Strona 1934 z 10062
Pokaż wyniki od 19,331 do 19,340 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    jezuuuu...wy też widzicie po prawej stronie na forum reklamę z BIMAGO z takim wielkim bobrem u kobiety???? masakra!!!!!!!!!!!!!!!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    cześć mamcie ...

co do badań także przed każdą wizytą krem+mocz, ia teraz także wr.
    No właśnie muszę dziś zorganizować sobie transport by w tyg ogarnąć te badanka.., a w sob USG

Ale sie usmialam powiadasz ze krem oddajesz do badania? Ja wlasnie w kolejce siedze w labolatorium, mialam krew oddac ale mam w torebce krem do rak... Myslisz, ze sie nada ?

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ale sie usmialam powiadasz ze krem oddajesz do badania? Ja wlasnie w kolejce siedze w labolatorium, mialam krew oddac ale mam w torebce krem do rak... Myslisz, ze sie nada ?
    hahah natka, a moj sie na mnie dre, że łapie go za każdym razem za słówka!!!! DDD hehe, no pomemlało się kuleżance, toć to wczesna pora!

no i witam się i ja, a sobą mam calutką przespaną noc i poranek pełen optymizmu! zaraz sie poszykuje, skocze sobie na targ po jakieś zakupki, w drodze powrotnej bułeczki co by mojemu księciulowi śniadanko zmajstrować ale najpierw opędzluje mandarynke bo właśnie mi się ujawniła zza laptopa...
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    witajcie, witajcie ale dziś słonecznie. Noc średnio przespana, z resztą tak jak ostatnie dni.
    Wstałam dzisiaj z postanowieniem znalezienia dla siebie douli. Na małżona nie mogę liczyć*a rodzić sama nie chcę.
    Moja najstarsza po dłuższej przerwie z powodu ospy poszła do szkoły więc dziś mam spokój w domu i na spokojnie mogę to zrobić.
    zamówiłam też książkę Zawitkowskiego pierwszą część, dziewczyny z warsztatów mówiły, że warto ją kupić właśnie w okresie ciąży. Nigdy bym jego ksiązyki nie kupiła chociaż dużo dobrego na jego temat słyszałam, ale tak mnie ujął swoją osobą i pasją do tego co robi że postanowiłam już zrobić sobie prezent na mikołaja.
    Pomysłu na obiad brak, może zrobie risotto z szynką serrano i borowikami - tylko nie wiem czy grzyby można jeść

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Natka juz w pracy? Pewnie dziwnie wrocic co?

Melduje sie w trójpaku dzis 4 dzień leżenia pod kroplowkami. Szyjka znów sie skrocila, ale rozwarcie stoi w miejscu. Chyba nigdy stad nie wyjde

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Melduje sie w trójpaku dzis 4 dzień leżenia
    pod kroplowkami. Szyjka znów sie skrocila, ale rozwarcie stoi w miejscu. Chyba nigdy stad nie wyjde
    Ufff, codziennie tu o Tobie myslimy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Natka juz w pracy? Pewnie dziwnie wrocic co?
    No wlasnie nie... Nie moge chodzic. Wyszlam z labolatorium i ledwie doszlam do tesciow, a to raptem 200m drogi. Znow bol jak ojres razy x100. Maz przywiozl mnie do domu. Jem sniadanie i apap pkus nospa i do lozka. Plan jest by lezec do srodowej wizyty u gina. Moj chce mnie do szpitala zawiezc, ale poki nie krwawie i czuhe mala nie mam zamiaru. Chyba ze po lekach nie przejdzie. Tam mnie poloza na 3 dni i tez nospe dadza.. Szpital dla mnie to ostatecznosc...
    Wyniki badan dzis o 15, ciekawe czy anemia sie silna zrobila :/
    NIECH JUZ BEDZIE PO WIGILII...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    No wlasnie nie... Nie moge chodzic. Wyszlam z
    labolatorium i ledwie doszlam do tesciow, a to raptem 200m drogi. Znow bol jak ojres razy x100. Maz przywiozl mnie do domu. Jem sniadanie i apap pkus nospa i do lozka. Plan jest by lezec do srodowej wizyty u gina. Moj chce mnie do szpitala zawiezc, ale poki nie krwawie i czuhe mala nie mam zamiaru. Chyba ze po lekach nie przejdzie. Tam mnie poloza na 3 dni i tez nospe dadza.. Szpital dla mnie to ostatecznosc...
    Wyniki badan dzis o 15, ciekawe czy anemia sie silna zrobila :/
    NIECH JUZ BEDZIE PO WIGILII...
    O kurcze :/ no ale lez poki co, ciekawe co powie lekarz w srode.. Rozyczka juz chyba sie doczekac nie moze

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Musze dzis wyprac posciel malej bo mi w szafie smierdzi od tej nowosci juz...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów