Strona 1852 z 10062
Pokaż wyniki od 18,511 do 18,520 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Iza zakupy udane co bylo w planie to zakupioneale padlam jak pies pluto chwala panu ze jutro wolne!!!spie ile wlezie..Amelka mnie denerwuje bo covho siedzi od rana dopiero teraz sie odezwala....Pati!zyjesz Kochana?dzuada ci wyrwali i co pewnie boli troszku co?ale teraz bedzie juz tylko lepiej,Natka na chlopinke uwazaj coby go nie szturnac ...dziewuszki milego dnia

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Iza zakupy udane co bylo w planie to zakupioneale padlam jak pies pluto chwala panu ze jutro wolne!!!spie ile wlezie..Amelka mnie denerwuje bo covho siedzi od rana dopiero teraz sie odezwala....Pati!zyjesz Kochana?dzuada ci wyrwali i co pewnie boli troszku co?ale teraz bedzie juz tylko lepiej,Natka na chlopinke uwazaj coby go nie szturnac ...dziewuszki milego dnia
    O super ze zakupy sie udaly to bedziesz spokojniejsza

Tak wogole to witam sie dziewczynki bqrdzo raniutko ja oczywiscie juz wyspana i czekam na meza az wroci z nocki bo obiecal mi drozdzowke zakupic i mam nadzieje ze nie zapomni bo ubije Wanessa od rana popisuwe daje i dalej wypina sie na wszystkie mozliwe strony ale dzis jest zdecydowanie przy tym delikatniejsza w poniedzialek wizyta wiec zobacze co tam u niej slychac
    Milego dzionka mamuski!

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Tez sie juz witam

Noc spokojna,.dwie przerwy na lazienke, ale calkiem znosnie jest... Pogoda za oknem deszczowa, wiec wyjscie z domu dzis odpada
    Masz juz Ola swoja drozdzowke? ja bym zjadla domowych faworkow

Verka az sie doczekac nie moge zeby zobaczyc krolestwo waszej Amelki

Senior Member
    nayana

O mnie
    A w ogole tu Rozy pod choinke kupuje taka zabawke, bratowa miala i jest swietna... Wprawdzie dobra bedzie za grubo ponad kilka miesiecy ale to nic
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	831e751a013b26fe.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	51.8 KB
ID:	91874

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cześć Mamy

Wczoraj odpłynęłam wieczorem a dziś patrzę i 7 stron do nadrobienia
    Natalka super ta zabaweczka ale faktycznie dla większego malucha. Ale można kupić wcześniej, a co.

Ja dzisiaj chyba pojadę na zakupy z mamą, coś tam wspominała że chce kupić dla małej to nawet mi na rękę
    Wstałam co prawda o 6:20, ale tak nie chce mi się zwlec z łóżka. Jedynie śniadanie zrobiłam męzowi i teraz chyba znów się położę...
    Za oknem szarówa a jak u Was?

Pati jak tam wizyta u dentysty?
    Ząbek wyrwany czy to dentysta ma wybite zęby ?

Senior Member
    nayana

O mnie
    a mnie maz przyszedl przytulic....

i mi jakos tak lepije juz z rana.. najgorsze to to, ze sprawa dalej nie wyjasniona... a jemu tak ciezko jest rozmawiac o takich rzeczach,,, a potem byle zgrzyt siega niewyobrazalnych rozmiarow, bo od razu wszystkie sprawy wstecz sie nasuwaja, ktore nie zostaly rozwiazane..
    tak czy siak i tak dzis musimy pogadac... musze tez mienic swoje podejscie do tematu.. no ale jakis kroczek pyci zostal posuniety w ta strone w ktora chcialam..

z racji iz nadal jestem bez auta zadzwonie do mamuski aby po mnie przyjechala i pojade na zakupy, taki jest moj plan na dzis..

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Natalka, czyli wszystko zmierza w dobrym kierunku:-) ja właśnie jadę na to GBS czy jakoś tak:-P pogoda paskudna:-/ no i jęczmień mi wyskoczył przy samej galce. Ciągle czuję jakbym miała jakiegoś paprocha w oku:-/ pocieranie złotem w ogóle pomaga? Jakieś okłady?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Hejka laseczki!
    No nie pisałam nic i w ogóle ale byłam z wami cały czas! ( czyli nic nie musze nadrabiac i jestem na bieżąco hehe ) ale po prostu no nie miałam siły... położyłam sie i lezalam i modlilam sie, zeby juz mnie nic nie bolało. A więc na 16:30 miałam tego zębologa i męczył się z tym zębem poł h :/ myślałam, że mi gęba odpadnie. no ale jak mowilam, mam małą szczękę i musiał przyszlifować dwa zęby, żeby ten wyszedł. Znieczulenia mi 2 razy dokładał, bo nie działało.. i tak czułam ból ale chcialam mieć to już za sobą. W każdym razie pozbyłam się dziada, w końcu! dzisiaj czuje tylko leciutko ból ale to pewnie z naruszenia innych zębów. Dzisiaj do 14 mam tylko przyjechać na kontrole także tego, oby nic sie nie porobilo. Glodna jestem a nie wiem czy cos moge zjeść i takie tam.. tylko wode na wszelki wypadek ze słomki pije :P

Natalka, jak Cie już wszystkie znamy jesteś baaaaaaaaaaardzo silna i kto nie da rady jak nie Ty?! Oczywiście chłopy to głupole i jakaś osoba trzecia powinna mu coś wbić do głowy tak mi się wydaje, zaraz bedziecie mieć następną kruszynke, chyba się z tym liczył, hmm? Ale jak już sie przyszedl przytulić to coś go gryzie bedzie dobrze :**** całuski!

Pisałyście o bananowcu mi wyszedł też, miałam takie żółciutkie banany tylko troszke czerniały

Mam KWADRATOWY brzuch haha nie wiem co on tam wyprawia ale wyglądam jak lego mama...

Nie wiem co tu jeszcze miałam pisać... nic, jak mi sie przypomni to napisze :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Mamcie!
    Nocka przespana, dzisiaj chyba nawet Pana Poślubionego ani razu jękiem nie obudziłam Dzisiaj w planie mam trochę ogarnąć garderobę. Jak ją ostatnio zamontowali to porozwieszałam wszystko tak niechlujnie, jedynie koszule Męża od początku powiesiłam tak jak mają być, kolorami - długością rękawów i oficjalnością wyjść :P a muszę jakąś systematykę wymyślić dla swoich rzeczy.

Chcę też zrobić takie ciasteczka, znalazłam kiedyś przepis, który mi się spodobał tylko, że tam jest 200g mąki pszennej razowej
    i 200g mąki żytniej razowej - mam tylko pszenną razową - myślicie, że mogę użyć tylko jednego rodzaju?

Natalka bardzo się cieszę, że Mąż przytulił. To piękny gest i oby takimi małymi kroczkami przypomniał sobie jakie ma szczęście posiadając tak wspaniałą żonę i rodzinę

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Natalka, czyli wszystko zmierza w dobrym kierunku:-) ja właśnie jadę na to GBS czy jakoś tak:-P pogoda paskudna:-/ no i jęczmień mi wyskoczył przy samej galce. Ciągle czuję jakbym miała jakiegoś paprocha w oku:-/ pocieranie złotem w ogóle pomaga? Jakieś okłady?
    ja coś słyszałam, żeby nasikać hahah nie no niestety nie pomoge bo chyba nigdy jęczmienia nie miałam... wiem, że kiedyś mi sie oko skleiło to te saszetki z zaparzonej herbaty trzymałam hmm
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów