Strona 1944 z 10083
Pokaż wyniki od 19,431 do 19,440 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Snieg tez moge przeslac haha
    Dzięki, mam już swój

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ciekawe jak tam nasza Olcia po wizycie
    A ty Verka wybierasz sie dzis do poloznej podgladnac Amelke??

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Jeśli chodzi o znieczulenie, co myślicie o tensach? Mam okazję wypożyczyć w okazyjnej cenie i się zastanawiam. Póki co słyszę same pozytywne opinie
    Mi polozna tez polecala taki stymulator to jest ale nie wiem bo tam sie samemu to reguluje ja nie wiem czy bym sie umiala skupic na jednym i drugim ...szczerze wcale nie mysle o tym..moja bratowej znieczulenie przy pierwszym porodzie chcieli dac ale szybko poszlo i nie zadazyli...a przy drugim dali i dupa nie czula skurczy nie wiedziala kiedy przec ,porod sie przedluzal i powiedziala ze jakby miala rodzic raz jeszcze to bez znieczulenia...takze opinie rozne

Junior Member Awatar megh89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    cześć dziewczyny. Natalia przekonałaś mnie-od dłuższego czasu czytam wasze forum i może pora się wkońcu ujawnić jestem ze śląska i czekam na córeczkę Marysię.
    Witaaj na forum !

Widzę, że mamy termin na ten sam dzień Dużo zdrówka!!

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Podobnie jak Natalia nie zdecydowałam się na znieczulenie. Przestraszyły mnie ewentualne skutki uboczne, które podobno rzadko się zdarzają ale jednak. Wolałam nie ryzykować. Pomyślałam, że tyle kobiet daje rade to ja też muszę. I udało się.

Ja dostałam, choć nieświadomie oxy. Ale to dlatego że córka przez 3h z 5 całego porody nie schodził niżej i rozwarcie utrzymywali się na 7 cm. W zasadzie to wtedy byłam wdzięczna, że coś zrobili i poród nabrał tępa.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ciekawe jak tam nasza Olcia po wizycie
    A ty Verka wybierasz sie dzis do poloznej podgladnac Amelke??
    Zadzwonie do niej,czy ma czas dla mnie(chociaz zawsze ma)do banku jade to ja mam po drodze...chcialanym zobaczyc co ten cudak tak wyprawia bo cos cicha jest ,ze dwa razy dziennie sie porusza i juz ...

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Mi polozna tez polecala taki stymulator to jest ale nie wiem bo tam sie samemu to reguluje ja nie wiem czy bym sie umiala skupic na jednym i drugim ...szczerze wcale nie mysle o tym..moja bratowej znieczulenie przy pierwszym porodzie chcieli dac ale szybko poszlo i nie zadazyli...a przy drugim dali i dupa nie czula skurczy nie wiedziala kiedy przec ,porod sie przedluzal i powiedziala ze jakby miala rodzic raz jeszcze to bez znieczulenia...takze opinie rozne
    To polega głównie na tym ze jak nadchodzi skocz i boli naciska się jeden przycisk, wtedy tak mrowi w plecach i niby mniej boli. Nie działa to jak typowe znieczulenie ze się traci kontrolę nad tym. Co do nauki to ten sprzęt dostaje się 3 tygodnie przed porodem i jest czas na naukę w domu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Dziewczyny a jaki rozmiar czapeczki kupujecie?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    To polega głównie na tym ze jak nadchodzi skocz i boli naciska się jeden przycisk, wtedy tak mrowi w plecach i niby mniej boli. Nie działa to jak typowe znieczulenie ze się traci kontrolę nad tym. Co do nauki to ten sprzęt dostaje się 3 tygodnie przed porodem i jest czas na naukę w domu
    A jak sie uczyc jak boli nie ma?ale wez mozesz urzyc albo nie ..skoro masz mozliwosc to bierz

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    A wiem co miała napisać w smyku online są nawet fajne promocje na ciuszki. Może któraś jeszcze skorzysta choć większość z Was już jest przygotowana.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów