Strona 1933 z 10058
Pokaż wyniki od 19,321 do 19,330 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Olga 1234

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Wczoraj pochwalilam sie ze lepiej śpię od kilku dni no i dzisiaj mam za swoje od 2 sie tłucze po mieszkaniu i skacze na piłce tylko zeby mała zeszła troche niżej bo tak mnie zebra bolą ze wytrzymać nie idzie :/, chłopak przynajmniej ma szczescie bo śniadanko mu przygotowałam przed jego wyjściem do pracy .
    Widziałam ze rozmawialiście o pierwszym porodzie , to ja miałam zajęcia z połozna , 5 zajęć po 2h, na 4 byłam i za każdym razem połozna powtarzała ze poród to najstraszniejsza rzecz , ból jest nie do wytrzymania i trwa to 12h a czasami dłużej , matki które nie karmia piersią sa zle i krzywdzą dziecko a po powrocie do domu z dzieckiem jesteśmy zupełnie same i to jest jeszcze straszniejsze ..... No i tak na 5 juz nie poszłam bo miałam jej dosyć ... , he pozniej powiedziałam dla lekarza ze te zajęcie z połozna sa beznadziejne i niczego sie nie dowiedziałam poza tym ze poród bedzie bolesny ( co sobie w necie mogłam wyczytać) ... no to mi powiedział ze na słaba połozna trafiłam i śmiał sie ze i tak długo wytrzymałam ...
    We Francji mieszkam 1.30h na północ od lyon-u .
    Ok idę zrobic jeszcze jedno podejście do spania bo inaczej jutro w pracu bede cierpieć !

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Olga 1234 Zobacz posta
    Wczoraj pochwalilam sie ze lepiej śpię od kilku dni no i dzisiaj mam za swoje od 2 sie tłucze po mieszkaniu i skacze na piłce tylko zeby mała zeszła troche niżej bo tak mnie zebra bolą ze wytrzymać nie idzie :/, chłopak przynajmniej ma szczescie bo śniadanko mu przygotowałam przed jego wyjściem do pracy .
    Widziałam ze rozmawialiście o pierwszym porodzie , to ja miałam zajęcia z połozna , 5 zajęć po 2h, na 4 byłam i za każdym razem połozna powtarzała ze poród to najstraszniejsza rzecz , ból jest nie do wytrzymania i trwa to 12h a czasami dłużej , matki które nie karmia piersią sa zle i krzywdzą dziecko a po powrocie do domu z dzieckiem jesteśmy zupełnie same i to jest jeszcze straszniejsze ..... No i tak na 5 juz nie poszłam bo miałam jej dosyć ... , he pozniej powiedziałam dla lekarza ze te zajęcie z połozna sa beznadziejne i niczego sie nie dowiedziałam poza tym ze poród bedzie bolesny ( co sobie w necie mogłam wyczytać) ... no to mi powiedział ze na słaba połozna trafiłam i śmiał sie ze i tak długo wytrzymałam ...
    We Francji mieszkam 1.30h na północ od lyon-u .
    Ok idę zrobic jeszcze jedno podejście do spania bo inaczej jutro w pracu bede cierpieć !
    matko to ci sie polozna trafila.....ona zdrowa jest czy jak?

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny, podbijam stawkę nie śpiących!
    Witam nową mamę, coś urodzaj w weekend był, super!
    Co do sąsiadek i innych... Podziwiam opanowanie, bo ją pomimo, że z reguły grzeczna jestem, to bym odwalila pewnie jakąś kite, z cyklu ' pytał się kto Ciebie o zdanie? To 3 ci w 4', no toc MOJEJ CORKI NIE BEDZIE MI NIKT OBRAZAL, WRRR! Moje 2 kumpele sierpnioweczki też dały bardzo oryginalne imiona, nie powiem, że jestem fanką, ale w życiu nie odwazylabym się krytykować, nie moje dzieci!
    Jedną z Was o moczyk pytala... No więc nie do końca jest tak że musi być poranny. Musi być przynajmniej 4- godzinny. Optymalnie 6cio, ale wiem, że to jest niewykonalne dla nas. Więc ją to rozwiązuje pijąc zdecydowanie mniej albo wcale po 20. Potem o 21 toaleta i się klade. W toalecie pojemniczek i czekamy. Jeśli zawale pierwsze podejście i przed 1 muszę siusiu, to robimy drugie. I w ten sposób w ciągu nocy mam 3 podejścia, któreś musi się udac,. Lab z reguły przyjmują materiał do 11, więc na upartego i 4 można zrobić. A jeśli po drodze jeszcze jest krew to pytanie na co, bo jeśli biochemia ( cukier, lipidogram, itp) to trzeba być na czczo, ale morfologia, TSH i inne nie trzeba, można lekkie sniadanko zjeść ( do morfologii nawet wskazane!) więc nie ma problemu. To tyle co że studiów pamiętam :-P

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Cześć Dziewczyny, podbijam stawkę nie śpiących!
    Witam nową mamę, coś urodzaj w weekend był, super!
    Co do sąsiadek i innych... Podziwiam opanowanie, bo ją pomimo, że z reguły grzeczna jestem, to bym odwalila pewnie jakąś kite, z cyklu ' pytał się kto Ciebie o zdanie? To 3 ci w 4', no toc MOJEJ CORKI NIE BEDZIE MI NIKT OBRAZAL, WRRR! Moje 2 kumpele sierpnioweczki też dały bardzo oryginalne imiona, nie powiem, że jestem fanką, ale w życiu nie odwazylabym się krytykować, nie moje dzieci!
    Jedną z Was o moczyk pytala... No więc nie do końca jest tak że musi być poranny. Musi być przynajmniej 4- godzinny. Optymalnie 6cio, ale wiem, że to jest niewykonalne dla nas. Więc ją to rozwiązuje pijąc zdecydowanie mniej albo wcale po 20. Potem o 21 toaleta i się klade. W toalecie pojemniczek i czekamy. Jeśli zawale pierwsze podejście i przed 1 muszę siusiu, to robimy drugie. I w ten sposób w ciągu nocy mam 3 podejścia, któreś musi się udac,. Lab z reguły przyjmują materiał do 11, więc na upartego i 4 można zrobić. A jeśli po drodze jeszcze jest krew to pytanie na co, bo jeśli biochemia ( cukier, lipidogram, itp) to trzeba być na czczo, ale morfologia, TSH i inne nie trzeba, można lekkie sniadanko zjeść ( do morfologii nawet wskazane!) więc nie ma problemu. To tyle co że studiów pamiętam :-P
    ha a ja krew mialam 2 razy w ciazy robinanawet nie wiem na co hehe tylko uslyszalam ze wszystko dobrze

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Przynajmniej Cię ni pokluli za bardzo ;-) u mnie przed każda wizyta krew+moczyk, nie wiem jak u innych, podejrzewam, że podobnie.
    Ps co do moczyku.. Jak już się uda z próbką to nie trzymamy jej 4h na kaloryferze... Optymalnie przy obecnej aurze wystawić na parapet za okno :-P

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Przynajmniej Cię ni pokluli za bardzo ;-) u mnie przed każda wizyta krew+moczyk, nie wiem jak u innych, podejrzewam, że podobnie.
    Ps co do moczyku.. Jak już się uda z próbką to nie trzymamy jej 4h na kaloryferze... Optymalnie przy obecnej aurze wystawić na parapet za okno :-P
    mocz? co tydzien oddaje juz sie tu dziewczyny smialy ze wanne wypelnilam haha

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    cześć mamcie ...

a Ja dziś na rzęsach chyba chodzić będę ..
    Przed pierwszą jeszcze się wierciłam, a raczej Ryszard dostał ADHD i tramplinę robił sobie z mamci..
    od 3.30 powtórna ..i tak nadal go 3ma .. ehh..

co do badań także przed każdą wizytą krem+mocz, ia teraz także wr.
    No właśnie muszę dziś zorganizować sobie transport by w tyg ogarnąć te badanka.., a w sob USG

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    I u mnie juz bezsennsie ;/

Basiu pochwal sie swoim kwiatowym dzielem, z checia zobaczymy co stworzylas

Monia, synek pewnie pomylil noc z dniem

Olga co za polozna Ci sie trafila wrrr, po co takie rzeczy Ci opowiadala ..;/ dlugo mieszkasz za granica juz?

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dzień dobry! Już od 5 nie śpię:/ extra;/
    Dziewczynki, co do kłucia w brzuchu, w dole, właśnie ostatnio zauważyłam takie objawy. Chyba od dwóch dni...chyba po prostu sądny dzień zbliża się wielkimi krokami. Wczoraj z mężem o tym gadaliśmy i dziś koniecznie kazał mi się spakować:P Torba już jest, wywietrzona więc już nie mam wymówki:P
    Ola, co do wyboru imienia, to każdego rodzica indywidualna sprawa. Jak można być tak chamskim i coś takiego powiedzieć:/ Po prostu się nie przejmuj! Imię piękne!
    Olga, musiałaś na jakąś beznadzieją położną trafić:/ kurde, chyba powinna wspierać a nie straszyć, co za głupi babsztyl!!! A co do bólu podczas porodu, to mam przypadek mojej szwagierki, która w ogóle nie miała bóli. Położna musiała sprawdzać ktg, kiedy się zbliża ból i wtedy kazała jej przec bo ona nawet by nie wiedziała, że to już. Kurcze nie wiem czym to jest spowodowane, adrenalina czy coś...w każdym razie ona mówi, że miała łatwy, bezboloesny, lekki poród. Najgorzej wspomina szycie a reszta to pikuś. Też tak chce!!!!!!!!
    Co do chrzcin, my myśleliśmy żeby zrobić jeszcze przed Świętami Wielkanocnymi no ale zobaczymy jak to będzie. Chcemy zaprosić tylko najbliższych. Czyli moi rodzice, teściowa,moi dziadkowie, jedna ciocia, jedna ciocia męża, szwagierka z córką i mój brat z dziewczyną czyli uzbiera się 14 osób z nami:P gdybym chciala zapraszać rodzeństwo moich rodziców to chyba z 40 osób musiałoby być:P no i nie wiem czy zrobimy w mieszkaniu czy w lokalu. Muszę się zorientować w cenach. Brat w razie coś, gdybyśmy w domu robili powiedział, że wszystko ogarnie (super z niego kucharz) no ale to jeszcze zobaczymy...
    A dziewczyny, wkręciliśmy się wczoraj w fajny serial "Narcos" o Pablo Escobar-ze jak ktoś lubi takie klimaty to polecam
    A dzisiaj lecę na gimnastykę ale wykupilam karnet już na ostatni miesiąc, także około 10 grudnia kończę:P bo później Święta i pewnie siły nie będe miała, no i pewnie trochę zajęć przepadnie. I tak mi już ciężko. Na początku się smiałam, że takie lekkie te zajęcia, że się nie męczę, że bardziej takie rozciągające...a teraz ledwo zipię na koniec:P haha
    Po powrocie ugotuję kalafiorową zupkę, a dla męża zostały jeszcze na drugie gołąbki od mamusi póżniej wezmę się za prasowanie (w tym wypranych becików:P).
    Miłego dnia!

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    dzień dobry mamcie!

widzę że coraz wiecej z nas skarży się na różne dolegliwości, no cóż takie uroki. Mnie najbardziej stresuje właśnie taki ból jak na okres, bo inne ciągnięcia, kł€cia czy twardnienia uważam za normalne na tym etapie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów