Strona 1853 z 10058
Pokaż wyniki od 18,521 do 18,530 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Natalka, czyli wszystko zmierza w dobrym kierunku:-) ja właśnie jadę na to GBS czy jakoś tak:-P pogoda paskudna:-/ no i jęczmień mi wyskoczył przy samej galce. Ciągle czuję jakbym miała jakiegoś paprocha w oku:-/ pocieranie złotem w ogóle pomaga? Jakieś okłady?
    U mnie jak tylko czuję, że coś wychodzi pocieram obrączką rozgrzaną. I dziad się cofa Podobno też okłady z torebek z herbaty pomagają, tu chyba chodzi o ciepły okład obojętnie czym.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Hejka laseczki!
    No nie pisałam nic i w ogóle ale byłam z wami cały czas! ( czyli nic nie musze nadrabiac i jestem na bieżąco hehe ) ale po prostu no nie miałam siły... położyłam sie i lezalam i modlilam sie, zeby juz mnie nic nie bolało. A więc na 16:30 miałam tego zębologa i męczył się z tym zębem poł h :/ myślałam, że mi gęba odpadnie. no ale jak mowilam, mam małą szczękę i musiał przyszlifować dwa zęby, żeby ten wyszedł. Znieczulenia mi 2 razy dokładał, bo nie działało.. i tak czułam ból ale chcialam mieć to już za sobą. W każdym razie pozbyłam się dziada, w końcu! dzisiaj czuje tylko leciutko ból ale to pewnie z naruszenia innych zębów. Dzisiaj do 14 mam tylko przyjechać na kontrole także tego, oby nic sie nie porobilo. Glodna jestem a nie wiem czy cos moge zjeść i takie tam.. tylko wode na wszelki wypadek ze słomki pije :P

Natalka, jak Cie już wszystkie znamy jesteś baaaaaaaaaaardzo silna i kto nie da rady jak nie Ty?! Oczywiście chłopy to głupole i jakaś osoba trzecia powinna mu coś wbić do głowy tak mi się wydaje, zaraz bedziecie mieć następną kruszynke, chyba się z tym liczył, hmm? Ale jak już sie przyszedl przytulić to coś go gryzie bedzie dobrze :**** całuski!

Pisałyście o bananowcu mi wyszedł też, miałam takie żółciutkie banany tylko troszke czerniały

Mam KWADRATOWY brzuch haha nie wiem co on tam wyprawia ale wyglądam jak lego mama...

Nie wiem co tu jeszcze miałam pisać... nic, jak mi sie przypomni to napisze :P
    Lego mama hihihi

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ja coś słyszałam, żeby nasikać hahah nie no niestety nie pomoge bo chyba nigdy jęczmienia nie miałam... wiem, że kiedyś mi sie oko skleiło to te saszetki z zaparzonej herbaty trzymałam hmm
    Z tej kuracji nie skorzystam:-P haha... Dobrze że już ząb wyrwany! Masz z głowy:-)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    no i masz, tak się rozwiercił, że czkawki dostał
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cześć Dziewczyny!
    Natalia super wieści!
    Pati, dobrze,że się dziada pozbylas!
    Marta, idź do apteki lub zielarskiego i kup ziele swietlika w torebkach, zaparz i torebkę na oko, działa cuuuda!
    A ją dziś drugie spotkanie z doula mam...zobaczymy, do porodu coraz bliżej!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Kobietki co ja moge zjeść? o.o
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    ja po 2 h od wyrwania moglam jesc tylko rzuc druga strona.. wiadomo ze jadlam automatycznie takie pokarmy ktore sa miekkie.. np kaszki, rozciapane owoce, twarozek, ziemnaiczki ubite srodek chlebka, albo vos twardszego co popijalam od razu herbatk aby zmieklo

oooo.. jajecznicore sobie zrob

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Pati wy ogladacie filmy na kinomaniaku?? na jakiej zasadzie tam jest? trzeba sie zarejestrowac i jest jakas oplata czy jak?? bo na zalukaj nie ma niektorych filmow, ktore tam sa :P

Senior Member
    nayana

O mnie
    hmmmmm, czy to Iza oglada na kinomaniaku?????

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Pati: LODYYYY!!!!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów