Strona 1932 z 10044
Pokaż wyniki od 19,311 do 19,320 z 100438

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    te pierwsze dwa też szybko, pierwszy syn od przyjazdu do szpitala po 4 godzinach ( a straszyli mnie że potrwa długo, bo rozwarcia zero..), a córka po 3,5 ...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    Daria - ja z Borówca jestem ( od jakichś 15 lat), a rodziców w Poznaniu mamy na Ratajach A Ty skąd?

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez boroowka Zobacz posta
    u mnie z porodami dwa razy wody poszły , a trzeci pojechałam na kontrolne badanie i zaczełam krwawić , okazało się wtedy że szczęśćie że to w szpitalu było, bo odklejało się łożysko i raz, dwa synuś był na świecie, a my zupełnie nie przygotowani ... no i wszystkie w 36 tygodniu
    to dobrze że byłas w szpitalu bo to bardzo niebezpieczne. zrobili ci cesarke od razu tak?

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Co do imion to tez się nasluchalam. Zarówno przy córce jak i teraz dla synka. Nie ma co się przejmować. Ważne żeby nam się podobało i nie było krzywdzące dla dziecka w przyszłości.

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    to dobrze że byłas w szpitalu bo to bardzo niebezpieczne. zrobili ci cesarke od razu tak?
    cesarka była w 3 minuty ... ekspresowo

wiem, że niebezpieczne,,, dlatego sie tak denerwuję teraz, bo prawdobodobieństwo odklejenia jest zwiększone ... oby nie .... już bym chciała być po, albo chociaż leżeć w szpitalu i czekać na Brzdąca
    Ostatnio edytowane przez boroowka ; 22-11-15 o 22:49

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Uciekam może uda mi się zasnąć pomiędzy wizytami w toalecie :/

Senior Member
    boroowka

O mnie
    jestem mamą czwórki ;)
    ja też się kładę, bo pobudka o 6.30 ... dobranoc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    ja mam tak samo, ruchy mega wyczuwalne. czytałam że płynu owodniowego jest mniej i przez to tak je czujemy, nawetboleśnie. tylko zastanawia mnie co z tym płynem się stało???? Monika dzieki za odp. faktycznie na allegro jest tego multum

Z tym płynem owodniowym jest tak, że do któregoś tyg systematycznie jego ilośc rośnie i to co mały wypije jest na bieżąco uzupełniane.. A w którymś momencie nastepuje postój produkcyjny, choć dzidziuś w dalszym ciągu go pochlipuje.. i stąd braki...

Inna opcja,, że płyn się sączy.. i wtedy w szpitalu próbuja uzupelniac kroplowkmi, by jak najdlłużej przeciągnąć ciążę, albo jak tzeba to cesarke robią..
    Ze mna ostatnio w szpitalu leżała dziewczya, która miała z wodami kłopot od dwudziestego któregś tyg i starali się przeciągnąć ją jak najdłużej by didzia podrosła

Noo.. chyba najwyższa pora spać ..
    Kolorowych snów

Senior Member
    Basikan

O mnie
    27.01.2016
    Hej kochane,
    W związku z natłokiem zajęć w zeszłym tygodniu nie zaglądałam tu przez parę dni i miałam do nadrobienia ponad 200 stron- masakra Następnym razem będę musiała Wam zhakować kompy i telefony gadułki jedne

Przede wszystkim (troszkę jeszcze imiona mi się mylą):
    - witajcie nowe mamcie- przez pół tygodnia naliczyłam Was aż 5
    - mamy jedną mamusię w szpitalu (Beatka chyba)- trzymamy z mężem za Was kciuki byście wytrwali na spokojnie do rozwiązania i głowa do góry bo już naprawdę chwilka została!!!
    - swoimi teściowymi i wścibskimi sąsiadkami nie przejmujcie się bo zawsze znajdzie się tabun "życzliwych", którzy albo by nas krytykowali za wybór imienia dla NASZEGO dziecka albo narzekali "za naszych czasów..." albo starali się nas zagłaskać na śmierć starając się na siłę odebrać nam radość z urządzania pokoików dla naszych bobasków bądź szykowania wyprawki- szkoda nerwów więc najlepiej puszczać mimo uszów albo dosadnie kazać delikwentom spierniczać
    - co do narzekania na chłopów kochaneeee- temat rzeka nie ma co, wiadomo, że czasami są do rany przyłóż, a czasami to chciałoby się ich w łyżce wody utopić więc głowy do góry, dwa wdechy, a jak to nie pomoże to pomogę szukać pobliskiego stawu jakby łyżek z wodą nie stykło by te dziady potopić
    - jedna mamcia napisała, że jej mąż podczas deserkowania uraczył ją tekstem by sama se skończyła- powiem tak, nawet mój mąż skwitował, że sam by trzasnął za taki tekst gościowi więc kochana rada jw
    - pisałyście również o braku kwiatów (storczyków)- ja znalazłam na to mega sposób, otóż ani ja, ani szanowny małżonek nie mamy ręki do kwiatów, a szalenie podobają nam się takie pięknie, mięsiste, ukwiecone storczyki więc poszukałam na necie sztuczne kompozycje łudząco przypominające naturalne ale okazało się, że takie duże kosztują ok 200-400 zł w zależności od ilości pędów i wysokości. Uważaliśmy, że cena jest stanowczo przesadzona dlatego wybrałam się do Tychów na giełdę kwiatową i tam zakupiłam niezbędne rzeczy do wykonania własnych kompozycji. Nieskromnie powiem, że tak cudnie mi wyszło zrobienie, że naprawdę już nieraz znajomi i rodzina chwalili nas za "rękę do kwiatów", a jeden ze znajomych przegrał flaszkę bo stojąc i macając te kwiatki nie kapnął się, że są sztuczne

A co u nas- jak wcześniej wspominałam, nie zaglądałam na forum bo miałam mnóstwo spraw do ogarnięcia- odwiedziłam 3 porodówki, 2 szkoły rodzenia, musiałam domówić sesję brzuszkową bo zdjęcia mamy już w środę i byłam na mega zakupach w IKEA i parę godzin temu kurierzy przywieźli mnóstwo paczuszek więc będziemy teraz to chyba tydzień skręcali

U bejbika wszystko w normie prócz tego, że waży tak na styk wg tej siatki centylowej (1400 g) i niestety ma nadal ułożenie miednicowe- troszkę mnie lekarz nastraszył, że jak się nie przekopyrtnie to będzie cesarka :/ ale zobaczymy...

Zmykam w końcu do spania

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Moi goscie pojechali..pojedli ,popili i nawet posprzatali za sobao takich gosci to ja lubiepokoik sie podobal baardzo ,Lukasz wyprobowal lozeczko ,Olivia zazyczyla sobie pompony i obiecalam jej kupic(maja byc takie same jak ma Amelka)wiec jutro wyrusze zeby jej kupic....Ja sie juzbwykapalam i mnie cos brzuszek boli (taki okresowy bol)chyba nospe wezme...wogole mala cos malo ruchliwa takze jurto chyba podjade do poloznej....mykam do lozka oj najmilsza chwil dnia cos poogladam i spankodo pozniej mamcie

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów