Strona 1879 z 10091
Pokaż wyniki od 18,781 do 18,790 z 100907

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Ja wiem że jest odpowiedzialny ale czasem to nie jest zależne od kogoś tylko od czegoś... no mam taką nadzieje że będzie wiecej o nas myślał jak o tym swoim hobby...;/ No właśnie.... u nas w grudniu będzie 5 lat jak jesteśmy razem i 2 lata po zaręczynach... zobaczymy co wymyśli.... o urodzinach w tym roku zapomniał jakbym się nie przypomniała ani by życzeń nie złożył... a ja mu już prezent kupiłam chociać ma koncem grudnia urodziny ehhh ciekawe co bedzie po urodzeniu Oliwki czy dostanę jakiegoś kwiatka za to że tyle przejdę..?
    Też mnie mama ostatnio uświadomiła, że facet powinien jakiś prezent kupić z okazji trudu narodzin dziecka, ciekawe czy coś wymyśli .... hehe

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    mój tez czasem zapomni o moich urodzinach czy rocznicy ślubu ale taki już jego urok a jesteśmy 14 lat razem, 7 po ślubie. Za to jest moim przyjacielem,zawsze moge na niego liczyć i to się dla mnie liczy. Ja tez nigdy nie przywiązywałam dużej wagi do jakichkolwiek rocznic, po prostu cieszę się kazdym dniem razem, nieważne czy jest źle czy dobrze. Bo mój też ma sporo wad ale kto ich nie ma? jak to w jednej piosence:" miłość to nie pluszowy miś, to nie kwiaty..... miłość to kiedy jedno spada w dół , drugie ciągnie je ku górze"- uwielbiam ten tekst i podpisuje się pod nim obiema nogami i rękami

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    a masz prawo jazdy? pytam bo czasami to dopiero po porodzie wpada się w mega doła. każda z nas czeka na dzieciątko ale taka jest prawda że często to siedzenie całymi dniami w domu z dzieckiem źle wpływa na psychę, trzeba wyjść i się rozerwać, nawet gł€pie zakupy spożywcze to jest relaks. przynajmniej ja tak miałam po 1 porodzie- musiałam się wyrwać na chwilę z domu zeby nie zwariować.

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Też mnie mama ostatnio uświadomiła, że facet powinien jakiś prezent kupić z okazji trudu narodzin dziecka, ciekawe czy coś wymyśli .... hehe
    No tak jest przynajmniej u mnie w rodzinie bracia kupowali swoim żonom jakiegoś kwiatka i czekoladki... ciekawe czy ten pomyśli..bo ostatnio mu myślenie nie wychodzi...

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    mój tez czasem zapomni o moich urodzinach czy rocznicy ślubu ale taki już jego urok a jesteśmy 14 lat razem, 7 po ślubie. Za to jest moim przyjacielem,zawsze moge na niego liczyć i to się dla mnie liczy. Ja tez nigdy nie przywiązywałam dużej wagi do jakichkolwiek rocznic, po prostu cieszę się kazdym dniem razem, nieważne czy jest źle czy dobrze. Bo mój też ma sporo wad ale kto ich nie ma? jak to w jednej piosence:" miłość to nie pluszowy miś, to nie kwiaty..... miłość to kiedy jedno spada w dół , drugie ciągnie je ku górze"- uwielbiam ten tekst i podpisuje się pod nim obiema nogami i rękami
    Ja wiem o co Ci chodzi, faktycznie to nie to żeby dostawać cokolwiek cały czas ale po prostu przykro mi się zrobiło bo cały dzień czekałam pokazywałam wtedy ze o czymś zapomniał a on nic po prostu jakby grochem o ściane do niego... Tak tak ja też się pod tym podpisuję tak powinno być

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    a masz prawo jazdy? pytam bo czasami to dopiero po porodzie wpada się w mega doła. każda z nas czeka na dzieciątko ale taka jest prawda że często to siedzenie całymi dniami w domu z dzieckiem źle wpływa na psychę, trzeba wyjść i się rozerwać, nawet gł€pie zakupy spożywcze to jest relaks. przynajmniej ja tak miałam po 1 porodzie- musiałam się wyrwać na chwilę z domu zeby nie zwariować.
    Tak mam jakbym nie miałą to bym chyba zwariowała czasem... dokładnie też tak myślę czasem sie wyrwać no ale zobaczymy jak będzie w praktyce

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Ja wiem wiem... mój też często chodzi..nawet nieraz nic nie mówie ale po prostu coś mnie denerwuje.. jutro chciał iśc na polowanie z całym kołem no to mu mówie zeby mnie do rodziców zawiózł a on do mnie ze nie bedzie jeździł że teraz tu mam swój dom... on jedzie a ja siedze jak pies...mój też sobie psa kupił specjalnego i codziennie 2 razy trzeba z nim wychodzić ... no niestety wiedziałam na co się piszę ale on też może iść na jakiś kompromis nie myslicie?
    Wlasnie o to mi chodzilo, ze trzeba znalezc jakis kompromis tylko on musi chciec tego...
    tak jak pisalas, ze skoro on na polowanie to powiedz ze nie bedziesz siedziec w czterech scianach tylko chcesz aby Cie zawiozl dorodzicow, a jak nie pasuje to niech zoatanie w domu i na pewno siezgodzi

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Ja wiem o co Ci chodzi, faktycznie to nie to żeby dostawać cokolwiek cały czas ale po prostu przykro mi się zrobiło bo cały dzień czekałam pokazywałam wtedy ze o czymś zapomniał a on nic po prostu jakby grochem o ściane do niego... Tak tak ja też się pod tym podpisuję tak powinno być
    tak, trzeba przyznać że te chłopy to czasem takie tempociaki są nie wpadną na to że my mamy inne potzreby niż oni

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Tak samo jak przysłowie, że kocha się pomimo wszystko a nie za coś

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Tak samo jak przysłowie, że kocha się pomimo wszystko a nie za coś
    to tez racja!

Newsletter Mjakmama24.pl