Strona 1828 z 10083
Pokaż wyniki od 18,271 do 18,280 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Hej... no więc jestem po wizycie. Mała ma 2474g na 32+5, czyli będzie duuuuża. A jak liczyłyśmy na szybko te wszystkie wymiary to ona z 49 cm ma jakby ją tak od końca do końca pomierzyć. Szok! Dodatkowo pół wizyty tak słodko ssała palucha, że aż miło. Niestety 3D nie wyszło i chyba już nie wyjdzie, bo Mała i za duża i za ruchliwa. W ogóle mnie gin rozbawiła, bo na pytanie "czy to możliwe, że brzuch mi się obniżył?" usłyszałam, że nie, że za wcześnie, że w 36 tc najwcześniej... po czym przy usg, jak jej główkę zmierzyć miała to kazała mi brzuszek u góry przytrzymać, bo głowicą nie mogła dojechać tyle w temacie "nie, na pewno się nie obniżył" (nigdy nie było takiego problemu).
    I kolejny raz USG wyznacza termin 26.12. W sumie, byłoby pięknie, gdyby się udało!
    Miłego wieczorku życzę!
    To piękna waga:-) to kolejne usg w drugi dzień Świat:-) ciekawe czy ja się nie rozpakuje do tego czasu:-P

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Nie wiem co umnie na ten temat mowia ale pampery dosc szerokie sa takze jie wiem zobaczymy..ale u mnie na glowe dziecia takie kaski zakladaja jak maja glowy nie rowne..matko to jest dopiero szok bo to dziecko musinw nim byc caly czas nawet spac..
    Kask na głowę? O matko.... No ale pewnie lekarze wiedzą lepiej. Nigdy o tym nie słyszałam, o pieluchach na bioderka też nie. Jedynie koleżanka musiała zakładać swojej małej ale dlatego że na usg bioderek coś nie tak wyszło...

Rolcia super że z małą wszystko ok Może się opamięta i już nie będzie tak rosła, żeby mamusia miała łatwiej przy porodzie Ja nie miałam USG 3D i chyba już nie będę miała, ale nie mogę się doczekać zwykłego USG za tydzień na wizycie 26 grudnia - to byłby piękny prezent na święta I wszystkie kalorie pochłonięte w pierwsze dwa dni świętowania spalone na porodówce lovely

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Kask na głowę? O matko.... No ale pewnie lekarze wiedzą lepiej. Nigdy o tym nie słyszałam, o pieluchach na bioderka też nie. Jedynie koleżanka musiała zakładać swojej małej ale dlatego że na usg bioderek coś nie tak wyszło...

Rolcia super że z małą wszystko ok Może się opamięta i już nie będzie tak rosła, żeby mamusia miała łatwiej przy porodzie Ja nie miałam USG 3D i chyba już nie będę miała, ale nie mogę się doczekać zwykłego USG za tydzień na wizycie 26 grudnia - to byłby piękny prezent na święta I wszystkie kalorie pochłonięte w pierwsze dwa dni świętowania spalone na porodówce lovely
    Hahaha dobre z tymi kaloriami trafilasnajesc sie i na porodowkenosza nosza kaski dzieci to jest nie zawesolo no ale dla zdrowia wazniejsze..

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Hej... no więc jestem po wizycie. Mała ma 2474g na 32+5, czyli będzie duuuuża. A jak liczyłyśmy na szybko te wszystkie wymiary to ona z 49 cm ma jakby ją tak od końca do końca pomierzyć. Szok! Dodatkowo pół wizyty tak słodko ssała palucha, że aż miło. Niestety 3D nie wyszło i chyba już nie wyjdzie, bo Mała i za duża i za ruchliwa. W ogóle mnie gin rozbawiła, bo na pytanie "czy to możliwe, że brzuch mi się obniżył?" usłyszałam, że nie, że za wcześnie, że w 36 tc najwcześniej... po czym przy usg, jak jej główkę zmierzyć miała to kazała mi brzuszek u góry przytrzymać, bo głowicą nie mogła dojechać tyle w temacie "nie, na pewno się nie obniżył" (nigdy nie było takiego problemu).
    I kolejny raz USG wyznacza termin 26.12. W sumie, byłoby pięknie, gdyby się udało!
    Miłego wieczorku życzę!
    No to mala sie spieszy i byc moze bedzie prezente aczkolwiek wolalbym te 5 dni przeczekac

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    No ciekawe ile z nas rozwiąże się w grudniu :-) Moja mama liczy, że wnuczek wyjdzie na dzień babci hehe :-)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Karolina super że z małą w porządku Martusia, to Ola zapoczątkowała ere na tobe z allegro potem kupiłam ja ja, Patka czy ktoś jeszcze? :P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    No ciekawe ile z nas rozwiąże się w grudniu :-) Moja mama liczy, że wnuczek wyjdzie na dzień babci hehe :-)
    ja coś czuję że ja w grudniu też będę, chociaż bardzo chciałabym doczekać stycznia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ja coś czuję że ja w grudniu też będę, chociaż bardzo chciałabym doczekać stycznia
    Iza jak ja się w moja torbę nie zmieszczą to pewnie poproszę Was o link hehe ale coś się zabrać za pakowanie nie mogę :-)
    No bo wy terminy na poczatek stycznia macie to inaczej, musiałabym sprawdzić sobie kiedy mi 36 tc ciąży wypada :-)

O mnie
    Dzień po moich urodzinach zaczyna mi się 36 tc, ale numer ;-)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    A w ogóle to kupiłam taką samą torbę na allegro jak Wy dziewczyny:-P od kogo to się zaczęło?!? Tej chyba jakąś prowizja się należy:-) teraz ją wietrze na balkonie bo jakoś śmierdzi nowością:-/
    to ja podrzuciłam linka bo mi się spodobała niech Wam służy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów