Strona 1950 z 10048
Pokaż wyniki od 19,491 do 19,500 z 100473

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Siedz na tylku kobito!!!!daje na luz chcesz urodzic Roze w listopadzie?
    Nie krzycz na mnie. Uszy mnie bola
    Taz nuc nie robie, dalej w lozku jestem... Pisalam tylko ze chec mam na sprzatanie... A myslicie ze deserek mozna? Jak na zlosc chec mi przyszla... Wrrr...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Załącznik 91977Załącznik 91978Załącznik 91979Załącznik 91980Załącznik 91981

Na razie jest tak,jeszcze teraz bede zamawiac dywan w kolorze jasnego różu i mam kilka ramek tylko, ze czekaja na zdjecia z sesji z malutka i ściany sie zapelnia... na komode chce jakas delikatna rozowa serwete i pewnie dojdzie maskotek...i jeszcze mysle nad czyms żeby na zyrandol zaczepic...moze tez sie skusze ta te pompony
    Piękny pokoik, a dekoracje własnoręcznie wykonane są bezdyskusyjnie najpiękniejsze

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ktoras z was pytala o inspiracje na domowe,choinkowe banieczki... Znalazlam cos takiego:
    http://naszebiale-m.blogspot.com/201...owani.html?m=1

A tu z tego samego bloga, jak zrobic pompony kulowe
    http://naszebiale-m.blogspot.com/201...-nr-1.html?m=1

Moze akurat ktoras z was sprobuje

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Uff, mój poszedł do pracki, zostałam sama. plan na dziś poukładać ciuszki rozmiarami bo wcześniej jakaś dupa ze mnie układałam tylko kolorami albo robiłam kompleciki Ale jak na razie z ciekawości sprawdzam czy potrafie tą całą 'karczochową' choinke! bo tu co chodze na te targowisko obok siebie to taki chinolek mały jest i tam są te dupsy wszystkie a to mowie a co, verka pisala o tym wtedy to sprobuje
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

O mnie
    Natka a co do zaparć to ja NA SZCZĘSCIE nie pamietam zebym miala kiedykolwiek problem, ale teraz to moja czynność codzienna co jestem w szoku, ale to NA PEWNO po tym, że pije na prawde duzo wody a z innych domowych sposobów to znam wode z ogórków kiszonych albo kapuchy kiszonej. ja to nawet bez zaparć lubie sobie chlipnąć haha bo mi to tam smakuje

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    te gaziki z alkoholem ciezko dostac pytalam w kilku aptekach i w hurtownaich brak
    Tutaj sa http://allegro.pl/gaziki-nasaczone-a...779562699.html
    jeszcze moge sie u siebie w aptece zapytac to Ci kupie i wysle. Ja mialam to szczescie, ze je dostalam, ale nie mam az tak duzo zeby sie podzielic

O mnie
    Aaaa i była dzisiaj u mnie babuszka moja kochana z mamcią i jak to moja babcia świeże kwiaty mi przywiozła, uwielbiam ją za to za każdym razem przywozi odkąd pamietam :P a mama mi przywiozła rosołek, boziu co ja bym bez tych darów pysznych zrobiła mniamniam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Uff.. Ale się dziewczynki rozpisałyście. Byłam tu wczoraj wieczorem a tu już ponad 20 stron do nadrobienia.
    Beata życzę dużo siły i wytrwałości, rozmawiaj tam z chłopakami żeby się tak nie spieszyli jeszcze.
    Tosienka pokój śliczny, sama czekam aż się przeniesiemy na piętro żebym mogła dla naszej królewny taki urządzić.
    Co do znieczulenia, ja narazie nastawiam się na poród bez znieczulenia, ale to się wszystko okaże w trakcie Moja siostra oba miała bardzo szybkie porody i nie potrzebowała więc mam cichą nadzieję, że ze mną też tak będzie (może to jest genetyczne :P)
    Ja wymaz GBS mam mieć robiony na najbliższej wizycie tj 13 grudnia i ma mi go położna zrobić.
    Szalik kupiłam ale z tego względu że był w komplecie z czapką i rękawiczkami.
    Czapeczki kupuję na rozmiar 38.
    Snickers wygląda pysznie, chyba muszę też wypróbować, u nas w ten weekend sernik był. Teściowa zrobiła, a jej sernik jest najlepszy na świecie :P
    Co do bóli jak na miesiączke, też mi się takie czasami zdarzają i też naczytałam że to szyjka się może skracać, ale lekarz ostatnio zbadał powiedział że jest długa i zamknięta i nie ma się czym martwić bo to poprostu mała główką napiera. Gorzej jednak jest z moją wątrobą, mam ją tak skopaną że masakra, i w nocy też się często budzę bo każdy bok drętwieje, ehh te dolegliwości ciążowe kiedyś musiały przyjść. Już bym chciała styczeń i tulić naszą kruszynkę w ramionach.

My dzisiaj aktywny dzień miałyśmy, bo wzięłam się wkońcu za pranie ubranek, co prawda dopiero połowę wyprałam ale zawsze coś, miałam jeszcze okna umyć, bo co prawda zimno ale słoneczko świeciło, ale niestety kregosłup już na to dziś nie pozwolił będzie się trzeba za to jutro zabrać.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Nie krzycz na mnie. Uszy mnie bola
    Taz nuc nie robie, dalej w lozku jestem... Pisalam tylko ze chec mam na sprzatanie... A myslicie ze deserek mozna? Jak na zlosc chec mi przyszla... Wrrr...
    To sie sluchaj! Deserek?nie wiem czy wskazany

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Uff, mój poszedł do pracki, zostałam sama. plan na dziś poukładać ciuszki rozmiarami bo wcześniej jakaś dupa ze mnie układałam tylko kolorami albo robiłam kompleciki Ale jak na razie z ciekawości sprawdzam czy potrafie tą całą 'karczochową' choinke! bo tu co chodze na te targowisko obok siebie to taki chinolek mały jest i tam są te dupsy wszystkie a to mowie a co, verka pisala o tym wtedy to sprobuje
    Ja tez sprobujemoj brat w czwartek albo piatek bedzie dom swoj dekorowal swiatecznieuwielbiam.....ja choinke ubiore po baby shower maz kupi w sobote a w niedziele ubiore a co niech stoitylko kto ja rozbierze pozniej?????

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów