Strona 1871 z 10050
Pokaż wyniki od 18,701 do 18,710 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Jak Ty tam wytrzymujesz Beata?
    Verka Wy tam macie inne ceny i zarobki
    Tak tak ale tutaj tez ceny zaskakuja czasem

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cotton oj skad ja to znam to zachowanie tesciowej! Doskonale Cie rozumie bo u mnie to samo, tesciowa tylko na urodziny meza przyjezdza czyli raz w roku, ciekawe jak sie wnuczka urodzi jak bedzie?! Ostatnio wyskoczyla z tekstem "tlucze sie"? Mialam odpowiedziec ze tlucze to sie ziemniaki, chyba chodzilo o to czy sie rusza malenka hehee takie juz mamy te tesciowe i co zrobic.

Beatko oby chlopcy szybko przybieraly na wadze w takim razie i na pewno w szpitalu jestes pod dobra opieka takze musisz jakos to zniesc ale juz coraz blizej terminu. Trzymam za Was kciuki!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Iza no wlasnie nic nie ogladnelam bo przyjechala mama i pojechalysmy na zakupy... Skobczylo sie tak, ze wybralam jej prezenty dla wszystkich wnukow a samej nic nie kupilam bo nie moglam sie skupic tak na dwa fronty... Podwiozla mnie pod sklep na osiedlu, zrobilam zakupy plus dwa tekturowe wieze ksiezniczkowe z okienkami itd dla mojej malej i jej kuzynki, takie do malowania, wysokie na metr... No i wychodze obladowana ze sklepu a tu zonk .... Zapomnialam ze bez auta jestem.. No wiec daje z buta do domu chodem kaczki a raczej pingwina bo mala bawila sie w majsterkowicza mojej grazynki, kaski czy jak zwal tak zwal ... A tu nagle deszcz, a lroku nijak nie idzie przyspieczyc... Ale jakos doczleptalam...
    Zawiezlismy na chwile dzieci do szwagierki i pojechalam z mezem na zakupy geiazdkowe... Jakas 1/3 ogarnelysmy, bo w sumie skupic musielismy sie na prezencie dla kolezanki corki, bo jutro znow idzie na urodziny...
    I nachodzi mnie rzeszow, a konkretnie tesco

Beatko ja cie podziwiam... Jestes mega silna i dzielna babeczka! Pelen szacun!!! Jeszcze chwilenke i bedziecie razem w 5
    Co mezu sie puknal w glowe i mu sie polepszylo?niech auto oddaje !!!bo jak tam wpadniemy to pozaluje

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Cotton oj skad ja to znam to zachowanie tesciowej! Doskonale Cie rozumie bo u mnie to samo, tesciowa tylko na urodziny meza przyjezdza czyli raz w roku, ciekawe jak sie wnuczka urodzi jak bedzie?! Ostatnio wyskoczyla z tekstem "tlucze sie"? Mialam odpowiedziec ze tlucze to sie ziemniaki, chyba chodzilo o to czy sie rusza malenka hehee takie juz mamy te tesciowe i co zrobic.

Beatko oby chlopcy szybko przybieraly na wadze w takim razie i na pewno w szpitalu jestes pod dobra opieka takze musisz jakos to zniesc ale juz coraz blizej terminu. Trzymam za Was kciuki!
    No i co teskno Ci za nia?jak ma takie glupoty gadac to niech siedzi u siebie tak bedzie lepiej dla Ciebie i dla niej

Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Iza no wlasnie nic nie ogladnelam bo przyjechala mama i pojechalysmy na zakupy... Skobczylo sie tak, ze wybralam jej prezenty dla wszystkich wnukow a samej nic nie kupilam bo nie moglam sie skupic tak na dwa fronty... Podwiozla mnie pod sklep na osiedlu, zrobilam zakupy plus dwa tekturowe wieze ksiezniczkowe z okienkami itd dla mojej malej i jej kuzynki, takie do malowania, wysokie na metr... No i wychodze obladowana ze sklepu a tu zonk .... Zapomnialam ze bez auta jestem.. No wiec daje z buta do domu chodem kaczki a raczej pingwina bo mala bawila sie w majsterkowicza mojej grazynki, kaski czy jak zwal tak zwal ... A tu nagle deszcz, a lroku nijak nie idzie przyspieczyc... Ale jakos doczleptalam...
    Zawiezlismy na chwile dzieci do szwagierki i pojechalam z mezem na zakupy geiazdkowe... Jakas 1/3 ogarnelysmy, bo w sumie skupic musielismy sie na prezencie dla kolezanki corki, bo jutro znow idzie na urodziny...
    I nachodzi mnie rzeszow, a konkretnie tesco

Beatko ja cie podziwiam... Jestes mega silna i dzielna babeczka! Pelen szacun!!! Jeszcze chwilenke i bedziecie razem w 5
    W zyciu nie sądziłam ze można tak sie poświęcić dla dzieci. A silna taka nie jestem. Co dzień morze łez wylewam

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    cotton jak teściowa nie zrozumie, że Ty w 39 tc nie będziesz jeździła po wigiliach to wydaje mi, że wogóle nie ma co się nią przejmować i niech sobie wali focha a Ty powinnaś mieć ją w nosie.

Beatka myślałam dzisiaj o Tobie i chłopcach, musisz być dzielna, już nie tak dużo zostało. A przy takich problemach z sercem cc nie jest bezwzględnym wskazaniem ?

O mnie
    Natalka zakupy z mezem widze, superowo!!!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    No i co teskno Ci za nia?jak ma takie glupoty gadac to niech siedzi u siebie tak bedzie lepiej dla Ciebie i dla niej
    Tylko nieraz mi szkoda meza, a poza tym nie narzekam, skoro nie ma potrzeby odwiedzic syna to jej sprawa...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    A gdzie Gosia z blizniaczkami????dawaja tu znac co i jak..bo bedziemy Cie poszukiwac listem gonczym

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Tylko nieraz mi szkoda meza, a poza tym nie narzekam, skoro nie ma potrzeby odwiedzic syna to jej sprawa...
    No wlasnie tylko meza szkoda ze nie moze byc tak normalnie z mama sie spotkac ,pogadac...moze Waneska coz zmieni

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów