Strona 185 z 10091
Pokaż wyniki od 1,841 do 1,850 z 100907

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    fghjkz cena kosmos, pewno bym robiła ten test gdyby NT wyszło podejrzane a tak zrobiłam test za 170 zł

tosienka87 ja też czekam na ruchy, teraz wiem na co bo w pierwszej to chyba dopiero w 25tc poczułam

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Martynaa

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Ten test papp-a jest konieczny? Bo ja chodze wszędzie prywatnie bez skierowań i za test chcą prawie 300 zł to bardzo dużo, a znajoma która właśnie urodziła zdrową dziewczynkę powiedziała, że nie miała robionego pappa i prenatalne już wykrywają jak jest coś nie tak więc nie wiem co o tym myśleć.... Wszystkie robicie te pappa bo dziś ide na prenatalne to nie mam dużo czasu na decyzje

Member
    mycholinka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Martynna ja robiłam bo dostałam skierowanie od dr z NFZ i wtedy automatycznie jest badana krew...w poprzedniej ciąży robiłam samo usg prenatalne

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Martynaa Zobacz posta
    Ten test papp-a jest konieczny? Bo ja chodze wszędzie prywatnie bez skierowań i za test chcą prawie 300 zł to bardzo dużo, a znajoma która właśnie urodziła zdrową dziewczynkę powiedziała, że nie miała robionego pappa i prenatalne już wykrywają jak jest coś nie tak więc nie wiem co o tym myśleć.... Wszystkie robicie te pappa bo dziś ide na prenatalne to nie mam dużo czasu na decyzje
    Nie jest konieczne :-) ja mam tylko prenatalne robione.. :-) moja siostra wgl nie miala prenatalnych i urodzila zdrowa coreczke. Wszystko zalezy od Ciebie :-)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Czesc dziewczyny ja sie jakos zwloklam z lozka tak mi sie spac chce ze szok pogoda tez nie zaciekawa mgla deszcz oj pospalabym jeszcze,ale dzis piatek hura

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    ja to myslalam ze to badanie prentalne czyli usg i ten test z krwi to w pakiecie ze razem nikt mi nie powiedzial ze moge tylko usg ale jak u mnie zadarmo to chyba zrobie to mi szkodzi

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    Hej

chciałam wczoraj z tel odpisać ale niemogłam się zalogować

Wszystko jest ok - dziękuję

NT 1,5 czyli w normie - do tego jadę zaraz na pobranie krwi na testy Appa ( to się jakoś porównuje z usg i musi być zrobione w 48h od usg nie dalej )
    kość nosowa ok

płci nie znamy - myslę że to kwestia sprzętu bo młode wystawiało się że hej, choć i sam lekarz mówi że nie jest zwolennikiem mówienia płci w takim wczesnym okresie, USG miałam robione prawie godzinę bo dzidzia nie chciała się ułożyć do przezierności ale za to miałam okazję oglądać jak ssie paluszki jak macha nóżkami itd

Dzidzia ma 6,3 cm - serduszko bije 163/min - wszystko ok

zawsze się denerwuje, tym bardziej, że lekarz jak robi usg przez dłuższą chwilę się nie odzywa i to wkręca stress

kto rano wstaje ten ..... gówno się wysypia :P :* - biedulka ja o tej godz na drugi bok się przekręcam
    to ciesze sie ze wszystko dobrze z dzidzia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Esmeralda Zobacz posta
    fghjkz cena kosmos, pewno bym robiła ten test gdyby NT wyszło podejrzane a tak zrobiłam test za 170 zł

tosienka87 ja też czekam na ruchy, teraz wiem na co bo w pierwszej to chyba dopiero w 25tc poczułam
    ja mam pytanie do ciebie bo ja nie wiem czy ja dobrze zrozumialam ale mi powiedziano ze badanie prenatalne robi sie w 12,. 20 i 30 tygodniu? czy Tobie cos wiadomo na ten temat? albo innym dziewczyna?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez mycholinka Zobacz posta
    wyniki w porządku uff prenatalne też było ok
    Ja prawie 3 lata temu brałam ślub jak byłam w 31 tc u mnie już 13 +2 i dzidziuś daje znać co pewien czas o sobie
    fajnie ze czujesz maluszka tez sie kiedys doczekam

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Czesc Kochane,ja juz w pracy jem sniadanko wlasnie. Dzis kierownik powie mi co wymyslij apropo moich godzin pracy bo nie moge na nockach pracowac... Zobaczymy co tam powie :-) a po pracy do miasta zalatwic kilka spraw i do lekarza :-)
    co tam kierownik ustalil w zwiazku z praca? daj znac po badaniach

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów