Strona 1906 z 10062
Pokaż wyniki od 19,051 do 19,060 z 100611

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Po co?? I tak nie wygram
    mój mi każe skreślać liczby, bo twierdzi, że kobiety w ciąży mają szczęście... nie wiem skąd tą teorie wytrzasnął skreślałam i co? ani razu hehehee

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Mam dosc tych hormonow, nastrojow itd.. Dzis man pierwszy raz serdecznie dosc ciazy.. Boli mnie wszystko. Siedziec nie da rady bo ucisk jest taki ze gwiazdy widze, lezac boki mi juz odpadaja.. Do tego nudy i nudy i nudy... Nic dobrego do jedzenia nie ma.. Oczy pieka.. A ja sie uzalam... Depresja to sie chyba nazywa...

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Mam dosc tych hormonow, nastrojow itd.. Dzis man pierwszy raz serdecznie dosc ciazy.. Boli mnie wszystko. Siedziec nie da rady bo ucisk jest taki ze gwiazdy widze, lezac boki mi juz odpadaja.. Do tego nudy i nudy i nudy... Nic dobrego do jedzenia nie ma.. Oczy pieka.. A ja sie uzalam... Depresja to sie chyba nazywa...
    mi też dół nie przechodzi , ciężko mi się oddycha jakby ktoś siedział mi na cyckach. pogoda do duuuupy i generalnie wszystko na NIE! A jak z mężęm?

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    mi też dół nie przechodzi , ciężko mi się oddycha jakby ktoś siedział mi na cyckach. pogoda do duuuupy i generalnie wszystko na NIE! A jak z mężęm?
    Lepiej... Pewnie do czasu kolejnej akcji... U nas juz to tak jest..

Zapowiedzial ze po kosciele jak wroci zrobi tarte ze szpinakiem.. To bedzie szok... W zycu nie robil, ciasta nie wyrabial itd... A ja chybacaly dzien przekisze sie w lozku..

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016

Zapowiedzial ze po kosciele jak wroci zrobi tarte ze szpinakiem.. To bedzie szok... W zycu nie robil, ciasta nie wyrabial itd... A ja chybacaly dzien przekisze sie w lozku..
    Mój to nie wiem czy kotleta umiał by sam zrobić a co dopiero tartę :P Jeszcze ze szpinakiem mniam

Senior Member
    cukrówka

O mnie

heheh u mnie jest podobnie- od akcji do akcji, ale my tak zawsze mieliśmy najważniejsze że się godzimy..ciekawe czy zawsze tak będzie. Oboje mamy twarde charaktery i żaden nie lubi ustępować. kompromisu musieliśmy sienauczyć. i twój chyba tez lubi motocykle z tego co pamiętam

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Mój to nie wiem czy kotleta umiał by sam zrobić a co dopiero tartę :P Jeszcze ze szpinakiem mniam
    Moj maz tez nie potrafi ale niech probuje, fajnie ze ma checi, jeszcze jak cos z tego wyjdzie to jyz wogole cud, miod i malina bedzie...

Nie wiem co dzieciom kupic pod choinke.. Zabawek maja masakryczna ilosc, i w zasadzie to co chwile jakichs sie pozbywam aby bylo ich mniej, bo glowa boli.. Wiec pchac sie w kolejbe raczej nie ma sensu. .. Doradzcie cos...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczynki

Ja również mam coraz ciężej. Wczoraj posprzątałam mieszkanie i później znów jak pokraka chodziłam. Niestety konsekwencje wysiłku pojawiają się u mnie dopiero po ok 2 h. Więc czuję się początkowo zadowolona i dumna, że ogarnęłam a później żałuję
    Pociesza mnie myśl, ze jeszcze tylko 1,5 miesiąca tego słodkiego ciężaru
    Dzisiaj odwiedzamy porodówkę, w której mam zamiar rodzić. Przynajmniej będę miała ogólne wyobrażenie jak to wszystko tam wygląda
    Później idziemy na Listy do M z teściami :P
    Teraz robię sobie kanapki w końcu już 2 h minęły od śniadania więc się należy hahaha
    Za tydzień jedziemy odebrać rzeczy które ostatnio zamawialiśmy dla dzidzi - już nie mogę się doczekać. Niestety ze względu na rozmiary mieszkania trzeba będzie to zawieźć do rodziców. Ale przynajmniej sobie pomacam i napatrzę się
    Planuję też w tym tygodniu dokupić resztę brakujących ciuszków, zrobić zamówienie w aptece i zamówić regał na rzeczy dla małej. A i jeszcze farbę trzeba kupić żeby pokój przemalować. Cieszę się bo w końcu pozbędę się męczącej mnie czerwonej ściany :/ Oby mi sił starczyło na te wszystkie zakupy i ...... pieniędzy .
    Miłej niedzieli mamuśki

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    ja zabawek nie kupuje bo mój sie nimi nie bawi, jedynie lego uwieeelbia i zawsze jest problem z głowy. generalnie denerwują mnie te wszystkie wielki , kolorowe, plastikowe i grające zabawki, dla mnie nie są kreatywne. Kreatywni to byliśmy my w dzieciństwie, kiedy to bawiliśmy sie patykami, wymyślaliśmy coś z niczego bo nic nie było. Jedynie lalka, wózek i drewniane klocki. ale byłosuper, głowa zawsze pełna pomysłów, nie było mowy o nudzie.Ja juz zapowiedziałam rodzince że po urodzeniu dziecka nie życzę sobie zadnych zabawek plastikowych dla Marysi, zawsze mogą kupić książki bo tego nigdy za wiele...

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Moja szwagierka powiedziała dzieciom że w tym roku Mikołaj nie przynosi prezentów tylko pieniądze, i jadą do białki na termy. Wszyscy zadowoleni bo spędzą miło czas, a przynajmniej kolejne zabawki nie będą się piętrzyć bo pobawią się nimi chwilę a później i tak lądują w kącie.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów