Strona 183 z 10092
Pokaż wyniki od 1,821 do 1,830 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    dzisiaj mam spotkanie z przyjaciokla wlasnie wrocila z Polski i chce jej powiedziec o, dziecku bo niechcialam zeby sie dowiedziala na imprezie, obawiam sie troszke bo wiem ze sie staraja juz 3 lata i nic. Nie wiem jak to bedzie napewno sie ucieszy ale wiem ze i smutno jej bedzie mysle ze w koncu sie im uda no nic zobaczymy
    oj smutne to ze niektorzy tak długo muszą sie satrac na pewno się ucieszy i pewnie nie da po sobie poznać ze jej smutno.. ale to Twoja przyjaciółka bedzie cieszyc sie razem z Tobą

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    ja na pierwszą wizytę poszłam sama okropnie się denerwowałam. Jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży ale bardzo chciałam. W okół same ciężarne siedziały a ja tylko patrzyłam na nie z mieszanka nadziei i zazdrości. Na drugą poszłam z mamą wzięłyśmy sobie krzyżówki i je razem rozwiązywałyśmy. Śmiałyśmy się i w ogóle nie zdążyłam się zestresować. Dziewczyny obok się stresowały widać po nich to było. Także moja rada - nie idź sama i nie gadaj o Dzidziusiu pod drzwiami. Gadaj o czym chcesz, odpręż się i zrelaksuj. Rzeczywistości i tak nie zmienisz a stres ma negatywny wpływ na Twoje Maleństwo. Także głowa do góry, uśmiech od ucha do ucha i zero stresu
    święta racja, RZECZYWISTOSCI nie zmienisz

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    a ja idę pod prysznic, ciepła herbatka i pod kołderke bo jutro tez o 4 do pracy musze wstać, ale godzine szybciej wychodze bo jadę do lekarza

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    a ja idę pod prysznic, ciepła herbatka i pod kołderke bo jutro tez o 4 do pracy musze wstać, ale godzine szybciej wychodze bo jadę do lekarza
    lo matko 4 rano srodek nocy biudulko wyspij sieno i czekamy na wiesci dobre oczywiscie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    ja na pierwszą wizytę poszłam sama okropnie się denerwowałam. Jeszcze nie wiedziałam że jestem w ciąży ale bardzo chciałam. W okół same ciężarne siedziały a ja tylko patrzyłam na nie z mieszanka nadziei i zazdrości. Na drugą poszłam z mamą wzięłyśmy sobie krzyżówki i je razem rozwiązywałyśmy. Śmiałyśmy się i w ogóle nie zdążyłam się zestresować. Dziewczyny obok się stresowały widać po nich to było. Także moja rada - nie idź sama i nie gadaj o Dzidziusiu pod drzwiami. Gadaj o czym chcesz, odpręż się i zrelaksuj. Rzeczywistości i tak nie zmienisz a stres ma negatywny wpływ na Twoje Maleństwo. Także głowa do góry, uśmiech od ucha do ucha i zero stresu
    swieta prawda musi byc dobrze

Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Dziękuję bardzo za rady dot, ANTYISTRES Wiadomo, nie jest łatwo, ale wiele razy przekonałam się, że wszystko siedzi w naszej głowie!
    Także Uśmiechu dla Was wszystkich

Junior Member
    boroowka4

O mnie
    jestem mamą :)
    Hej !!!

Veronica - rzeczywiście masz maluszka , ale dzieci w różnym tempie rosną . Ja sobie porównałam usg synka z tego samego dnia akurat i miał już 47 mm, więc ten jest dużo mniejszy. I jakoś stres większy też mam, choć gin mówi że wszystko pięknie wygląda.

widzę że kilka ślubów się szykuje, super, gratulacje

tygodnie ciąży nalepiej sobie liczyć od ostatniej OM, bo te z usg często się zmieniają, właśnie dlatego że dzieci rosną skokowo, raz są większe niż norma, potem zwalniają , różnie to bywa

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez boroowka4 Zobacz posta
    Hej !!!

Veronica - rzeczywiście masz maluszka , ale dzieci w różnym tempie rosną . Ja sobie porównałam usg synka z tego samego dnia akurat i miał już 47 mm, więc ten jest dużo mniejszy. I jakoś stres większy też mam, choć gin mówi że wszystko pięknie wygląda.

widzę że kilka ślubów się szykuje, super, gratulacje

tygodnie ciąży nalepiej sobie liczyć od ostatniej OM, bo te z usg często się zmieniają, właśnie dlatego że dzieci rosną skokowo, raz są większe niż norma, potem zwalniają , różnie to bywa
    no widzisz mowie ze tu na forum mniejszego nie ma..... ale nie wkrecam sie w poniedzialek ide na prenatalne i zobaczymy

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Czesc Kochane,ja juz w pracy jem sniadanko wlasnie. Dzis kierownik powie mi co wymyslij apropo moich godzin pracy bo nie moge na nockach pracowac... Zobaczymy co tam powie :-) a po pracy do miasta zalatwic kilka spraw i do lekarza :-)

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Hej

chciałam wczoraj z tel odpisać ale niemogłam się zalogować

Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    daj znac koniecznie

daj znac co i jak :*
    Wszystko jest ok - dziękuję

NT 1,5 czyli w normie - do tego jadę zaraz na pobranie krwi na testy Appa ( to się jakoś porównuje z usg i musi być zrobione w 48h od usg nie dalej )
    kość nosowa ok

płci nie znamy - myslę że to kwestia sprzętu bo młode wystawiało się że hej, choć i sam lekarz mówi że nie jest zwolennikiem mówienia płci w takim wczesnym okresie, USG miałam robione prawie godzinę bo dzidzia nie chciała się ułożyć do przezierności ale za to miałam okazję oglądać jak ssie paluszki jak macha nóżkami itd

Dzidzia ma 6,3 cm - serduszko bije 163/min - wszystko ok

Cytat Zamieszczone przez ada3 Zobacz posta
    Dziewczyny wiem, że pytanie prawie jak retoryczne, ale jak radzicie sobie ze stresem? Ja mam wizytę dopiero 6.07. a już wiem, jak będę się na korytarzy trząś ze strachu! Nie da się tego wyzbyć? Jakieś naturalne metody może?
    zawsze się denerwuje, tym bardziej, że lekarz jak robi usg przez dłuższą chwilę się nie odzywa i to wkręca stress

Czesc Kochane,ja juz w pracy jem sniadanko wlasnie. Dzis kierownik powie mi co wymyslij apropo moich godzin pracy bo nie moge na nockach pracowac... Zobaczymy co tam powie :-) a po pracy do miasta zalatwic kilka spraw i do lekarza :-)

kto rano wstaje ten ..... gówno się wysypia :P :* - biedulka ja o tej godz na drugi bok się przekręcam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów