki granatowo różowy i powiem Wam że jest cudowny. W ogóle nie wygląda jak do karmienia a w dodatku okazało się że niektóre części mojego ciała się nieco powiększyły od ostatnich zakupów (i nie mówię tu o brzuchu).

Mam nadzieję że u Was wszystko w porządku.

Idę powoli odgrzewać mężusiowi zupkę. Poduszka do karmienia prawie skończona - jeszcze została mi jedna fastryga do obszycia przy zamku Później wypełnić jakimś miękkim wypełnieniem i od stycznia tulić do cycka małą

Miłego wieczorku
    Madziu a jaki kombinezon kupiłaś, rozmiar ? Bo ja cały czas się zastanawiam.
    Też mam ten biustonosz z Estoiq i już teraz lubię w nim chodzić, a Panu Poślubionemu bardzo się podoba

Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Patrze na posta z przepisem i mysle, no powariowala, jakie 5 minut??? Ale czytam i faktycznie chyba szybko sie robi zrobie po srodowej wizycie jak mnie tylko lekarz uspokoi ze wszystko jest ok
    Czekam na mamusinke,nadjezdza z rosolkiem
    no tylko powlewać i powsypywać do michy, pomiksować i ciacho do piekarnika

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    przepis zapisany, jutro bedzie przepisany
    Pati wrzuc przepis na nasza strone

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Hej mamuśki.
    Ja właśnie byłam na usg, który wskazuje 31 tc i 2 dni- waga młodej 1801 g. Jaka jest długa, nie wiem, bo powiedział ze już za duże dziecko. Powiedział tylko, ze nogi długie ma ;-).
    Jak włączył 3d to mała tak się ulozyla, ze przytulila się do macicy. Jeszcze łożysko też nam się napatoczylo...także podziwialiśmy jej profil.
    Ogólnie rośnie zgodnie z normami, jak widzieliśmy na wykresach to srodeczkiem leci
    Ladna wagasuper ze wszystko w porzadku oby do stycznia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Pati wrzuc przepis na nasza strone
    dubra ale ja mam tylko przepisy tak: te co ja dawalam to marchewkowe, kefirowe, rogaliki. Od Verki mam banannowca i rogaliki no i teraz mam tego czekoladowca od Ani

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta
    no tylko powlewać i powsypywać do michy, pomiksować i ciacho do piekarnika
    Moj ulubiony rosolek jest co niedziela u mnie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016