Strona 1860 z 10063
Pokaż wyniki od 18,591 do 18,600 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dziewczyny, a jakie macie w ogole pomysly na prezenty gwiazdkowe dla Waszym mezczyzn ??
    Ja portfel kupiłasm i myślę nad rozszerzeniem gry planszowej warhammer

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Nie nie byly to kruki ani wrony...swiergoty wrobke moze ale tak darly dzioby ze masakra...moze sie klocily o jedzenie ja wczoraj jak sie nachodzilam to wlasnie mala tak w dole czulam i mowilam ze Amleka zaraz wyjdzie bo spadla w dol
    hihih, ja akurat lubię jak ptaki świergoczą i śpiewają z samego rana Jak mieszkaliśmy u teściowej to miałam za oknem ogród i tak pięknie mnie witały W moim domku rodzinnym też ptaszki śpiewają... A u nas za oknem w sypialni mam pole... Słyszę tylko jak wiatr buszuje.... Podobno mają wybudować nowy budynek, to jakieś alejki porobią to i może jakieś ptaki będą kiedyś śpiewać

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    Ja portfel kupiłasm i myślę nad rozszerzeniem gry planszowej warhammer
    o a co to za planszówka?

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    dzięki dziewczyny! jesteście wielkie

co do wstawiania naszych zdjęć to proponuje przez tą stronkę http://tufotki.pl/, mozliwość zobaczenia jest tylko po udostępnieniu linku, a możemy go wstawić tam gdzie mamy listę

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    o a co to za planszówka?
    Gra fantasy, masz do wyboru jedną z ras (ludzie, orkowie, krasnoludy i ktos tam jeszcze).. kazda rasa ma swoja stolice, na ktora skladaja sie 3 elementy.. dazysz do zniszczenia kazdego z tych elementów poprzez rozwijanie armii, wypełniane misji, zaklęcia.. calkiem przyjemna gra.. i co najważniejsze dzięki dopieraniu kart ciężko 2krotnie obrać identyczną strategię..

w opisi gry jest filmik opisujący całą grę : http://www.rebel.pl/product.php/1,15...odstawowy.html

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    Gra fantasy, masz do wyboru jedną z ras (ludzie, orkowie, krasnoludy i ktos tam jeszcze).. kazda rasa ma swoja stolice, na ktora skladaja sie 3 elementy.. dazysz do zniszczenia kazdego z tych elementów poprzez rozwijanie armii, wypełniane misji, zaklęcia.. calkiem przyjemna gra.. i co najważniejsze dzięki dopieraniu kart ciężko 2krotnie obrać identyczną strategię..

w opisi gry jest filmik opisujący całą grę : http://www.rebel.pl/product.php/1,15...odstawowy.html
    ekstra! zapytałam Pana Poślubionego i kojarzy tą grę. Uwielbiamy planszówki Zastanawiam się czy by mu jej nie kupić dodatkowo pod choinkę, bo widzę, że się zainteresował hihi, dzięki

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Whatz wlasnie niemile to ja dotknelam brzuszka swojego, a jego to chyba byla pupa, poruszyl sie caly, uczucie jakby sie wbil jeszcze glebiej ehh.
    Aleksandramagdalena tak pamietalam ze ktoras miala jeszcze wizyte w poniedzialek, ale zapomnialam ktora, na ktora masz? ja ma nadzieje wkoncu sie dowiedziec ile ten moj okruszek wazy.
    A odnosnie tej stronki oprocz wyprawki oraz co spakowac do szpitala nic wiecej tam nie ma? bo cos pamietam ze dziewczynny mialy problem, zeby sie dostac tam i musialy sie logowac, ja dzis weszlam i oprocz naszych wpisow, wyprawki oraz torby do szpitala nic wiecej nie ma, to wszystko? Betty, a zdjecia fajna sprawa zeby wrzucić.
    Ostatnio edytowane przez naomi ; 20-11-15 o 15:34

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cos te nasze dzieciaczki pchaja sie na swiat. Ja od dwoch dni czuje sie jakby walec po mnie przejechal O zrozumieniu ze strony meza to moge zapomniec. Wybiera sie dla odrezenia ( co jest istotne w tej sytuacji :P) na squasha :/ A ja caly dzien z twardym brzucholem i dwulatka :/ No ale nic. Wierze w karme

Betty duzo zdrowia dla mamy i dla Ciebie duzo sil

Co do rolet i firan. Wszystko zalezy od tego ile chcesz/mozesz przeznaczyc pieniedzy. My mamy w mieszkaniu sypialnie na poddaszu. Bez zew. rolet latem bylo nie do wytrzymania. Takie wew. w ogole nie zdawaly egzaminu. Moze troche zacienily. i nic po za tym. Ukrop i spac sie nie dalo. Mysle,ze warto zainwestowac w rolety zew. i wowczas zalozylambym tez firaneczki. Ocielaja wnetrze i daja fajny klimat

MOja corka od mikolaja chce dostac, uwaga.... torta I swietnie, problem z glowy
    Ostatnio edytowane przez mamaL&I ; 20-11-15 o 15:52

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Dziewcyny widzę że macie storczyki...mi jeden aczyna wypuszczać zielone pędy a drugi... drugi ma kilka liści zżółknietych... czy je się obcina czy zostawia?? jak myslicie?;/

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Dziewcyny widzę że macie storczyki...mi jeden aczyna wypuszczać zielone pędy a drugi... drugi ma kilka liści zżółknietych... czy je się obcina czy zostawia?? jak myslicie?;/
    Ja wlasni enigdy nie wiedzialam co zrobic z zoltymi listkami Niestety nie pomoge

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów