Strona 1910 z 10065
Pokaż wyniki od 19,091 do 19,100 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    spadam na wędrówki po galerii, pa

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    jaka pupa? niiiieeeee od siedzenia mnie wszystko bolało, ale siedzialam na dupie hahah
    A ja myslalam ze pupa Cie boli

Iza jak nie kwiaty to inicjatywa ze strony meza zeby do galerii pojechac gdzie Ty go znalazlas? Tosz to unikat !!!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    spadam na wędrówki po galerii, pa
    jak ci sie cos spodoba mozesz o mnie pomyśleć, nie pogardze! haha milych zakupów
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    mój stwierdził że jedziemy pochodzić do galerii a może nam coś wpadnie w oko dla małej - i jak go tu nie kochać hihi
    Taki mąż to Skarb. My ostatnio jak pojechaliśmy po ostatnie zakupy dla małej to tylko do jednego sklepu żeby nie trzeba było dużo chodzić. Później podjechaliśmy do galerii jeszcze, ale na zakupy szybkie poszłam już sama bo mój mąż niechętny na chodzenie po sklepach. A dla mnie to w sumie jedyna rozrywka, jak na codzień w domu siedzę.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Przez Verke wzielam sie za sypialnie.. Jakis upchalam lozeczko i przewijak. Nic nie jest takie jak chcialam gdyz sa tu sciany dwie w pomaranczy a dwie w zlamane zolte, takie jakby przebielony zolty.. Jasniutenki. Byl to pokoj zabaw dziewczynek, a teraz nasza sypialnia bo to jedyny pokoj na dole domu procz salonu... Malowanie tez odpada, bo musielibysmy lozko wynosic na gore do innego pokoju.. Wrrrr...
    Corka dorwala rozek i go masakruje, tak samo lozeczko i kolderke... I cala robota na nic.. Co za dzien.

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Gosia, co do ozdób na choinkę moja babcia dawno temu robiła takie aniołki na szydełku ze złotą obwódką ! były przepiękne zawsze wieszaliśmy je na choince ja kiedyś widziałam ciasteczka piernikowe powieszone na choince i ozdobione według własnego pomysłu
    http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...ADYQMwhHKB4wHg
    zgadzam się że ozdoby szydełkowe są przepiękne, ja uwielbiam takie rzeczy ale niestety mam 2 lewe ręce do takiej roboty. ale ten blog super co mi linka podesłałaś dzięki!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hejkaja jakos dziewnie wyspanaNatalia juz siw nie doluj jak pojdziesz do swojego pokoju to odwalisz takie pokoje ze ho hoBeatka zobacz na internecie tw bombki co sie kokard robi kupujesz gotowe steropianowe ibjedziesz ponoc jak wpadniesz w rytm i wprawe to naklepiesz ich wpiwronymoja kuzynka w Polsce je robi i sprzedaje Iza milych zakupow Ola chwila snu w ciagu dnia wskazana...u mnie snieg nie pada ale zostal ten co juz napadal...co do snow mnie siw snil kolejny raz slub moj z moim mezem haha raz sie zastanawialam czy nie uciec a dzis mialam wszystko na slub oprocz sukienki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    u mnie dziś wiosenne kotlety :P mielone z kukurydza, cebula i papryka

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Przez Verke wzielam sie za sypialnie.. Jakis upchalam lozeczko i przewijak. Nic nie jest takie jak chcialam gdyz sa tu sciany dwie w pomaranczy a dwie w zlamane zolte, takie jakby przebielony zolty.. Jasniutenki. Byl to pokoj zabaw dziewczynek, a teraz nasza sypialnia bo to jedyny pokoj na dole domu procz salonu... Malowanie tez odpada, bo musielibysmy lozko wynosic na gore do innego pokoju.. Wrrrr...
    Corka dorwala rozek i go masakruje, tak samo lozeczko i kolderke... I cala robota na nic.. Co za dzien.
    Ta przezemnie...ja tez myslalam o dodatkach pomaranczowych ale ich malo jest ,jakos ciezko dostac u mnie a lubie ten kolor

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    śpiochy zabieram i do tego bodziaki jakos nie przekonują mnie te kaftaniki nie wiem czemu
    J też mam zamiar wziąć śpiochy i body

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów