Strona 191 z 10058
Pokaż wyniki od 1,901 do 1,910 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    cześć dziewczyny, ja niedawno wstałam zjadłam sniadanko, teraz muszę lekko ogarnąc i jade do miasta po prezent dla znajomej bo wieczorem idziemy na grilla urodzinowego

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej Laski! my z mężem wybieramy sie dzis do Ikei poogladac mebelki co i jak... szybko, ale niedlugo na urlop do Pl i chcialabym porownac cany co gdzie i jak... zobaczymy. pozdrawiam weekendowo z NL

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, czy macie czasami takie dziwne wrażenie, jakby Wam coś przeszkadzało w dole brzucha? Jak za długo poleżycie na jednym boku np? Albo jak się skulicie przez sen? Mama się ze mnie śmieje i mówi że Dzidziusiowi po prostu nie wygodnie i się rozpycha bo go ściskam. Oczywiście ja jeszcze Malucha nie czuje tylko taki dyskomfort w dole brzucha i jak się przekręce to przechodzi. Jak myślicie moja mama ma rację? Czy to po prostu kiszki?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    Dziewczyny, czy macie czasami takie dziwne wrażenie, jakby Wam coś przeszkadzało w dole brzucha? Jak za długo poleżycie na jednym boku np? Albo jak się skulicie przez sen? Mama się ze mnie śmieje i mówi że Dzidziusiowi po prostu nie wygodnie i się rozpycha bo go ściskam. Oczywiście ja jeszcze Malucha nie czuje tylko taki dyskomfort w dole brzucha i jak się przekręce to przechodzi. Jak myślicie moja mama ma rację? Czy to po prostu kiszki?
    możliwe że mama ma racje mamy zawsze mają racje

Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    Ja czasem jak śpię trochę na boku a trochę na brzuchu, to budzi mnie też lekki ból i jak się przekręcę na bok, to mi przechodzi. Tak samo jest jak przez sen przekręcę się na plecy, to też budzi mnie dyskomfort i od razu przekręcam się na bok

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    czyli to Dzidziuś! Nareszcie mam jakiś "namacalny" dowód na to, że jestem w ciąży

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    czesc mamusie ja wstalam ogarnelam sie ,zjem sniadanie i jade na paznokcie pozniej na zakupy bo pustki w lodowce a wieczorem na impreze rocznicowa idziemy ja ostatnio na plecach tez spac nie moge bo cos bola a jak na bok sie przekrecam to przestaje wiec pewnie dzidzia cos uciska

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    mycholinka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    A ja mam doła dzsiaj...pokłóciłam się z rodzicami i wykrzyczałam ojcu że jestem w ciąży i wyszłam...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez mycholinka Zobacz posta
    A ja mam doła dzsiaj...pokłóciłam się z rodzicami i wykrzyczałam ojcu że jestem w ciąży i wyszłam...
    oj to nie dobrze nie doluj sie kochana czasami tak jest ze czlowieka wyprowadza z rownowagi szczegolnie te osoby ktore powinny byc wsparciem ale powiedzialas i masz z glowy i tak by sie dowiedzial a to jego strata bo moze w milszy sposob by sie dowiedzial o.... a teraz niech mysla oboje jak zalagodzic sytuacje a ty sie nie denerwuj, dogadacie sie jestem pewna sciskam

Member
    mycholinka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    veronika problem w tym, że mój ojciec ma typowy charakterek swojej mamusi i on potrafi się dłuuugo nie odzywać - jego strata, nie będzie się widział z dziewczynkami...swoja drogą musi do niego dotrzeć że mam 31 lat i nie jestem dzieckiem 5-letnim żeby się na mnie wydzierał.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów