Strona 1943 z 10092
Pokaż wyniki od 19,421 do 19,430 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    uff...nadrobiłam Was! Ależ ten weekend był aktywny na forum, chyba przez tą pogode

Verka super pokoik
    Beatko 3maj się tam, wszystko będzie dobrze!

Witam nowe mamy, które wreszcie postanowiły sie ujawnić

Ja zaraz wstawię ziemniaczki, bo niedługo mąż wróci z pracy, a jestem juz mega głodna. U mnie tez co jakis czas pojawiaja sie skurcze i to nawet w nocy takie, ze potrafia mnie wybudzić, ale jakos sie nie boje. Wczoraj poogladalam na YT znowu porody bez cenzury i jeden z nacinaniem krocza (widzialam to u mojej siory, ale chcialam zobaczyc jeszcze raz), to chyba jedyna rzecz, ktorej sie boje, bo ogolnie to juz czekam na ten dzien kiedy Ninka zechce wyjść!!! juz mam dosc nieprzespanych nocy, wstawania na siku, bolu kregoslupa, boli przy przekrecaniu sie w nocy i szukaniu odpowiedniej pozycji do spania, a mąż tylko mówi " nie narzekaj" hehe
    pokoik gotowy, zrobie foty i się Wam wreszcie pochwalę
    Jutro na 16:20 wizyta i juz sie standardowo nie moge doczekac!
    ach, niech juz są Swięta...dzis mam faze na swiateczne piosenki...
    Ja tez wciaz pieke jak nie ciasta to co innego, ale juz mam zakaz od męża, żeby do Swiat juz nic nie robic, bo czlowiek bedzie przejedzony...jutro w planach pierogi juz na Swieta- zamroze i beda jak znalazl...
    Miłego dnia! pozdrawiam
    Pokazuj ten pokoik Ninkija sie zastanawiam czy sie nie przenies do Amelki pokoju tak pachnie nowoscia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    no mialam to ciagle w torebce DDD

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    Tak, ale tak czytam i nie wiem czy sie cieszyc czy martwic ta waga, lekarz nic na to nie powiedzial, jakis taki bezuczuciowy wogole, pytalam o znieczulenie to mi powiedzial ze sa rozne dostepne, ale w kregoslup to on by nie dal sobie zrobic, sobie kurne mysle taaa pewnie on rodzic nie musi, najlepiej to pewnie bez znieczulenia, ja co prawda nie mialam w kregoslup przy pierwszym porodzie, a w tej bym chyba chciala, bo jakas bylam na haju po ostatnim, jakas nietomna , maz nawet mowil, sama czulam sie jakos nieswojo.
    Ja to jestem panikara i najbardziej czego sie boje przy porodzie to tego ze mi dadza oxy, jakies znieczulenie, a o cc to juz nawet nie chce myslec!! Chyba uciekne! Dlatego przejmuje sie waga, bo chciakabym dac rade urodzic klocka w pelni naturalnie.. No ale wplywu na to nie mam niestety...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    no mialam to ciagle w torebce DDD
    Oddac mozna probke do 48h.

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Dlatego zawsze mam zapas zeby sobie upiec uwielbiam takie cieplutkie ,chrupiace...wyslac?
    Ty nam całe stany prześlesz niedługo

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Jeśli chodzi o znieczulenie, co myślicie o tensach? Mam okazję wypożyczyć w okazyjnej cenie i się zastanawiam. Póki co słyszę same pozytywne opinie

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Natalia wcześniej żadnego znieczulenia nie brałaś ? To hardkor babka jesteś

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Ty nam całe stany prześlesz niedługo
    Snieg tez moge przeslac haha

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Natalia wcześniej żadnego znieczulenia nie brałaś ? To hardkor babka jesteś
    Nie, nie bralam.. Jak mowilam zeby mi cos dali to bylo juz 15 min przed urodzeniem i slyszalam ze juz za pozno... Bol sie dzieje w glowie i jest do zapanowania.. Najgorzej wpasc w panike wtedy traci sie kontrole nad cialem... Ja bym sie gazu rozweselajacego bala wziac ze jak nacpana nede czy co... Ogolnie przeraza mnie wizja tego ze cos innego zacznie kontrolowac moje cialo a nie ja sama...

Co do tensa sie nie wypowiem, bo nie znam

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cześć, część
    ale poniedziałek- jest awaria w budynku i jesteśmy odcięci od swiata-ani internetu ani telefonu, tv zobaczymy jak długo to potem.

Beata trzymajcie się dzielnie. Trzymam kciuki żeby udało się wyhamować akcje.

Veronica pokój boski, zakochałam się.

Ja dziś rano miała 2 skurcze i spokój. A
    teraz czuję synka tak bardzo nisko. Jakby już miał się wyłania. Wizytę man w czwartek i planuje dorwać do niej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów