Strona 192 z 10049
Pokaż wyniki od 1,911 do 1,920 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Czytam Was każdego dnia, ale ostatnio brak natchnienia żeby pisać. Ale dziś mocne postanowienie poprawy - więc piszę.

Mycholinka, to przykre, ale masz rację, dorastamy i musimy brać swoje życie w swoje ręce. I jakkolwiek by to nie było pomyśli rodziców, to powini to zaakceptować. Przykre to, że tat taki zawzięty. Ale może tym razem szybciej zmięknie.

A my dziś po dwudniowym maratonie urodzinwym synka. Ja już się obijam w łóżeczku a mojego męża czeka jeszcze pomywanie. Ale dzielnie daje radę

Ja ma jeszcze do poniedziałku zwolnienie, ale jesli wszytsko będzie dobrze to chciałabym od wtorku wrócić do pracy. Ogólnie dobrze się czuję, czasem coś mnie zakłuje, pociągnie, ale to powinno być normalne (bo mam nadzieję że przygody z ciążą mam już za sobą).

pozdrawiam Was

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez mycholinka Zobacz posta
    veronika problem w tym, że mój ojciec ma typowy charakterek swojej mamusi i on potrafi się dłuuugo nie odzywać - jego strata, nie będzie się widział z dziewczynkami...swoja drogą musi do niego dotrzeć że mam 31 lat i nie jestem dzieckiem 5-letnim żeby się na mnie wydzierał.
    wiesz co rodzica sie wydaje ze my dalej jestesmy malymi dziewczynkami iciezko im zrozumiec ze my mamy swoje zycie a niedlugo bedziemy same mamami.... Ja takiego problemu nie mam z mama mam dobre relacje tato nie zyje a szkoda ..... takze glowa do gory bedzie dobrze

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    ja wyszlam rano tak wrocilam kolo 16 umordowana okrutnie.... bylam na paznokciach wstapilam do sklepu zakupilam spodnie i klapki maz zrobil zakupy spozywcze i teraz leze i chwila relaksu na 19 impreza

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    witajcie Dziewczyny ja już po panienskim ale się wybawiłam okazuje się że i na trzeźwo można he he i ja i Dzidziuś mamy się dobrze oprócz mojego były jeszcze 2 inne wieczory panienskie w klubie, i jedna panna młoda też w ciąży była tylko takiej trochę bardziej "zaawansowanej" niż ja. Wieczór i noc zaliczam do udanych dostałam też fajne prezenty m.in. taką fajna bluzkę ciążowa z nadrukowanym Dzidziusiem na brzuchu i napisem: "Baby loading Please wait... " śliczna jest przyda się jak Dzidziuś trochę urośnie

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    szczerze mówiąc to nie sądziłam że będę się tak dobrze bawić bez alkoholu, ale kurcze wątpię żebym bawiła się lepiej gdybym piła razem z dziewczynami. Żałuję tylko że panienski się ma tylko raz. Powiem Wam że trochę się bałam tak szaleć na parkiecie. Raz że Dzidziuś w brzuchu, dwa że moja noga jeszcze nie do końca sprawna, trzy nie byłam w żadnym klubie chyba z rok, ale jakoś dałam radę. I chyba nawet lepiej mi się chodzi teraz bo noga nie boli mam nadzieję że Dzidziuś nie jest na mnie bardzo zły za ten hałas i wstrząsy.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    szczerze mówiąc to nie sądziłam że będę się tak dobrze bawić bez alkoholu, ale kurcze wątpię żebym bawiła się lepiej gdybym piła razem z dziewczynami. Żałuję tylko że panienski się ma tylko raz. Powiem Wam że trochę się bałam tak szaleć na parkiecie. Raz że Dzidziuś w brzuchu, dwa że moja noga jeszcze nie do końca sprawna, trzy nie byłam w żadnym klubie chyba z rok, ale jakoś dałam radę. I chyba nawet lepiej mi się chodzi teraz bo noga nie boli mam nadzieję że Dzidziuś nie jest na mnie bardzo zły za ten hałas i wstrząsy.
    super że sie dobrze bawiłas ja byłam wczoraj na urodzinach i tez przyzwyczaiłam sie juz do zabawy bz alkoholu rano przynajmniej człowiek sie dobrze czuje

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    super że sie dobrze bawiłas ja byłam wczoraj na urodzinach i tez przyzwyczaiłam sie juz do zabawy bz alkoholu rano przynajmniej człowiek sie dobrze czuje
    główka nie boli ale za to lenistwo nieusprawiedliwione... He he

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    witajcie dziewczyny i ja po imprezie tez dobrze sie bawilam bez alkoholu ale u mnie to dosyc czesto sie zdarzalo bez alkoholu bo ja baaardzo choruje po widac dzieci nasze pierwsza impreze zaliczyly powiedzielismy o dzidzi ucieszyli sie wszyscy

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    moj lekko chory po wczorajszym ale on tez z tych rzadko pijacych to co sie dziwic ja wstalam ,zjadlam ,zrobilam serniczek na zimno z malinami i pojade do brata oni tam basen maja to posiedzimy z dziecmi zrobimy jaki obiad a moj jak wstanie to przyjedzie jutro rano ide na usg i zobacze co tam sie dzieje a najwazniejsze ile uroslo to bejbko

Member
    Martynaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a czy któraś z was Zna juz płeć? I czy jest to prawda że jak jeszcze nie widać to większe sa szanse na dziewczynkę?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów