Strona 1903 z 10044
Pokaż wyniki od 19,021 do 19,030 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    dziewczyny u mnie fatalna pogoda....goscie na jutro sie przeniesli bo nie ma warunkow do jazdy....mysmy ledwo objechali eh zima!!!!!kupilam kurtke w sumie moze byc na teraz i na pozniej bo wstawka jest takze zima mi nie straszna..buty cuda przymierzalam na pozniej oczywiscie ze skorki butki, mowie do mojego wez mi te zamki pozasuwaj tak zasunal ze kur.....a urwal zamek buuu a to ostania para byla...ale pojade w poniedzialek do innej lokalizacji moze tam beda....teraz leze,zaraz mykne paczka bo juz pierogow sie najadlam!mam jeszcze bigos takze swieta,,,,,Beatka gadaj z chlopakami coby siedzieli bo na zewnatrz nadal zimno

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    Oj.. był.. zwłaszcza 27.10. 3l temu ..

Załącznik 91946

Dzień wcześniej było ładnie ..
    no nie zle ale humory dopisywaly

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    A jaką te Twoje mają średnice ?
    bo ty ich szukaj w dekoracjach a nie w dziale dla dzieci... VISIONAR DEKORATION sa rozne ksztaly nie tylko kule..... 36 cm i 22cm sa takie puchatki i takie jakby harmonijki ....
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 22-11-15 o 00:33

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    No i znow licze barany 1,2,3......7553368906532346

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    No i znow licze barany 1,2,3......7553368906532346
    hahaha 8756473340000 moze pomoglo wspolne liczenie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    oj oj Ty juz nie spisz a ja jeszcze nie spie ale u mnie dopiero dochodzi 23 takze caaala noc przedemna

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Mamusie:*
    ale dziś brzydko za oknem:/ nie chce się wychodzić:/ mi noc minela...dziwnie:P najpierw usnełam wieczorkiem w ubraniu przed tv, obudziliśmy się około 2, poszliśmy wykompać no i obudziłam się o 7:P ale w sumie chyba się wyspałam:P hihi
    a miałam Was sięzapytać, czy rożki, beciki pierzecie? Do pralki czy ręcznie? i czy w ogóle?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    hahaha 8756473340000 moze pomoglo wspolne liczenie
    cos tam sie zdrzemnelam chwile, ale zaczynaja mnie te noce draznic... bo co innego jalbym spala w dzien a ja wcale w dzien nie spi hmmm jednym slowem ciaza zmienia bo bylam niezlym spiochem zawsze

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Dzień dobry Mamusie:*
    ale dziś brzydko za oknem:/ nie chce się wychodzić:/ mi noc minela...dziwnie:P najpierw usnełam wieczorkiem w ubraniu przed tv, obudziliśmy się około 2, poszliśmy wykompać no i obudziłam się o 7:P ale w sumie chyba się wyspałam:P hihi
    a miałam Was sięzapytać, czy rożki, beciki pierzecie? Do pralki czy ręcznie? i czy w ogóle?
    Wiesz co ja ostatnip wpakowalam do pralki i nastawilam pralke na pranie delikatne, tylko pamietaj zeby ta wkladke kokosowa wyjac wczoraj zamowilam sobie kolejny pod kolor kompletu poscieli w lozeczku bo sie oprzec nie moglam i takim sposobem mam trzy hehee jeden chrzesnica kupila za swoje pieniazki dla kuzynki w brzuszku jak to mowila, drugi byl wlasnie po tej chrzesnicy a trzeci zamowilam ale od przybytku glowa nie boli

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    cos tam sie zdrzemnelam chwile, ale zaczynaja mnie te noce draznic... bo co innego jalbym spala w dzien a ja wcale w dzien nie spi hmmm jednym slowem ciaza zmienia bo bylam niezlym spiochem zawsze
    Ola ja zauważyłam ze jak w dzień się na chwilę zdrzemne to moje noce są w sumie lepsze.. może spróbuj tez się położyć, tak dla testu

Dziś zapowiada się leniwy dzień. ... i patrząc przez okno to reż szary i smutny..

Verka mam dola przez Twój pokój. .. właśnie sobie uświadomiłam ze rodze 3 dziecko i po raz trzeci nie mam wymarzonego pokoju dla bombla zazdroszczę wam tych foteli idealnych do karmienia, pięknych dziecięcych dodatków itd... aha. ..

W środę wizyta.. ciekawe czy przebiła 3 kg....

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów