Strona 19 z 10063
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Kania .. no ja drugi ale jakoś ta owu udało mi się wychwycić to oby nie przyszła

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member
    wers0n

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny najprawdopodobniej będę miała dzidzie @ ostatni miałam 28marca, mam cykl nieregularny 26-30dni a dziś z ciekawość zrobiłam test i 2 kreski!! Druga nie tak mocna Ale jest! Nie wiem co do terminu grudzień/styczeń pewnie. Pozdrawiam! :*:*

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Werson witaj gratulacje dwóch kresek sprawdzałas termin na kalkulatorach ?

Junior Member
    wers0n

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Tak Ale przez mój nieregularny cykl różnie pokazuje 1,2,3 styczeń

Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Werson gratulujemy :-)

Kasia, jak u ciebie? Ani sladu @?

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    No I ja dokładnie nie znam dlugości ale ogólnie 4-6 mi wychodzi wiec podobnie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kasia_88
    O mnie
    Staram się nie zwariować...
    Arwen ani śladu. Moja planowa @ powinna być w środę. Ale mam nadzieję że nie przyjdzie. Już jutro wynik. Pierwszy raz tak nie mogę doczekać poniedziałku

Junior Member
    kaszuba

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Witajcie
    Ja chyba też dołączę do styczniowych mamusiek.
    Staramy się o dzidzię od stycznia. Ostatni okres był 02.04. przy cyklach 29-30 dniowych owulacja przypadała na 15-16 bądź 17 kwietnia , oczywiście staraliśmy się w tych dniach ale szczególnie nie wierzyłam, że coś z tego będzie. Mimo tego, że cykle mam regularne i wszystkie wyniki dobre jakoś nie sądziłam, że się uda
    A tu 20 ( poniedziałek ) rano dziwne brązowe plamienie widoczne przy wycieraniu papierem. Nigdy czegoś takiego nie miałam ale dobrze wiedziałam, że za wcześnie aby była to zagnieżdżenie. Następne dni cisza i zmęczenie okropne ( nie należę do osób śpiących popołudniami ale nie dawałam rady padałam na łóżko ). No i nastał czwartek 23 kwietnia rano znowu plamienie podobne jak poniedziałkowe ale może trochę mocniejsze i okresowe bóle brzucha. Zła jak osa była bo byłam przekonana, że to @ ale w południe już ani śladu plamienia i tylko takie ćmienie w dole brzucha, które utrzymywało się do wieczora. Wielkim dniem okazał się piątek od rana czułam się jakby mnie stado koni w nocy skopało, w pracy na chwilę zrobiło mi się ciemno przed oczami musiałam wyjść na świeże powietrze. Wracając stwierdziłam, że kupie test i zrobię rano ale nie wytrzymałam. Przyjechałam do domu i pierwsze co do łazienki i testowanie. Nie patrzyłam na test tylko zabrałam go do pokoju i tu niespodzianka baldziutki paseczek. Poszłam zrobić drugi i znowu. Po powrocie H. do domu pojechaliśmy jeszcze po dwa i zrobiłam kolejni i to samo. Kolejny zrobiłam rano i też kreska była tylko że już mocniejsza. Wracając z pracy kupiłam jeszcze dwa. Nie mogłam uwierzyć i zrobiłam kreska była już dużo mocniejsza chociaż nadal blada. Z dzisiejszego porannego testu widać, że jest podobnie jak wczoraj Chyba jestem testoholikiem . Z kalendarzyy internetowych termin będzie przypadał na 6-7-12-14 stycznia.
    Wcześniej bałam się bezpłodności a teraz mam w głowie ciąże biochemiczna, poronienie samoistne itp.chyba za dużo złego mnie w moim młodym życiu spotkało, że nie potrafię nie szukać powodów do zmartwień

Senior Member
    tynka89

O mnie
    xxx
    Kaszuba witaj fajnie ze się udało. Śmiało mogę powiedzieć że też jestem testoholiczka juz zrobiłam chyba 4 i planuje jeszcze hehe tez się ostatnio naczytalam o ciąży biochemicznej itp.. ale mam nadzieje ze to nas ominie

Kasia czekam z niecierpliwością na wieści od ciebie
    Ostatnio edytowane przez tynka89 ; 27-04-15 o 05:58

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów