Strona 1947 z 10048
Pokaż wyniki od 19,461 do 19,470 z 100478

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Wróciłam dziewczynki i co??? muszę przeprowadzić poważną rozmowę z moją córą heheh bo uparciuchowi ma położenie miednicowe, jak to lekarz określił, tak się jej spodobało skakanie po pęcherzu, że nie śpieszy się jej żeby główką się obracać.... mówił, że jeszcze są szanse że zmieni pozycję, ale są coraz mniejsze i może mnie czekać cesarka wrrrrr a tego bym strasznie nie chciała, bo chcę rodzić z mężem!!!!! :/ szyjka nadal delikatnie się skróciła, więc dalej mam 3x1 magnez i nospę i do tego dodatkowo tabl na żylaki krocza, ale grunt, że szpital unikniony! co do wagi to mówił, że waży idealnie 1935 g w 1 dzień 33 tygodnia ciąży
    No i oczywiście dopytałam odnośnie co trzeba dla dziecko, to mówił, że mamusie biorą ciuszki, becik sobie ale w zasadzie to nic nie trzeba więc spoko
    jeszszce sie moze przekreci mi dzis powiedzial, ze wszystko mozliwe i u mnie nie powiedziane, ze zostanie w pozycji glowkowej do konca juz, Takze narazie sie nie martw kochana ma jeszcze miejsca sa jakies cwiczenia na to ponoc, nie korzystalam , ale cos tam czytalam
    Ostatnio edytowane przez naomi ; 23-11-15 o 13:51

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Asiaa24

O mnie
    Igorek urodził się 03.01.2016 ;)
    Data
    03.01.2016
    ładniutki pokoik

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A rozwarcie jakies masz? Czy tylko szyjka sie skraca? Ile cm ma?? Czyli jednak Waneska nie taka duza ponoc sa jakies pozycje ktore maja zachecic dziecko do przekrecenia sie... Mi pomoglo badanie glukozy ale bol czulam straszny przy przekrecaniu sie, pewnie dlatego ze duza i malo miejsca miala..
    rozwarcia nie ma, a mówił mi ile szyjka ma ale byłam w takim szoku, jak o tej cesarce powiedział, że chyba wleciało jednym uchem a wyleciało drugim.

A Natalka pytałaś o zaparcia, jak mi się zaczęły to zaczęłam robić kompoty i jak ręką odjął, codziennie bez problemów w toalecie

Tosienka pokoik katalogowy wprost cudowny!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Wróciłam dziewczynki i co??? muszę przeprowadzić poważną rozmowę z moją córą heheh bo uparciuchowi ma położenie miednicowe, jak to lekarz określił, tak się jej spodobało skakanie po pęcherzu, że nie śpieszy się jej żeby główką się obracać.... mówił, że jeszcze są szanse że zmieni pozycję, ale są coraz mniejsze i może mnie czekać cesarka wrrrrr a tego bym strasznie nie chciała, bo chcę rodzić z mężem!!!!! :/ szyjka nadal delikatnie się skróciła, więc dalej mam 3x1 magnez i nospę i do tego dodatkowo tabl na żylaki krocza, ale grunt, że szpital unikniony! co do wagi to mówił, że waży idealnie 1935 g w 1 dzień 33 tygodnia ciąży
    No i oczywiście dopytałam odnośnie co trzeba dla dziecko, to mówił, że mamusie biorą ciuszki, becik sobie ale w zasadzie to nic nie trzeba więc spoko
    O masz..no Ci Waneska tu niby fika ale lepka w dol nie chce dac,moze jeszcze sie obroci..no waga chyba akuratna co?ja dzis zajade do poloznej to sie dowiem co Amelka swiruje tam

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    O masz..no Ci Waneska tu niby fika ale lepka w dol nie chce dac,moze jeszcze sie obroci..no waga chyba akuratna co?ja dzis zajade do poloznej to sie dowiem co Amelka swiruje tam
    waga idealna mówił pogadam z nią że trampolinę jej kupimy jak podrośnie a teraz niech się obraca

Leżę sobie dalej. Skurcze raz rzadsze raz szybsze. Poza brakiem regularności nic się nie zmienia. Mam nadzieje, ze chłopaki będą grzeczni i posłuchają matki. Boże juz 4 dzień leżenia. Choćby sie palilo teraz juz zlozka nie wstaje.

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    waga idealna mówił pogadam z nią że trampolinę jej kupimy jak podrośnie a teraz niech się obraca
    Jeszcze się nie urodziła a już ją chce przekupić Dobrze ze szpital Was omija

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    No niech salto zrobi hahah...nie no obroci sie ma jeszcze czas mi mowila ze do 36 tygodnia chyba dzieci maja czas bo pozniej juz poprostu miejsca nie maja jak to zrobic

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Leżę sobie dalej. Skurcze raz rzadsze raz szybsze. Poza brakiem regularności nic się nie zmienia. Mam nadzieje, ze chłopaki będą grzeczni i posłuchają matki. Boże juz 4 dzień leżenia. Choćby sie palilo teraz juz zlozka nie wstaje.
    Beatka spokojnie maluszka sie spieszy mamusie zobaczycjuz im nic nie grozi moja kuzynka urodzila.chlopakow w 31 tygodniu a wyrosli jak sie patrzy..jedynie to ich karmic musiala czesciej a tak pozatym lezeli w inkubatorkach bo musieli wage osignac ale u niej jeden wazyl 1100 a drugi 1300 takze twoje sa wieksi i w razie co dadza sobie rade...ale wiadomo kazdy dzien u mamy jest dla nich najlepszy

Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    ja tez ostatnio mam obawy, leci mi teraz 32 tydzień, a czuję ze brzuch przy chodzeniu jest coraz twardszy, nie ma przy tym jakiegoś bólu ale jest bardzo twardy, wieczorem bolą wszystkie kości jak sie kłade od paru dni mam takie kłucia w pochwie jakby ktoś szpilką mnie tam dziobał, miała któraś z Was coś takiego?. Byłam z tym kłuciem u gina w piątek i mówi ze szyjka jest taka jak była i nic się nie dzieje, ale mały w ciągu tygodnia z 1600 przybrał do 1980 i lezy głowa na szyjce tak więc myślę że to moze przez to....niech ten czas leci szybciej.....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów