Strona 1858 z 10083
Pokaż wyniki od 18,571 do 18,580 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez cotton Zobacz posta
    Świetne

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dziewczyny, a jakie macie w ogole pomysly na prezenty gwiazdkowe dla Waszym mezczyzn ??
    Hehe ja swojemu tylko na urodziny kupuje bo zaraz po świetach ma.... a w dodatku będzie miał spóźniony prezent albo może i na urodziny- Oliwkę ! chyba mu to wystarczy

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    A mam pytanie, może jakieś pomysły podrzucicie, u młodej w pokoju mamy 2 okna dachowe i nie mam zielonego pojęcia czy szukać gdzieś firanek na te okna czy lepiej rolety założyć ?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    pojechalam do piekarni bo drożdzówkę i kupiłam kakao !pycha

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    A mam pytanie, może jakieś pomysły podrzucicie, u młodej w pokoju mamy 2 okna dachowe i nie mam zielonego pojęcia czy szukać gdzieś firanek na te okna czy lepiej rolety założyć ?
    Ja bym chyba rolety założyła.... jak będzie ładna pogod można odsłonić a jak dziecko będzie spać żeby go słoneczko nie raziło zasunąć...

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Witajcie dziewczyny.
    Nie pisalam bo walczylam jak to napisala cooton z "hemodupkiem " tez, meczylam sie z bolem, ale jakos z dnia na dzien bylo lepiej, dzis juz mi nie dokucza az tak, ale nie schowal sie :/ cos czuje, ze po porodzie jak mi wysadzi to bedzie wilekosci sliwki holerka ! Zeby bylo malo tego to nasilily sie bole podbrzusza i twardnienie, ale nic w poniedzialek wizyta, to sie nie stresuje az tak.
    A od paru dni czuje jakby synek chcial sobie dziurke wydrapac na dole, dziwne uczucie i nieprzyjemne.
    Naszczescie jedno co mnie omija juz trzeci dzien to nie mam zgagi wieczorami jaka ulgaaaa.
    U mnie tez nie ciekawie za oknem, wiej, pada nic tylko w domu siedziec, a i dobrze bo z tych chorym tylkiem nie ma co łazic.

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    cześć laski!

Byłam u lekarza, mały za bardzo główką napiera na szyjkę, więc pessar założony. Podobno mam go nosić aż do skurczy albo będzie zdjęty tydzień przed planowanym terminie. Po rozmowach z doktorkiem, nadal też mam brać luteine, przynajmniej do konca grudnia. Hematokryt, Hemoglobina znów spadły więc leki zmienione. Plan taki, że wytrzymać trzeba conajmniej do końca roku, a jak urodzi się około 8 stycznia to już będzie w terminie. Coś mi się wydaję, że zobaczę się z synkiem wcześniej niż końcówka stycznia, oby sie nie wyglupiał i poczekał do 2016
    rano humor miałam całkiem fajny, a teraz juz słabo.. niestety od roku mam ciężko chorą moja ukochana mamusie. Dziś jednak nie ma zbyt dobrych wiadomosci.. Ale ktoś musi dodawac jej optymizmu, a tym kimś bede ja. Zresztą ja wole uronic kilka lez w samotnosci, wiec tak bedzie i teraz. A dla niej musze byc usmiechnieta! Ajć.. jak zwykle muszę być twarda.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    przyszły mi w końcu literki, muszę się w przyszłym tygodniu zabrać za ich malowanie, zebym mogła sie pochwalić

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Dziewczyny a mnie tak dzisiaj boli kręgosłup, że nawet leżenie jest dla mnie problemem, żadna pozycja nie pomaga

Joneczka a nie jest w lato w tym pokoju dla Malutkiej gorąco ? Bo my ostatnio zastanawialiśmy się z mężem czy na okna dachowe nie założyć takich rolet, która w lato nie przepuszczają ciepła a w zimę go nie wypuszczają, no i oczywiście jak się chce to można je zasłaniać. Ja na pewno bym na dachowe okna nie zakładała firanek.

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    przyszły mi w końcu literki, muszę się w przyszłym tygodniu zabrać za ich malowanie, zebym mogła sie pochwalić
    Trzymaj sie Baetty nie znam historii Twojej mamy, ale w zeszlym roku na swieta tez mialam swoja ciezko chora, lekarze nie dawali szans wielkich, kazali sie przygotowac na najgorsze, a ja co? tez musialam byc silna i nieokazywac ze martwie sie i ze az tak zle, wyszla z tego jakims cudem, powiem ci ze nie modlilam sie czesto przed tym wydarzeniem, tak wtedy modlitwa mi pomogla przetrwac ten trudny czas, ale nie bylam w ciazy, wspolczuje i zycze zdrowia dla Twojej mamy i sily dla ciebie kochana.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów