Strona 1939 z 10044
Pokaż wyniki od 19,381 do 19,390 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Olka wypij pepsi nasza Verka zawsze jak pije to jej mała szaleje potem a co do badań to ja mam stresa za kazdym razem, ostatnio przede mną dziewczyna wyszła i się okazało że jej synek ma coś z mózgiem.. i dostali skierowanie do akademii i ja sie tak bałam potem wejsc ze szok .. ;/

Beatko
    jesteśmy z Tobą, 3mam kciuki !!! A Ty trzymaj nogi

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Tydzien pozniej

Ja sie tak w poprzedniej ciazy stresowalam, w tej mniej, choc ostatnie dwie wizyty byly nerwowe, bo za duzo dolegliwosci u mnie

Juz 11 wiec malo czaso zostalo.. Daj szybko znac po
    no właśnie uświadomiłaś mnie, że 11 więc śmigam pod prysznic szybciutko. Byle żebym nie zapomniała dopytać, co w tym szpitalu wymagają żeby mieć dla dzidziusia, bo podobno nic, ale swoje ubranka można przywieźć oczywiście, muszę to zweryfikować czy to prawda

Dziś też NAOMI ma wizytę

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Daria ale fajnie ja też bym chciała zniżkę w kinie

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Dziewczyny moja 8letnia siostra bardzo lubi oglądać bajki i co jakiś czas jej ściągam na pendriva, jednak te co ma już jej się znudziły i muszę coś nowego pozgrywać i już nie mam pomysłu jakie. Może coś ominęłam a wy polecacie?
    Bajki typu kraina lodu, zaplątani, sezon na misia, odlot... itp itd... Już tego naprawdę multum widziała.

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Daria ale fajnie ja też bym chciała zniżkę w kinie
    2 zł różnicy, ale zawsze

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Dziewczyny moja 8letnia siostra bardzo lubi oglądać bajki i co jakiś czas jej ściągam na pendriva, jednak te co ma już jej się znudziły i muszę coś nowego pozgrywać i już nie mam pomysłu jakie. Może coś ominęłam a wy polecacie?
    Bajki typu kraina lodu, zaplątani, sezon na misia, odlot... itp itd... Już tego naprawdę multum widziała.
    hotel transylwania, mały książe, minionki, kopciuszek(ten nowszy), dzwoneczek i bestia z nibylandii, koko smoko, kot w butach(tez nowszy), rio, zambezia, w głowie się nie mieści, ratatuj - sama mam chrzesniaczke wiem co jest na czasie haha

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Hej a ja dziś mam chyba dzień leniwca. Zjadłam śniadanie i znów do lozka. Nie chce mi się ubierać
    A za oknem mróz i śnieg, aż poczułam świąteczna atmosferę hehe
    Powodzenia na wizytach dziewczyny, ja jutro jadę zobaczyć co u mojej malutkiej, albo już nie takiej malutkiej
    Beata trzymaj się dzielnie, myślimy tu o Tobie! Zaciskaj jak długo się da :*

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Iza a po co Ci dla takiego maleństwa szalik? Czy tylko ja nie planuje zakupu? Wydawało mi się ze niemowlaczki są tak małe ze ten szalik i tak się nie zmieści, bo kombinezon tyle zakryje. Może w błędzie jestem i musze dokupić?

Senior Member Awatar widar
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    whatz jeśli Cię tak naszło na pieczenie to polecam jeszcze to:
    https://www.youtube.com/watch?v=28gJcXEgPvU

ciasto przepyszne i łatwe do zrobienia. Cieszę się że 3 bit smakował! ja też odkąd siedzę na L4 to więcej czasu spędzam w kuchni- piekę,gotuję , nawet domowe wędliny robiłam czego nigdy wcześniej nie próbowałam bo zwyczajnie nie miałam czasu.
    Ja od kiedy jestem na zwolnieniu kilka razy tylko piekłam ciasto a wcześniej co tydzień na niedzielę robiłam bo uwielbiam piec

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Kurcze, usnęłam i co .. ?? listonosz... ehh...
    No i chyba tyle w temacie, bo już akrobacje odchodzą..

Natalia, może być i krem byle wyniki dobre dał :P
    W szpitalu chwilkę byś odsapnęła i mąż miałby okazję trochę w domku podziałać ..
    Z tym prezentem, to extra pomysł .. muszę na przyszłość zapamiętać

Haniu, grzybki można jeść, tylko nie wieczorem i najlepiej duszone..

Beatko,
    3maj się !!

Madziu, ślicznie Ci w tej sukience.. cała promieniejesz

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów