Strona 1948 z 10063
Pokaż wyniki od 19,471 do 19,480 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    dziewczyny podpowiedzcie co kupowałyście z aptecznych rzeczy dla maluszka? bo robie zmaówienie na tabl bo w całym mieście nie było te co mam brać teraz to przy okazji bym domówiła również dla małej. Mam te ampułki co się oczka przemywa, octanisept, bepanthen, sudocrem a kupowałyście spray do noska tzn tą sól morska? czy jakieś herbatki czy czopki itd.?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    dziewczyny podpowiedzcie co kupowałyście z aptecznych rzeczy dla maluszka? bo robie zmaówienie na tabl bo w całym mieście nie było te co mam brać teraz to przy okazji bym domówiła również dla małej. Mam te ampułki co się oczka przemywa, octanisept, bepanthen, sudocrem a kupowałyście spray do noska tzn tą sól morska? czy jakieś herbatki czy czopki itd.?
    Moja mama jest pielegniarka i ostatnio zaszla do kolezanek polozych i dostala dla mnie (w sumie to dla maluszka) aqua w ampulkach do oczek, sol fizjologiczna tez do oczek, bepanthen, sudocream, gaziki jalowe do pepka, octanisept, dodatkowo dostalam takie waciki nasaczone spirytusem do pepka (po tym duzo szybciej odpada - tak na polozniczym powiedziala polozna ) LEKO sie nazywaja, kosmetyki i chyba wszystko

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    a jesli chodzi o czopki, czy cos z lekow to mam apteke pod samym domem wiec w razie koniecznosci maz zejdzie i kupi co bedzie trzeba, tym bardziej ze bedzie z nami od swiat az do konca stycznia co jeszcze bedzie napewno potrzebne to witamina D3 plus K (witamina K jesli karmi sie piersia)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez jegobaba Zobacz posta
    Moja mama jest pielegniarka i ostatnio zaszla do kolezanek polozych i dostala dla mnie (w sumie to dla maluszka) aqua w ampulkach do oczek, sol fizjologiczna tez do oczek, bepanthen, sudocream, gaziki jalowe do pepka, octanisept, dodatkowo dostalam takie waciki nasaczone spirytusem do pepka (po tym duzo szybciej odpada - tak na polozniczym powiedziala polozna ) LEKO sie nazywaja, kosmetyki i chyba wszystko
    U mnie tylko rozcienczonym spirytusem przemywaja pepuszki i szybko odpadaja

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Ja w sumie to nic z aptecznych rzeczy nie kupuje bejbikowi, apteke w razie w mam pod nosem... I w sumie niczego nie uzywalam.. Po kilku miesiacach jak mialy dzieci katar to sterimar baby stosowalam i nasivin krople do nosa, zdarzylo sie paracetamol hasco, na zabki masc bobodent, aspirator do noska (gruszek nie polecam) oczka podczas mycia wieczornego przemywalam z poczatku przegotowana woda, tych ampulek nigdy nie stosowalam. Poki dziecko zdrowe to nic nie potrzeba a jak zachoruje to i tak do lekarza trzeba pojsc, ktory sam powie co kupic.

Beatko jestes mega dzielna i trzymam kciuki za Wasza trojke!! powiedz chlopakom zeby sie ak nie spieszyli
    Natalia u ciebie nr z telefonem, a ja ostatnio odkurzalam bez wlaczenia i bylam mega zdziwiona ze cos slabo zbiera...
    Tosienka pokoj przepiekny, kurcze wasze ksiezniczki beda miala super mieszkanko
    Ola ja jeszcze oporcz tego co wymienilas to zamawialam aplikator do noska frida- podobno sie przydaje. nie stresuj sie jeszcze polozeniem miednicowym, u mojej siostry dzidzia odwrocila sie 3 tyg przed porodem wiec moze Waneska tez zrobi fikolka i urodzisz naturalnie.

na zaparcia moj gin kazal mi jesc kwasne, kiwi, woda z cytryna itp, na razie jako tako pomaga.
    pytalam wczesniej o te znieczuelnia bo ja na poczatku bylam bardzo nastawiona na tak, ale po zaj w szkole rodzenia juz nie jestem taka przekonana. wyczytalam tez gdzies ze przy zewnatrzoponowym zawsze nacinaja krocze bo wtedy kobieta nie ma czucia i mogloby ja niezle porozrywac wiec zeby tego uniknac to tna. o tym tens tez tylko czytalam ale nie spotkalam sie z zadnymi opiniami

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    U mnie tylko rozcienczonym spirytusem przemywaja pepuszki i szybko odpadaja
    U nas teraz moda na Octanisept jest, ale wlasnie polozne od mamy ze szpitala mowia ze albo tak jak u Ciebie rozcienczonym spirytusem albo zawijac tymi gazikami co wczesniej wspomnialam.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    O witaminach jakie stosowac i ile powiedza przy wypisie ze szpitala..

te gaziki z alkoholem ciezko dostac pytalam w kilku aptekach i w hurtownaich brak

Senior Member Awatar widar
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta
    ja tez ostatnio mam obawy, leci mi teraz 32 tydzień, a czuję ze brzuch przy chodzeniu jest coraz twardszy, nie ma przy tym jakiegoś bólu ale jest bardzo twardy, wieczorem bolą wszystkie kości jak sie kłade od paru dni mam takie kłucia w pochwie jakby ktoś szpilką mnie tam dziobał, miała któraś z Was coś takiego?. Byłam z tym kłuciem u gina w piątek i mówi ze szyjka jest taka jak była i nic się nie dzieje, ale mały w ciągu tygodnia z 1600 przybrał do 1980 i lezy głowa na szyjce tak więc myślę że to moze przez to....niech ten czas leci szybciej.....
    Ja też czasami mam takie uczucie kłucia i moja ginekolog mówiła że dziecko uciska na szyjkę. Mi dodatkowo zaczęła się skracać szyjka, tak więc mam nakaz leżenia z biodrami wyżej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów