Strona 1901 z 10049
Pokaż wyniki od 19,001 do 19,010 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    A co do wścibskich babć i teściowych to bardzo współczuje...u nas wszystkie babcie bardzo się cieszą z tego, że zostaną prababciami, prawie codziennie dzwonią i pytają jak się czuje a co do kupowania rzeczy dla Maluszka to od każdej dostaliśmy na coś pieniążki, żadna by się chyba nie odważyła kupić sama wózka albo łóżeczka...ja sobie nawet tego nie wyobrażam. Teściowa moja też wścibska ani złośliwa nie jest ale ja jakoś średnio ją lubię, po prostu denerwuje mnie jej podejście do wielu rzeczy, mieszkamy w tym samym mieście ale w dwóch różnych końcach, co mnie bardzo cieszy, bo na szczęscie często się nie widujemy. A najlepsze jest to, że jak ją tak średnio lubię a ona mojemu mężowi ciągle powtarza jaka jestem kochana heh chyba jestem trochę wredna...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Kamila, to tak trochę nie do konca- przykład dotyczył akurat innych sytuacji, kiedy mała jeszcze w drodze nie była nawet. Inną sprawa, że moja na chrzciny pewnie przyjdzie, ale na razie to z jej strony raczej muszę znosić ciągły wyrzut, że nie jestem w pełni sprawna i na każde zawołanie. Ostatnia akcję zrobiła mi na 1 listopada, no bo jak to tak, że ją na grobach nie będę!!! Tłumaczenie, że za dużo, za daleko, zbyt niebezpiecznie... Nie dociera...
    Aha to nie zazdroszczę, to już chyba lepsza taka jak moja która się wogóle nie interesuję prawnukami, ani moją ciążą. Ani raz do mnie nie zadzwoniła. Najlepsze co możesz zrobić w takiej sytuacji to wpuszczać jednym uchem a drugim wypuszczać i nie przejmować się tym co mówi. Może ciąża to nie choroba ale w tym okresie jest już niestety ciężko, ale niektórzy tego nie rozumieją.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Mysia88 Zobacz posta
    A co do wścibskich babć i teściowych to
    bardzo współczuje...u nas wszystkie babcie bardzo się cieszą z tego, że zostaną prababciami, prawie codziennie dzwonią i pytają jak się czuje a co do kupowania rzeczy dla Maluszka to od każdej dostaliśmy na coś pieniążki, żadna by się chyba nie odważyła kupić sama wózka albo łóżeczka...ja sobie nawet tego nie wyobrażam. Teściowa moja też wścibska ani złośliwa nie jest ale ja jakoś średnio ją lubię, po prostu denerwuje mnie jej podejście do wielu rzeczy, mieszkamy w tym samym mieście ale w dwóch różnych końcach, co mnie bardzo cieszy, bo na szczęscie często się nie widujemy. A najlepsze jest to, że jak ją tak średnio lubię a ona mojemu mężowi ciągle powtarza jaka jestem kochana heh chyba jestem trochę wredna...
    Osz Ty wredoto! Wazne ze sie tolerujecie nawzajem

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny
    Na początek witam nowe Mamcie!
    Dzień strasznie długi i aktywny u mnie. Pojechaliśmy na zakupy i w sumie duużo rzeczy kupiliśmy, w tym śliczne śpioszki i pajacyki dla malutkiej Myślałam, że mam już wszystko poprane i poprasowane, a tu znowu szykuje się kolejna partia Jeżeli chodzi o teściową to u mnie w ogóle się nie wtrąca, a jak chce pomóc to daje pieniążki i prosi żebyśmy kupili co nam potrzeba albo dołożyli do czegoś Zresztą to samo moi rodzice, bardzo chcieli kupić wózek pierwszej wnuczce, ale to my mieliśmy wybrać, żadnej napinki i namawiania na cokolwiek

Beatka trzymaj się cieplutko, teściową się nie przejmuj i tak jak któraś już pisała, najwyżej sprzedasz później nadwyżkę artykułów

Brat z bratową pojechali do Ikei i kupili mi wszystko o co prosiłam, są bardzo kochani. Ja bym nie dała rady tyle chodzić. A jutro odwiedzi mnie mama i tata. Nie mogę się doczekać. A i zrobiłam to ciasto 3Bit - chyba Cukrówka dałaś przepis, jutro wypróbujemy, ale wygląda i pachnie super

Veronika pokój bajeczny! Zapiera dech w piersiach, a te dodatki dobrałaś idealnie!

Natalka cieszę się, że z mężem powolutku wszystko zmierza w dobrym kierunku

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Veronica - śliczny i uroczy pokoik
    Ale wysyp mamusiek - witajcie dziewczyny!.
    Natalka, extra że relacja z mężem wraca na odpowiednie tory.
    Co do teściowej, moja jest spoko. Cały czas mówi, "nic nie dasz sobie kupić. Wszystko sama". Ale to wszystko w pozytywnym znaczeniu.
    Co roku u moich teściów na choince jako ozdoby są tylko bombki robione własnoręcznie na szydełku, dziś próbowała mnie nauczyć, żeby w tym roku wisiała dodatkowo Nasza tzn. Majusi, ale jakoś moje palce nie chciały współpracować :-). Więc skończyło się na śmiech, ale środek gwiazdeczki zrobiony

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Hej dziewczyny

Na początek witam nowe Mamcie!
    Dzień strasznie długi i aktywny u mnie. Pojechaliśmy na zakupy i w sumie duużo rzeczy kupiliśmy, w tym śliczne śpioszki i pajacyki dla malutkiej Myślałam, że mam już wszystko poprane i poprasowane, a tu znowu szykuje się kolejna partia Jeżeli chodzi o teściową to u mnie w ogóle się nie wtrąca, a jak chce pomóc to daje pieniążki i prosi żebyśmy kupili co nam potrzeba albo dołożyli do czegoś Zresztą to samo moi rodzice, bardzo chcieli kupić wózek pierwszej wnuczce, ale to my mieliśmy wybrać, żadnej napinki i namawiania na cokolwiek

Beatka trzymaj się cieplutko, teściową się nie przejmuj i tak jak któraś już pisała, najwyżej sprzedasz później nadwyżkę artykułów

Brat z bratową pojechali do Ikei i kupili mi wszystko o co prosiłam, są bardzo kochani. Ja bym nie dała rady tyle chodzić. A jutro odwiedzi mnie mama i tata. Nie mogę się doczekać. A i zrobiłam to ciasto 3Bit - chyba Cukrówka dałaś przepis, jutro wypróbujemy, ale wygląda i pachnie super

Veronika pokój bajeczny! Zapiera dech w piersiach, a te dodatki dobrałaś idealnie!

Natalka cieszę się, że z mężem powolutku wszystko zmierza w dobrym kierunku
    Pochwal sie zakupami dla malej

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Emilkowe ubranka z dzisiaj Bodziaki kupiłam w 3pakach Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	250.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	96.5 KB
ID:	91951Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	249.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	95.6 KB
ID:	91952Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	251.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	95.0 KB
ID:	91953

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Ale nie mam jeszcze kombinezonu i czapeczki żadnej zewnętrznej, tylko takie po kąpieli bawełniane. Muszę ją dopisać do listy.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Emilkowe
    ubranka z dzisiaj Bodziaki kupiłam w 3pakach Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	250.jpg
Wyświetleń:	55
Rozmiar:	96.5 KB
ID:	91951Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	249.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	95.6 KB
ID:	91952Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	251.jpg
Wyświetleń:	51
Rozmiar:	95.0 KB
ID:	91953
    ale slicznosci

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Pajacyki i śpioszki kupiłam w Pepco A bodziaki w Smyku. Pan Poślubiony latał tylko między wieszakami i szukał 100% bawełna, śmiać mi się chce z niego, bo widzę że zaczyna mu odbijać na punkcie córeczki

A jeżeli chodzi o zakupy z moim facetem, to nie mogę narzekać jak chcę to zawsze ze mną pojedzie zawiezie czy odbierze i dotrzymuje mi kroku, chociaż widzę często, że już zmęczony albo nie ma sił, albo go już nudzą akurat jakieś zakupy więc sama mówię, że już wracamy, nie chcę go męczyć i widzę kres jego możliwości Ale mój brat jest chory jak ma jechać na jakiekolwiek zakupy i zawsze pogania bratową co zawsze kończy się kłótnią. Więc każdy jest inny i robi po swojemu.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów