Strona 1941 z 10065
Pokaż wyniki od 19,401 do 19,410 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    zadzwonie do gina najwyżej jutro podejde bo tu obok siebie nawet mam gina więc spoczko. kurdemole bo na śmierć zapomniałam przez tego zębologa..
    Daj nam znac co i jak... Ja mam miec pobrane w srode i tez sama zaniesc na drugi dzien... Bede wiedziec co robic w sytuacji gdybym tez zapomniala

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Tak wgl to sie zdrzemnelam... Chce mi sie siku i boje sie wstac z lozka aby znow nie zaczelo bolec... :/ wczesniej byl maz spr jak sie czuje, wstalam tylko drzwi otworzyc a bol znow sie nasilil...
    Niech juz bedzie sroda...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Beatko jak sie sprawy u ciebie maja?? Wyciszyly sie cos skurcze???

Zrobily sie nieregularne. Zasnęłam na chwilę, a teraz miałam co 10, 15, 13 minut. Nastepna pompa juz zaladowana. Czekam. Teraz nie zostaje nic innego jak czekanie. Dostaje najmocniejsze mieszanki. Mąż aż pranie ubranek zrobil i wszystko sie suszy. A ja caly czas mu tlumacze ze nie będę rodzic. Przeciez dentystę mam 3.12

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Zrobily sie nieregularne. Zasnęłam na chwilę, a teraz miałam co 10, 15, 13 minut. Nastepna pompa juz zaladowana. Czekam. Teraz nie zostaje nic innego jak czekanie. Dostaje najmocniejsze mieszanki. Mąż aż pranie ubranek zrobil i wszystko sie suszy. A ja caly czas mu tlumacze ze nie będę rodzic. Przeciez dentystę mam 3.12
    Co by nie bylo, najwazniejsze ze jestescie we 3 pod fachowa opieka... Ile ty sie kochana musisz wycierpiec, ale kazde cierpienie bedzie ci wynagrodzone z nawiazka dobrze,ze maz obrotny, ciuszkami sie zajmie i na pewnoz coreczka tez super daje sobie rade, takze pewnie jesli chodzi o nich jestes spokojna...
    a maluszki ile teraz waza? Robili ci kolejne usg??? Wspominali cos o tym ze mozesz miec juz cesarke?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Ja to jestem udana... Odswiezylam strone z forum i przystawilam tel do ucha i sie dziwie dlaczego sygnalu nie ma

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Dziewczyny Wy też tak macie, że nie możecie się doczekać wizyty a zarazem się stresujecie? bo ja za każdym razem to samo i zawsze mi jakoś samo z siebie denerwuje organizm i mam rozwolnienie :/ co miesiąc to samo wrrr
    Tak ja sie wczoraj doczekac sie rana nie moglam ze wkoncu ide na wizyte tyleee czekalam, prawie 5 tyg. a dzis rano bol brzucha ze strachu i dostalam rozwolnienia, stres zrobil swoje, jestem po wizycie i znow nie chcial mi mowic ile wazy malenstwo ehhh powiedzial, ze to wielkiej roli nie gra na razie, ze moze nastepnym razem, ale naciskalam ze chce wiedziec, wiec pomierzyl co trzeba i w końcu wiem ile 2.900. I wszystko gra, malenstwo sie ulozylo juz prawidlowo, ale z tym to jeszcze roznie bywa powiedzial, bole podbrzusza jak na miesiaczke sa u mnie niegrozne nic sie nie skraca, mam lykac magnez i tyle. widzialam swojego maluszka serduszko slyszlam, cudownie...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Co by nie bylo, najwazniejsze ze jestescie we 3 pod fachowa opieka... Ile ty sie kochana musisz wycierpiec, ale kazde cierpienie bedzie ci wynagrodzone z nawiazka dobrze,ze maz obrotny, ciuszkami sie zajmie i na pewnoz coreczka tez super daje sobie rade, takze pewnie jesli chodzi o nich jestes spokojna...
    a maluszki ile teraz waza? Robili ci kolejne usg??? Wspominali cos o tym ze mozesz miec juz cesarke?
    jedyna opcja porodu to cesarka. Mówią ze fajnie jakbym 3-4 tygodnie wytrzymala. USG kolejnego nie miałam. Narazie macica na każdy dotyk czy zmianę pozycji reaguje skurczem. Nawet ktg mi odpieli bo reaktywna za bardzo

Senior Member
    nayana

O mnie
    Oj to nie dobrze... Miejmy nadzieje ze te kroplowki w koncu wycisza... Teraz to kazdy dzien dzieci w brzuszku jest na wage zlota ..

Naomi, super, ze udalo sie doprosic lekarza o ta wage i ze wszystko jest ok... To widze, ze u Ciebie rowniez szykuje sie duza dzidzia

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hej mamusieBeatka trzymaj sie Kochana zaciskaj nozki i niech chlopaki siedza jeszcze bo nadal zimno na zewnatrz....Ola no ciekawe ile Waneska wazy...Natka ty sie nie wyglupiaj z tym szpitalem siedz na tylku w domu!!!ja slabo wyspana cos dzisiaj i jeszcze zimno jak pieronow 6 wrrrrnienawidze zimy!ale 3 dni i wolne!hura bedzie dlugi weekend...pieke sobie bagelsa i z serkiem zjem ,kawke wypije i bede sie zbierala do pracy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów