Strona 1937 z 10083
Pokaż wyniki od 19,361 do 19,370 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Natalka tak w ogóle jestem ciekawa czy moja córa przebiła Twoją czy dalej idą równo? hehehe

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Powiem Wam, że inspirujecie mnie jeżeli chodzi o pieczenie Niedawno zaczynałam od szarlotki i karpatki, a teraz to ciasto hihi. Nie jest trudne w wykonaniu i dla wielu z Was pewnie wręcz banalne, ale wyglądem przypomina na ciężkie do zrobienia hihi. Także bardzo Wam wszystkim dziękuję za inspirację Hania jak zrobię kolejną blachę to wyślę

Sukienka: http://cangaroo.pl/pl/sukienka-ciazo...long-blue.html
    Ja wzięłam rozmiar L Fajnie się dopasowuje i spokojnie na święta będę miała już strój z głowy. Sukienkę zamówiłam około 14. W następny dzień o 10 rano odebrałam ją w Paczkomacie.

Natalka współczuję tych bóli. Miałam w liceum koleżankę, która co okres lądowała w szpitalu z powodu bóli miesiączkowych
    Prooosze, podeślij przepis na tego 3bita! Gdzies przeoczylam, a smaka narobilas, ze hej! I to tak z samego rana w poniedziałek?! No wiesz?!)

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Natalka tak w ogóle jestem ciekawa czy moja córa przebiła Twoją czy dalej idą równo? hehehe
    Koniecznie daj znac zaraz po wizycie, co słychać dobrego!

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Witam Was mamcie
    W niedziele jakoś nie było kiedy wejść, ale myślę sobie, że to w końcu niedziela więc tragedii nie będzie a tu tyle stron do nadrabiania. Chyba nasz najaktywniejszy weekend to był
    Beatko trzymaj się dzielnie w trójpaku jesteśmy myślami z Tobą. Dla wszystkich obolałych i zdołowanych mamusiek również ślę buziaczki i przytulaski Coraz zimniej i smutniej na dworze więc i humory będą nam świrować. Muszę sprawdzić czy nadal wchodzę w zimową kurtkę bo w tej jesiennej wczoraj w kościółku było mi zimno.
    U mnie jak na razie dobrze, zagoniłam męża do sklepu po spodnie i w końcu ma co na dupę włożyć. Wczoraj też byliśmy na Listach do M 2 i szczerze to chyba 1 część była lepsza. Jak dla mnie za dużo urozmaicili tych wątków, niektóre kompletnie niepotrzebne, czasami było śmiesznie to fakt, ale generalnie szału nie robiło. Fajna muzyczka była Pani w kasie mi gratulowała ciąży i nam wbiła ulgowe bilety z tego wszystkiego hehe ale mimo wszystko plecki po takim seansie siadały.,.. już nie wiedziałam jak dupę ustawić by wytrzymać do końca seansu.
    No i powoli muszę zacząć znowu krążyć po mieście i kupować prezenty świąteczne a tak mi się nie chce... szkoda, żę wszystkiego nie można przez internet zamówić. Teraz czekam za tą pościelą do synka, ale gościu się coś ociąga z wysyłka oj nie będzie 5 gwiazdek
    Natalka a sprawdzałaś kiedy Róży imieniny są? a jak pozostałe księżniczki mają na imię?

Właśnie zauważyłam, że do porodu mam równo 2 miesiące jak to dziwnie wygląda hehe

Dziewczyny zaczynam sie sypać. Chwile po badaniu rozpoczela sie regularna akcja skurczowa, dno macicy sie obniza. Karola czuje juz w pachwinach. Skurcze mniej więcej co 7 minut. Leżę pod pompami z tylkiem w górze. Niech to wyhamują bo ja nie zamierzam rodzic, a tym bardziej w listopadzie. Dam znać jak sie cos zmieni.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    A ja wlasnie wyliczylam ze ty masz wage podawana z roznica tygodnia jednak. Ja mialam usg 3 tyg temu a roznica w tygodniach miedzy nami wynosi 2 tyg. Wiec tym razem ciezko bedzie porownac..

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Olga02 Zobacz posta
    Prooosze, podeślij przepis na tego 3bita! Gdzies przeoczylam, a smaka narobilas, ze hej! I to tak z samego rana w poniedziałek?! No wiesz?!)
    Hihi
    http://jemy-jedziemy.blogspot.com/20...pieczenia.html
    Przepis podesłany przez Cukrówkę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Olga02

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Dziewczyny zaczynam sie sypać. Chwile po badaniu rozpoczela sie regularna akcja skurczowa, dno macicy sie obniza. Karola czuje juz w pachwinach. Skurcze mniej więcej co 7 minut. Leżę pod pompami z tylkiem w górze. Niech to wyhamują bo ja nie zamierzam rodzic, a tym bardziej w listopadzie. Dam znać jak sie cos zmieni.
    Trzymajcie sie kochana! Koniecznie nas informuj, co się dzieje! Badz dzielna !

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Trzymam kciuki aby nic się nie rozpoczęło!!!

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Hihi
    http://jemy-jedziemy.blogspot.com/20...pieczenia.html
    Przepis podesłany przez Cukrówkę
    Bardzo dziękuję!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016