Strona 1823 z 10044
Pokaż wyniki od 18,221 do 18,230 z 100437

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Ale mam spiocha

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez megh89 Zobacz posta
    Dzięki U lekarza byłam w piątek i to był 32 tydz i 2 dni. A dzisiaj już 33 tydz i 1 dzień

Obawiam się, że jak będzie tak dalej rosła, to czeka mnie cesarka
    widze ze mamy termin na ten sam dzien
    ja mialam usg we wtorek i waga 2030g - sporo... moje pierwsze dziecko urodzilam z waga 3 kg i polozna mowila ze to dla mnie optymalna waga - latwo sie rodzilo - teraz chyba bedzie wieksze dziecko co mnie troche martwi :/
    przy pierwszej ciazy mialam cukrzyce ciazowa i musialam byc na diecie - moze dlatego dziecko bylo mniejsze niz teraz :/

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Hej Dziewczyny!
    Daria, super, że się karta znalazła, ja też dziś znalazłam ten router głupi. Już odmeldowalam mojemu, że będę rodzić w więzieniu za zbrodnie w afekcie, bo zabije jego i siebie- router był dokładnie tam gdzie myslalam, że jest i ani ją, ani on, sprawdzając oboje samochód 2x z latarka, go nie widzieliśmy...
    I dobrze, że się znalazł, bo dzwonił mechanik, że jeszcze belka z tyłu do remontu, więc niestety koszta spore, a jakbym miała jeszcze do kompletu w tym miesiącu router odkupywac w Polsacie.... Nie stać mnie.
    Sliczne zwierzaki! Marta, jaką to rasa kotka? Bo widzę mega przytulak...
    A ją za godzinke mam wizytę! Już się doczekać nie mogę.
    Iza co do tego bólu po imprezie i w nocy... Rację Dziewczyny maja, że dziecko mogło się obracać. Moja jak do tej pory 3 razy mi ten numer wywinela i tylko raz szczęśliwie przespałam, bo pozostałe 2 razy to koszmar był... A do tego jeszcze potem cały dzień chodzilam jakby mnie walec przejechał...
    Ten przytulak to Brytyjczyk:-) daj znać jak po wizycie. Moja za tydzień i już nie mogę się doczekać:-) ach no i dobrze że router się znalazł...

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    a moje dziecko dalej chore... goraczki 40-41 stopni... na szczescie szybko spadaja, wczoraj pani dr powiedziala ze to wyglada na wirus - jutro idziemy znowu na kontrole
    moj maz za to zeby mnie troche odciazyc postanowil pracowac z domu - fajnie bo mi podlogi umyl przy malym cos tam pomaga
    no i jutro pojedzie ze mna do lekarza to tez bedzie mi lzej

aaaa i zaczelam w koncu pranie ubranek! bo ja do tej pory mialam tylko wszsytko w pudlach, pomieszane, nieuprane... no ale czas sie ogarnac... i torbe do szpitala tez zaczne sobie szykowac

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    mój 1800 na 32+5 dni, tak mniej więcej liczyłyśmy to przy porodzie bedzie z 3500, zobaczymy :P
    Dodalas po 200 na kazdy tydzien czy jak?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    a moje dziecko dalej chore... goraczki 40-41
    stopni... na szczescie szybko spadaja, wczoraj pani dr powiedziala ze to wyglada na wirus - jutro idziemy znowu na kontrole
    moj maz za to zeby mnie troche odciazyc postanowil pracowac z domu - fajnie bo mi podlogi umyl przy malym cos tam pomaga

aaaa i zaczelam w koncu pranie ubranek! bo ja do tej pory mialam tylko wszsytko w pudlach, pomieszane, nieuprane... no ale czas sie ogarnac... i torbe do szpitala tez zaczne sobie szykowac
    Milo ze Maz pomaga dobrze ze ja mam wszystko uprane i poprasowane bo chyba juz bym nie daLa rady

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Co to za ciasto bananowe hę ? poproszę o przepis bo chyba coś przegapiłam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Gdzies tu podawalam

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    a moje dziecko dalej chore... goraczki 40-41 stopni... na szczescie szybko spadaja, wczoraj pani dr powiedziala ze to wyglada na wirus - jutro idziemy znowu na kontrole

Oj te wirusy! Super ze maz zostal w domu to cie odciazy troszke

Senior Member
    Mysia88

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-11-27 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    3 banany zgnieśc widelcem
    1 i 1/2 szkl maki
    pol szkl cukru
    2 jajka
    pol lyzeczki proszku do pieczenia
    pol kostki masla (roztopić)

make cukier i proszek do miski, wymieszac. dodac maslo banany i utrzec chwilke. wlac do keksowki i do piekarnika na 50 min w 175 stopniach

Newsletter Mjakmama24.pl
Zapytaj naszych ekspertów

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów