Strona 186 z 10050
Pokaż wyniki od 1,851 do 1,860 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Veronika w Polsce te ważniejsze usg prenatalne robi się właśnie między 11-14tc a później między 20-24tc.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    o dziekuje czyli dobrze zrozumialam bo juz myslalam ze cos pomylilam tylko ze mi powiedziano ze te badania sa 3 czyli w 12 pozniej kolo 20 i kolo 30 a u was 2?

O mnie
    Wiesz co u nas wygląda to tak, że te genetyczne do 14 tygodnia pokazuje prawdopodobieństwo chorób genetycznych oraz określa czy widać prawidłowy rozwój te po 20-24 to szczegółowo sprawdza organy wewnętrzne, bo już je dobrze można zobaczyć. Po 30 tc też jest usg. Tylko, że ja prowadząc poprzednia ciążę jak i tą mam usg na każdej wizycie, które nie tylko sprawdza bicie serca, ale też kontroluje przepływy. Ale wiem, że niektórzy lekarze państwowi idą zaleceniami, że musi być minimum 3 usg tak jak napisałaś i więcej nie robią

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez somila Zobacz posta
    Wiesz co u nas wygląda to tak, że te genetyczne do 14 tygodnia pokazuje prawdopodobieństwo chorób genetycznych oraz określa czy widać prawidłowy rozwój te po 20-24 to szczegółowo sprawdza organy wewnętrzne, bo już je dobrze można zobaczyć. Po 30 tc też jest usg. Tylko, że ja prowadząc poprzednia ciążę jak i tą mam usg na każdej wizycie, które nie tylko sprawdza bicie serca, ale też kontroluje przepływy. Ale wiem, że niektórzy lekarze państwowi idą zaleceniami, że musi być minimum 3 usg tak jak napisałaś i więcej nie robią
    aha o to chodzi nie nie bo ja jak mam spotkania z polozna to tez mi usg robia za kazdym razem tylko chodzilo o te wlasnie 3 o ktorych pisalysmy no czyli wszystko wiem
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 26-06-15 o 14:31

O mnie
    Położna w stanach a położna w Polsce to raczej dwa różne światy ;-) mam nadzieje ze w Polsce dożyje czasów że składki które się płaci na służbę zdrowia idą za pacjentem a nie znikają w nicość ;-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Położna w stanach a położna w Polsce to raczej dwa różne światy ;-) mam nadzieje ze w Polsce dożyje czasów że składki które się płaci na służbę zdrowia idą za pacjentem a nie znikają w nicość ;-)
    oj tutaj tez nie jest tak kolorowo jak myslisz... ja tez duzo place za ubezpieczenie takze wiesz nic za darmo jedynie dzieci maja ubezpieczenia za darmo albo za nieduza doplata zalezy od zarobkow jedynie szkoly zadarmo ale za to jak studia ci dowala cene to masakara w Usa nie ma zadarmo studiow!! a Polsce poki co sa

O mnie
    Domyśla się, ale czasem wolę wiedzieć za co płacę odkąd pracuję nie korzystam z państwowej służby zdrowia, jeżeli nie mam dodatkowe ubezpieczenia od pracodawcy sama wykupuję prywatne, rodziłam w prywatnej klinice i sobie chwalę studia są bezpłatne, ale np już żłobek, przedszkole trzeba płacić, obecnie szkoły podstawowe które są prywatne mają lepsze wyniki końcowe niż państwowe, więc się zmienia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Domyśla się, ale czasem wolę wiedzieć za co płacę odkąd pracuję nie korzystam z państwowej służby zdrowia, jeżeli nie mam dodatkowe ubezpieczenia od pracodawcy sama wykupuję prywatne, rodziłam w prywatnej klinice i sobie chwalę studia są bezpłatne, ale np już żłobek, przedszkole trzeba płacić, obecnie szkoły podstawowe które są prywatne mają lepsze wyniki końcowe niż państwowe, więc się zmienia
    no widzisz nie ma nic zadarmo..ja odkad place za ubezpieczenie tez nie korzystalam bo na szczescie nie chorowalam ale placic musialam tutaj urodzisz poltorej doby i do domu jak wszystko w porzadku 36 godzin dokladnie hehe juz cie nie potrzymaja 48 godzin smieszne to no ale jest jak jest

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    hej ja juz sie weekenduje wlasnie robie sobie pierogi z twarogiem zjem i ogarne troche chate, potem mąż wroci i ogarnie do konca co trzeba! mam do Was pytanie dziewczyny...od jakiegos czasu czuje, ze cos tam ze mnie wycieka, czytalam duzo i nie jest to na pewno mocz...mam mokra wkladke i musze ja zmienic 3 razy dziennie...czy to moze byc po tabsach? biore progestron...czy to moga wyciekac wody plodowe? czy cos jest nie tak, bo ja juz sie martwic zaczelam...ma tak ktoras z Was?
    u nas upal ponad 40 st masakraaaa....
    czekam na odp!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    hej ja juz sie weekenduje wlasnie robie sobie pierogi z twarogiem zjem i ogarne troche chate, potem mąż wroci i ogarnie do konca co trzeba! mam do Was pytanie dziewczyny...od jakiegos czasu czuje, ze cos tam ze mnie wycieka, czytalam duzo i nie jest to na pewno mocz...mam mokra wkladke i musze ja zmienic 3 razy dziennie...czy to moze byc po tabsach? biore progestron...czy to moga wyciekac wody plodowe? czy cos jest nie tak, bo ja juz sie martwic zaczelam...ma tak ktoras z Was?
    u nas upal ponad 40 st masakraaaa....
    czekam na odp!
    hej ja tak nie mam ale moja bratowa po tabletkach miala jakies wycieki czy sluz i jak przestala brac to przeszlo ale moze ktoras dziewczyna tez tak ma to i ci tu napewno napisza o juz weekendujesz fajnie ja jeszcze w pracy pierozki lubie w tamtym tygodniu robilam ruskie

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów