Strona 1863 z 10091
Pokaż wyniki od 18,621 do 18,630 z 100908

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    salatka tradycyjna najpyszniejsza!
    Duzo ogorkow zeby mialai jest pyszna

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja Amelkowe rzeczy wstawilamkoszyzki w pokoju na regaliku ustawilam,jedna szuflada w komodzie juz ulozona,dzis mezu tapete polozy na sciane i te obrazki powiesi i pokoik bedzie gotowy!
    O to musisz koniecznie pochwalic sie!

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    MamaL&L to ta Twoja corevzka jest malo wymagajaca skoro od Mikolaja tylko chce torta
    Prawda Nie zmartwilo mnie to Musze tylko poszukac torta z Dora ( ostac z bajki). I mysle,ze bedzie zadowolona

My z mamuska zrobilysmy sernik, juz pieknie wyrosl tylko czekac pozostalo az wystygnie w sumie to az strach jesc bo mala tak wariuje a po takiej dawce energii to chyba wyskoczy juz
    Ja zrobilam murzynka i juz polowe opedzlowalam. A synus i bez tego mega ruchliwy jest. Ostatniej nocy moglam zasnac dopiero o 1, myslalam, ze wyskoczy przez pepek.

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    a ja zrobiłam sałatkę tradycyjną bo dawno nie było takiej
    Uwielbiam Zebrac sie nie moge zeby ja zrobic...

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Wyglada na to,ze jestesmy na odobnym etapie. Ja mam wozek po starszej corce,ale na razie jest oddalony o 1500km od nas takze, jakby go nie bylo.
    no to już mi raźniej jesteśmy dwie z tych nieprzygotowanych ja po prostu wiem że przy synku wielu rzeczy nie potrzebowałam - smoczka nie chciał (przynajmniej nie było kłopotu z oduczaniem), podgrzewacz nie użyty ani razu, karmiłam non stop więc laktator tez by się nie przydał. ale wózek i pieluchy już by się przydało kupić. no i wyprawkę do szpitala bo nigdy nic nie wiadomo

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    a pokoik planujemy zrobić w grudniu, ale zobaczymy co z tego wyniknie. Na razie stoi pusty

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    O tak?juz ostatnija dzis ogladne wieczorem bo zapomnialam ze p Irenka dzis sprzata i sie wynies musialam z sypialni zjadlan sniadanie i moze wyrusze na te zakupy
    pochwal się łowami potem

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    no to już mi raźniej jesteśmy dwie z tych nieprzygotowanych ja po prostu wiem że przy synku wielu rzeczy nie potrzebowałam - smoczka nie chciał (przynajmniej nie było kłopotu z oduczaniem), podgrzewacz nie użyty ani razu, karmiłam non stop więc laktator tez by się nie przydał. ale wózek i pieluchy już by się przydało kupić. no i wyprawkę do szpitala bo nigdy nic nie wiadomo
    No Ja niestety musze Amelke nauczyc jesc z butelki ze wzgledu na prace bo bede musiala albo wyjsc albo w domu sie zaszyc i musi janktos nakarmic w tym czasiie ..takze laktator sie przydamoze i to lepiej nie bedzie mi to dziecie ciagle na cycu wisialu i bedw miala wiecej czasu hahaha taka o nie dobra ja

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    pochwal się łowami potem
    Tak tak jak bedzie gotowy walne zdjecie i pokaze

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    wiem o czym mówisz bo ja karmiłam co chwile bo synek był duży i już w szpitalu powiedzieli mi że go nie wykarmię więc butla dodatkowo.A w cyckach miałam tyle pokarmu mimo ze karmiłam średnio co 2 godziny (nawet w nocy- koszmar) że zamiast wkładek laktacyjnych do stanika to nosiłam podpaski!!!!!!!!!!!!!! bo wszystko wypływało. Ale jak to teraz wspominam to śmiać mi się chce podpaski w staniku heheh

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta

Uwielbiam Zebrac sie nie moge zeby ja zrobic...
    no bo krojenia jest dużo hihi co do postaci z bajek, jestem ciekawa na co nasze dzieci będą miały fazę .. moja chrześniaczka uwielbia Elzę i Annę z krainy lodu, doktor Dosię i pewnie połowę disney channel

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów