Strona 1825 z 10065
Pokaż wyniki od 18,241 do 18,250 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Mysia dziękuję pięknie za przepis
    Chyba jeszcze dzisiaj upiekę bo mam ogromnego smaka czuje ze na góre pójdzie polewa czekoladowa a keksowka taka standardowa?
    Verka nie przejmuj się ją wytrzymuje bez jedzenia 3 h max :/
    Keksowka

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Czesc dziewczyny.. Ze mna "ok" widze Pati, ze kombinezonik juz masz... Mi niestety dopiero dzis rano udalo sie wyslac paczke do ciebie. Wyslalam dwa, moze ktorys ci bedzie odpowiadal..
    U mnie ani zgody, ani deserkow.. Jest bardzo zle, ale to nie forum o tym wiec bede milczec..
    Poza tym tez mnie boli, ciagnie i wszystko co mozliwe.. Kopniaki dostaje takie, ze az oddech musze wstrzymac i cala sie napinam...
    Milego wieczorku i przespanej nocki dla Was...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Ładne staniczki na tej stronce która podesłałas
    Ja na razie żadnych wycieków nie mam, ale nie martwię się na zapas podejrzewam ze pokarm się pojawi będę do skutku przystawic
    Pewnie ze sie pojawi ja wyciek mam ale jak niechcacy nacisne albo po nocy jak cycora przyciane na snie a tak zeby samo z siebie to nie ma rzadnego wyciekuja sie nie bede stresowala gdybym nie mogla karmic (chociaz chce bardzo)ale gdybym nie mogla to nie wpadne w rozpacz bo po to wyprodukowali ta mieszanke dla bejbikow zeby im dawac w razie cotakie moje zdanie

Senior Member
    Monika2008

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie

mnie noc mineła nieźle.. Tylko jedna pobudka

W ciągu dnia nawet ldnie bylo z aoknem - slonko sie pokazalo, ale teraz juz ciemno, wietrznie i burzowo.

Co do kosmetyków kupiłam emolium do kapieli, sudocrem, chusteczki baby dream Calendula, do buźki nivea
    Do prania mąz mi przywiózł zapas - persil żel non-bio small & mighty

Śliczne macie zwierzaczki..

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Czesc dziewczyny.. Ze mna "ok" widze Pati, ze kombinezonik juz masz... Mi niestety dopiero dzis rano udalo sie wyslac paczke do ciebie. Wyslalam dwa, moze ktorys ci bedzie odpowiadal..
    U mnie ani zgody, ani deserkow.. Jest bardzo zle, ale to nie forum o tym wiec bede milczec..
    Poza tym tez mnie boli, ciagnie i wszystko co mozliwe.. Kopniaki dostaje takie, ze az oddech musze wstrzymac i cala sie napinam...
    Oj oj to Ci chlopina nie moze sie ogarnac no...trzymaj sie Kochana sciskam ciea moze wez Ty tego chlopa na rozmowe co?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    ah Natalka, przykro mi że nie mozecie się dogadać

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Monika2008 Zobacz posta
    Witajcie

mnie noc mineła nieźle.. Tylko jedna pobudka

W ciągu dnia nawet ldnie bylo z aoknem - slonko sie pokazalo, ale teraz juz ciemno, wietrznie i burzowo.

Co do kosmetyków kupiłam emolium do kapieli, sudocrem, chusteczki baby dream Calendula, do buźki nivea
    Do prania mąz mi przywiózł zapas - persil żel non-bio small & mighty

Śliczne macie zwierzaczki..
    Ja kupilam wszystko z jednej firmy w razie uczulenia bedzie wiadomo po czym ..chociaz niby Mustella nie uczuka no nic zobaczymy...chusteczek nawilzajacych uzywala nie bede bo one ponoc najbardziej dupke odparzaja ,kupilam te chusteczki tylko ze suche i bede zwyklej wody uzywala o

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    a jesli chodzi o staniki do karmienia to u mnie najlepiej sie sprawdzily mama by alles - http://sklep.alles.pl/kolekcja,mama,1,1.html - ja akurat przymierzylam w sklepie i pozniej kupowalam sobie przez internet bo bylo taniej
    w pierwszej ciazy jak bylam to kupilam w H&M jakies i to takie wieksze z zapasem bo myslalam ze jak bede karmic to mi tak mega cycki urosna - a wcale tak duzo bardziej niz w ciazy mi nie urosly, staniki byly mega niewygodne i wszystkie musialam wyrzucic
    Fajne te staniki mają:-) sprawdziłam że na allegro taniej z tej firmy i chyba nawet się skuszę. Właśnie dziś byłam w esotiq bo dziewczyny na forum polecaly ale mieli tylko jeden rodzaj i miękki. Już jeden miękki mam i teraz chciałam jakiś ładniejszy, bardziej podtrzymujący moje cyce...ciężko coś w moim rozmiarze fajnego znaleźć:-(

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Fajne te staniki mają:-) sprawdziłam że na
    U allegro taniej z tej firmy i chyba nawet się skuszę. Właśnie dziś byłam w esotiq bo dziewczyny na forum polecaly ale mieli tylko jeden rodzaj i miękki. Już jeden miękki mam i teraz chciałam jakiś ładniejszy, bardziej podtrzymujący moje cyce...ciężko coś w moim rozmiarze fajnego znaleźć:-(
    U mnie sa piekne biustonosze w esotiq ale ja sb tak pomyslalam ze jeden w estotiq kupie nie usztywniany taki zwykly bo nie wiem czy bede mogla karmic piersia a wydam tyle kasy i co?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ja dzis.jade po dodatki do Amelkowego pokojubo juz koncepcja jest ..gorzej bedzie jak mi sie na zywo nie spodoba haha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów