Strona 1870 z 10044
Pokaż wyniki od 18,691 do 18,700 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Melduje sie!
    Nadal w szpitalu. Prawdopodobnie do porodu nie wyjde. Serducha nie udalo sie ustabilizować. Doszedł mi zespol tachy-brady. Mam okolo 10 napadów tachykardii na dobę. Na karcie gorączkowej brakuje skali. Jedni sa za tym żeby rozwiązać ciaze, inni żeby czekać bo może sie poprawi. Narazie czekamy aż chłopcy będą miec po 2kg.
    Dzis na dokładkę dostałam znów skurczy. Kroplówki podlaczone. Niby sie uspokaja, ale wstalam do toalety i zanim doszlam jeden, jak wyszłam drugi. Leżenie nie bardzo mi wychodzi bo saturacja mi spada poniżej normy.
    Jedno jest pewne - więcej w ciąży nie mam zamiaru być.
    Pozdrawiam
    Oj Beatka bidoczku nasz tule Cie mocno..wytrzymaj jeszcze troszke juz jestes na finiszu...a jak coreczka?? Teskni pewnie co?

2. dzieckozakupy.pl
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Oj Beatka bidoczku nasz tule Cie mocno..wytrzymaj jeszcze troszke juz jestes na finiszu...a jak coreczka?? Teskni pewnie co?
    Tradycyjnie jak to przy moim pobycie w szpitalu rozchorowala sie. Ale juz jest ok. No i znaleźliśmy przyczynę alergii. Testy wykazaly ze większość środków czystości i proszki do prania. Dostala sterydy i zmiany sie cofają. Wszystko ma prane w szarym mydle. A co do tęsknoty to mówi ze mama ma chore serduszko i musza ja wyleczyć żeby dzidziusia byly zdrowe. Spoko, dają radę

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Veronika, szczerze to nie wiem, czy w jej wypadku mogę liczyć na zrozumienie w tej sprawie. Jak jej powiemy, że raczej nie przyjedziemy to pewnie będzie jeden wielki foch. A jakby było inaczej to dojdę do wniosku, że kosmici podmienili mi teściową!!

Beatka kurczę niedobrze, trzymaj się ciepło i w kupie! Z serduchem nie ma żartów niestety. Mam tatę z częstoskurczem, oj ile ja się już nastresowałam...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Jak Ty tam wytrzymujesz Beata?
    Verka Wy tam macie inne ceny i zarobki

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Hej Mamcie... Ale mnie po tym spacerze ból w kości ogonowej złapał, nie mogłam stanąć na jedną nogę, myślałam, że się złamię, ale wzięłam prysznic i trochę lepiej się czuję. Ja nie mogę narzekać na cerę ani na włosy i paznokcie - chyba nigdy nie miałam tak gęstych i mocnych włosów, ale to pewnie od witamin warzyw i owoców, bo takiej suplementacji to dawno nie miałam

Cukrówka mi też mówią, że wyglądam jakbym miała urodzić chłopca, a nie dziewczynkę... wiecie co, kilka dni temu śniło mi się, że urodziłam chłopca i obudziłam się przerażona...
    Mysia szczerze polecam wyciskarkę ślimakową Omega 8006 - sprawdzona, niezawodna, soczki pyyycccha!
    Cotton czyli rozumiem, że u Ciebie się trafił książkowy przykład najukochańszej teściowej ale dziwne, bo te teściowe z żartów to one raczej się wpychają na siłę, a Twoja się nie narzuca
    Beatko nawet dzisiaj Pan Poślubiony pytał co u tej koleżanki z forum, co ma mieć dwóch synków słychać trzymam kciuki, żebyś jak najdłużej wytrzymała. A teraz maluszki ile ważą?

Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Veronika, szczerze to nie wiem, czy w jej wypadku mogę liczyć na zrozumienie w tej sprawie. Jak jej powiemy, że raczej nie przyjedziemy to pewnie będzie jeden wielki foch. A jakby było inaczej to dojdę do wniosku, że kosmici podmienili mi teściową!!

Beatka kurczę niedobrze, trzymaj się ciepło i w kupie! Z serduchem nie ma żartów niestety. Mam tatę z częstoskurczem, oj ile ja się już nastresowałam...
    Jezeli sie wszystko utrwali a ja nie będę reagować na leki po porodzie będę musiała rozważyć wszczepienie stymulatora. Ale to ostateczność i mamy nadzieje ze nas ominie. Narazie o cc nie chce slyszec

Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Hej Mamcie... Ale mnie po tym spacerze ból w kości ogonowej złapał, nie mogłam stanąć na jedną nogę, myślałam, że się złamię, ale wzięłam prysznic i trochę lepiej się czuję. Ja nie mogę narzekać na cerę ani na włosy i paznokcie - chyba nigdy nie miałam tak gęstych i mocnych włosów, ale to pewnie od witamin warzyw i owoców, bo takiej suplementacji to dawno nie miałam

Cukrówka mi też mówią, że wyglądam jakbym miała urodzić chłopca, a nie dziewczynkę... wiecie co, kilka dni temu śniło mi się, że urodziłam chłopca i obudziłam się przerażona...
    Mysia szczerze polecam wyciskarkę ślimakową Omega 8006 - sprawdzona, niezawodna, soczki pyyycccha!
    Cotton czyli rozumiem, że u Ciebie się trafił książkowy przykład najukochańszej teściowej ale dziwne, bo te teściowe z żartów to one raczej się wpychają na siłę, a Twoja się nie narzuca
    Beatko nawet dzisiaj Pan Poślubiony pytał co u tej koleżanki z forum, co ma mieć dwóch synków słychać trzymam kciuki, żebyś jak najdłużej wytrzymała. A teraz maluszki ile ważą?
    We wtorek bylo 1400 i 1500. USG co 10-14 dni

A co do tego jak to wytrzymuje - mam koleżanki z ostatniego pobytu i jakos trzymamy sie razem. Jedna wczoraj urodziła dziewczynke 1830g w 36tc. Hipotrofia i dzidziuś nie rosl od 4 tygodni. Dajemy rade

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Tradycyjnie jak to przy moim pobycie w szpitalu rozchorowala sie. Ale juz jest ok. No i znaleźliśmy przyczynę alergii. Testy wykazaly ze większość środków czystości i proszki do prania. Dostala sterydy i zmiany sie cofają. Wszystko ma prane w szarym mydle. A co do tęsknoty to mówi ze mama ma chore serduszko i musza ja wyleczyć żeby dzidziusia byly zdrowe. Spoko, dają radę
    Dobrze ze sie wyjasnila przyczyna alergii..oj kochana coreczka

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Iza no wlasnie nic nie ogladnelam bo przyjechala mama i pojechalysmy na zakupy... Skobczylo sie tak, ze wybralam jej prezenty dla wszystkich wnukow a samej nic nie kupilam bo nie moglam sie skupic tak na dwa fronty... Podwiozla mnie pod sklep na osiedlu, zrobilam zakupy plus dwa tekturowe wieze ksiezniczkowe z okienkami itd dla mojej malej i jej kuzynki, takie do malowania, wysokie na metr... No i wychodze obladowana ze sklepu a tu zonk .... Zapomnialam ze bez auta jestem.. No wiec daje z buta do domu chodem kaczki a raczej pingwina bo mala bawila sie w majsterkowicza mojej grazynki, kaski czy jak zwal tak zwal ... A tu nagle deszcz, a lroku nijak nie idzie przyspieczyc... Ale jakos doczleptalam...
    Zawiezlismy na chwile dzieci do szwagierki i pojechalam z mezem na zakupy geiazdkowe... Jakas 1/3 ogarnelysmy, bo w sumie skupic musielismy sie na prezencie dla kolezanki corki, bo jutro znow idzie na urodziny...
    I nachodzi mnie rzeszow, a konkretnie tesco

Beatko ja cie podziwiam... Jestes mega silna i dzielna babeczka! Pelen szacun!!! Jeszcze chwilenke i bedziecie razem w 5

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta

Moze ja oswiecilo?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów