Strona 194 z 10091
Pokaż wyniki od 1,931 do 1,940 z 100908

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mycholinka Zobacz posta
    Tosienka87 współczuje bólu głowy, jak dzisiaj??
    Ja wczoraj zmagałam się z niskim ciśnieniem, M myślał że po seksie mi podrośnie, cóż mylił się od kilku tygodni nic nie było i wczoraj już bardzo nalegał ale co ja poradzę, że moje libido = zero? Przy poprzedniej ciaży mogłam na okrągło a teraz jakoś nie....
    wiem o czym mówisz, u mnie też z libidem nie najlepiej. a najgorsze, że jak się narzeczony pochwalił, że będziemy mieli Dzidziusia to koledzy roztoczyli przed nim wizję "upojnych nocy z ciężarną kobietą", bo akurat ich żony miały takie parcie na seks, że głowa mała. nie powiem, bo czasami i mnie coś najdzie, ale wcale nie tak często jak kiedyś. w dodatku położna mnie pouczyła, żebym z narzeczonym szalała tylko na "pół gwizdka", to już w ogóle mnie strach ogarnia jak przyjdzie co do czego.

2. dzieckozakupy.pl
    Ja ślub miałam miesiąc temu a jestesmy ze sobą juz 10 lat.
    Jak tam Wasze brzuszki? Któraś juz czuje maluszka? U mnie się juz nie da ukryć ze w ciąży jestem. A jak ktos się dowiaduje ze bliźniaki to zaczyna mi wspolczuc. Wkurza mnie juz takie gadanie

Member
    mycholinka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Beatapab w sumie początki przy bliźniakach nie są łatwe szczególnie jeśli budzą się w tym samym czasie na karmienie ale dacie rade!
    Mi dzidzia coraz częściej kopniakami daje znać o sobie Ja muszę zacząć remont dziewczynek pokoju ale i tak to co zaplanowałam się nie stanie bo M nie ma ochoty remontować a mieliśmy ocieplić ścianę - cóż wytapetuje a najwyżej za rok się ociepli - nie będę się prosić bo czekam już na to od roku... ;/ tak samo jak miał wytynkować komórkę żebym miała jak przywiesić półki na przetwory i doczekać się nie mogę...no chyba że sama to zrobię jak on będzie w pracy na dniówce skoro w poprzedniej ciąży w 28tc szpachlowałam i malowałam to teraz też dam radę

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Ja ślub miałam miesiąc temu a jestesmy ze sobą juz 10 lat.
    Jak tam Wasze brzuszki? Któraś juz czuje maluszka? U mnie się juz nie da ukryć ze w ciąży jestem. A jak ktos się dowiaduje ze bliźniaki to zaczyna mi wspolczuc. Wkurza mnie juz takie gadanie
    takimi opiniami się nie przejmuj. wiadomo, że z bliźniakami łatwo nie jest, ale dopóki się nie urodzą to nie wiesz jak będzie. mogą Ci dokuczać bardzo albo prawie wcale. ta samo dotyczy ciąż pojedynczych. czasami dziecko jest aż za bardzo absorbujące, a inne zachowują się zupełnie inaczej.
    ja niestety brzuszek posiadam, ale wygląda bardziej na nadwagę niż ciążę. no ale co się dziwić, jak przed urazem nogi ważyłam 13 kg mniej niż teraz.

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    hehe ja czekam niecierpliwie do środy, też po cichu liczę na płeć, w mojej rodzinie też dziewczynki przeważają, ale u narzeczonego jest zdecydowana przewaga chłopców. zobaczymy, staram się na razie nie nastawiać.
    hej, ja też idę w środę i już pojawił się lekki stres czy wszystko jest w porządku, ale trzeba myśleć pozytywnie. jeśli chodzi o płeć to mam przeczucie, że u mnie będzie chłopczyk, no zobaczymy czy się sprawdzi :P

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez marcelina1507 Zobacz posta
    hej, ja też idę w środę i już pojawił się lekki stres czy wszystko jest w porządku, ale trzeba myśleć pozytywnie. jeśli chodzi o płeć to mam przeczucie, że u mnie będzie chłopczyk, no zobaczymy czy się sprawdzi :P
    ja zawsze chciałam mieć pierwszą córkę, ale teraz to już naprawdę sama nie wiem. zdecydowana większość rodziny i znajomych mówi, że będzie dziewczynka, ale jakoś mnie to strasznie irytuje. raz w złości nawet wykrzyczałam, że to będzie chłopiec, choć nie mogę tego wiedzieć. chyba najbardziej na świecie to się boję, że jak już się dowiem Kogo noszę pod sercem to poczuje zawód. a przecież będę kochać to dziecko niezależnie od płci.

Ja mam jutro pierwsza wizyte w Matce Polce. Zobaczymy jak to wszystko będzie wyglądać. Nie wiem czy usg robią odrazu. Bardzo bym chciała zobaczyć maluchy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martynaa Zobacz posta
    Juz chyba 3:d
    Estra~Będę z Wami myślami ))

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez marcelina1507 Zobacz posta
    nie stresuj się :*

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hej hej ja wstałam i musze jechać ze znajomą do miasta, potem obiadek i lekko ogarnąc dom i na 17stą niestety do pracy .. ale jutro i w środe mam wolne buziaki ;*

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów