Strona 1888 z 10063
Pokaż wyniki od 18,871 do 18,880 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    A ja robie drinki z galaretki na dzis bo jeszcze kolezanka wpada to zeby kobitki tez mialy rozrywke to im zaserwuje cos ekstrai sie zbiore na te zakupy chociaz bym zostala w domu najchetniej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Heja laski! Wybaczcie, że sie tak nie odzywam ale jakoś dalej nie mam ochoty na nic.. chociaż moi rodzice przyjechali na kawke ( moj tata pierwszy raz zobaczyl mieszkanie ) także humor mi się poprawił hehe. Dzisiaj zrobiłam pranko kombinezoników i reszty co nie miałam wyprane maluszek chyba się cieszy, że mamusia w końcu zaczęła w miare normalnie jeść bo tak się wierciiiiiiii, że aż czkawki dostał :P w ogole zauwazylam, ze od jakiegos czasu ma codziennie, jakos wlasnie o takej godzinie, a wczesniej ani razu. ale raczej nie mam się o co martwić, hmm?

Verka, pokój bajka!!!!! sama bym się do niego wprowadziła hihih jejku jak ja bym chciała mieć ten jeden dodatkowy pokój, żeby zrobić osobno dla maluszka ale kiedyś kiedyś

a z tymi teściowymi to jest różnie. ale kurcze takie troche przykre jak jedna narzuca co ma kupić druga... a kogo to obchodzi? jak chce niech kupuje, ale jak już sie ktoś zadeklarował no to heloł, się odpuszcza no..
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Member
    Asiaa24

O mnie
    Igorek urodził się 03.01.2016 ;)
    Data
    03.01.2016
    Jestem z Elbląga. Tak to moje pierwsze dziecko Wyprawka prawie już w całości gotowa kilka rzeczy pozostało ale chyba jeszcze troszkę czasu zostało chociaż nic nigdy nie wiadomo.. A Ty już wszystko gotowe??

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Hej, również jestem nowa, dzisiaj dołączyłam.

Dziewczyny powiedzcie boicie się porodu ?
    Tu juz byla rozmowa na ten temat otoz dziewczyny rodzace kolejny raz juz wiedza co je czeka i jakies tam obawy maja...a reszta to roznie...ja osobiscie nie mysle poki co o porodzieja juz mowilam ze jade rodze raz dwa i jeszcze szybciej wracam do domu

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Aaaaa no i witam nowe mamcie!!!!! Tak dużo was tu dzisiaj przyszło hehe mam nadzieje, że z nami zostaniecie, a w wiadomości prywatnej wyślę wam link do naszej strony, gdzie wszystkie jesteśmy 'przedstawione' i śmiało się dopiszcie, żebyśmy was poznały i przede wszystkim utrwaliły imiona :P W razie pytań służymy pomocą!
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Member
    Asiaa24

O mnie
    Igorek urodził się 03.01.2016 ;)
    Data
    03.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Hej, również jestem nowa, dzisiaj dołączyłam.

Dziewczyny powiedzcie boicie się porodu ?
    To tak jak ja Ja myślę o porodzie ale narazie jestem pozytywnie nastawiona . Staram się chociaż
    A Ty jak tam??

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Heja laski! Wybaczcie, że sie tak nie odzywam ale jakoś dalej nie mam ochoty na nic.. chociaż moi rodzice przyjechali na kawke ( moj tata pierwszy raz zobaczyl mieszkanie ) także humor mi się poprawił hehe. Dzisiaj zrobiłam pranko kombinezoników i reszty co nie miałam wyprane maluszek chyba się cieszy, że mamusia w końcu zaczęła w miare normalnie jeść bo tak się wierciiiiiiii, że aż czkawki dostał :P w ogole zauwazylam, ze od jakiegos czasu ma codziennie, jakos wlasnie o takej godzinie, a wczesniej ani razu. ale raczej nie mam się o co martwić, hmm?

Verka, pokój bajka!!!!! sama bym się do niego wprowadziła hihih jejku jak ja bym chciała mieć ten jeden dodatkowy pokój, żeby zrobić osobno dla maluszka ale kiedyś kiedyś

a z tymi teściowymi to jest różnie. ale kurcze takie troche przykre jak jedna narzuca co ma kupić druga... a kogo to obchodzi? jak chce niech kupuje, ale jak już sie ktoś zadeklarował no to heloł, się odpuszcza no..
    Pati kochanadobrze ze juz zaczelas jesc..jak miejsce po tym zebie ?lepiej?ciesze sie ze Ci sie pokoik podobajak sie Amelka zgodzi to sie wprowadzaj

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Asiaa24 Zobacz posta
    Jestem z Elbląga. Tak to moje pierwsze dziecko Wyprawka prawie już w całości gotowa kilka rzeczy pozostało ale chyba jeszcze troszkę czasu zostało chociaż nic nigdy nie wiadomo.. A Ty już wszystko gotowe??
    Tak tak u mnie tylko Amelki brakuje wszystko jest gotowejeszcze tylko baby shower przedemna to reszte rzeczy dostane i gotowa na ten szybki porod

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Asiaa24 Zobacz posta
    To tak jak ja Ja myślę o porodzie ale narazie jestem pozytywnie nastawiona . Staram się chociaż
    A Ty jak tam??
    Narazie również jestem nastawiona pozytywnie, naczytałam się dużo o porodach, jakie straszne i wgl, ale moja siostra 2 porody już miała, pierwszy niecałe 4 godz, drugi 2 godz. Więc liczę na to że ze mną też tak będzie. W sumie to już bym chciała mieć małą przy sobie.

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Którąś z mam ostatnio pisała o fotoksiążkach i podała stronę colorland.pl i tak się zastanawiam czy jeszcze ktoś poleca jakaś stronkę ? Czy tam faktycznie najlepiej zamówić bo sprawdzona strona?
    To ja polecałam Od 4lat zamawiam u nich fotoksiazki i fotokalendarze dla wszystkich dziadków i nigdy jeszcze sie nie zawiodłam, jakość zdjeć super i szybki czas realizacji, do tego ładne szablony Tylko warto kupić u nich na promocji na stronie albo na grouponie, bo wtedy jest duzo taniej

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów