Strona 1820 z 10091
Pokaż wyniki od 18,191 do 18,200 z 100907

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!
    Daria, super, że się karta znalazła, ja też dziś znalazłam ten router głupi. Już odmeldowalam mojemu, że będę rodzić w więzieniu za zbrodnie w afekcie, bo zabije jego i siebie- router był dokładnie tam gdzie myslalam, że jest i ani ją, ani on, sprawdzając oboje samochód 2x z latarka, go nie widzieliśmy...
    I dobrze, że się znalazł, bo dzwonił mechanik, że jeszcze belka z tyłu do remontu, więc niestety koszta spore, a jakbym miała jeszcze do kompletu w tym miesiącu router odkupywac w Polsacie.... Nie stać mnie.
    Sliczne zwierzaki! Marta, jaką to rasa kotka? Bo widzę mega przytulak...
    A ją za godzinke mam wizytę! Już się doczekać nie mogę.
    Iza co do tego bólu po imprezie i w nocy... Rację Dziewczyny maja, że dziecko mogło się obracać. Moja jak do tej pory 3 razy mi ten numer wywinela i tylko raz szczęśliwie przespałam, bo pozostałe 2 razy to koszmar był... A do tego jeszcze potem cały dzień chodzilam jakby mnie walec przejechał...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Ja sprzatalam szafe 3 dni
    Aaa to mam czas :P co sie będę stresować cieszę sie, ze malutka Ci "odpuscila"!

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Czyli sprzatanie na ratypojedz sobie o do roboty
    Oby mnie to jedzenie nie rozleniwilo bardziej :P ale co tam, na raty dam rade
    Musze Ci powiedziec, ze mój Maluch tez mnie dzisiaj w nocy obudził, bo chyba ulokowal sobie nóżkę pod żebrem... No cóż, rosną nam Szkraby

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Olga02 Zobacz posta
    Oby mnie to jedzenie nie rozleniwilo bardziej :P ale co tam, na raty dam rade
    Musze Ci powiedziec, ze mój Maluch tez mnie dzisiaj w nocy obudził, bo chyba ulokowal sobie nóżkę pod żebrem... No cóż, rosną nam Szkraby
    Cześć mamusie !
    Ja też dziś rano obudziłam się z bólem brzucha ale w ciągu dnia preszło...Robiłam obiad bo tata pryjechał pomóc męowi pry malowaniu podbitki na nasz dach... ehhh Muszę wyprać pościel którą kupiłam dla malutjkiej...strasznie mi się spodobała jak ją zobaczyłam...

Miłego dnia !:*

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Verka a co to za psiaka masz?
    Mój też niezły chrapacz, ale najczęściej to tak głośno oddycha
    Trochę tęsknię za nim, choć jest całe 5 km ode mnie
    Ja wcinam jogurt naturalny z płatkami owsianymi, suszonymi morelami i miodem. Nie wiem czy tez tak macie, ale jak ja się robię głodna to automatycznie źle się czuję. Ale dzisiaj nie odpuszczę. Nie będę się objadać po kokardkę bo wczoraj miałam za swoje. Na wagę na razie nie wchodzę
    Zrobiłam wykrój mojej poduszki do karmienia. Ciekawe jak to wyjdzie. Jeszcze muszę dokupić zamek, wszystko razem ładnie zszyć (hand-made bo nie mam maszyny) i oczywiście jakieś wypełnienie Szablon na razie zostawiłam bo jak ładna wyjdzie to kto wie, może porzucę dotychczasowe zajęcie i zacznę szyć takie hahaha

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Hello ja juz obudzona,pies mnie obudzil
    chrapaniem!! Wcisnela sie kolomnie na poduszke i do ucha chrapala....ja w nocy obudzilam sie raz bo mala kopnela mnie zebro,pewnie jej niewygodnie bylo bo zmienilam pozycje i spokoj..Iza Kochana myslalam o Tobie wieczorem i rano odrazu odpalam forum zobaczyc czy lozbuziara sie uspokoila uf na szczescie odpuscila mamusi ,ona napewno sie odwracala!..Daria git ze sie zguba znalazla,Pati smigaj do zebologa wyrwij dziada bo Ci spokoju nie daje!Natalia ty gdzie?pochwal sie cos tam robila jak Cie nie bylo....dzis zaczynam weekend..jutro wolne!
    Milo z Twojej strony no mala juz jakos mniej kopie ale jak zasadzi to oho, damy rade do stycznia,fajnego masz psa haha

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Ja wcinam jogurt naturalny z płatkami owsianymi, suszonymi morelami i miodem. Nie wiem czy tez tak macie, ale jak ja się robię głodna to automatycznie źle się czuję. Ale dzisiaj nie odpuszczę. Nie będę się objadać po kokardkę bo wczoraj miałam za swoje. Na wagę na razie nie wchodzę
    Zrobiłam wykrój mojej poduszki do karmienia. Ciekawe jak to wyjdzie. Jeszcze muszę dokupić zamek, wszystko razem ładnie zszyć (hand-made bo nie mam maszyny) i oczywiście jakieś wypełnienie Szablon na razie zostawiłam bo jak ładna wyjdzie to kto wie, może porzucę dotychczasowe zajęcie i zacznę szyć takie hahaha
    Yorka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Ja jak glodna jem a jak nie glodna to mysle co by zjesc haha poki co na wage tez nie wchodze ale ubralam spodnie od dresu i byly dobre gumke pod bebenkiem to moze nie bedzientak zle

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Ja jak glodna jem a jak nie glodna to mysle co by zjesc haha poki co na wage tez nie wchodze ale ubralam spodnie od dresu i byly dobre gumke pod bebenkiem to moze nie bedzientak zle
    A ja się ojdałam dziś obiadkiem... ehhh a się ruszać nie mogę a jadłabym jeszcze jogurt..

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    A ja się ojdałam dziś obiadkiem... ehhh a się ruszać nie mogę a jadłabym jeszcze jogurt..
    Najgorsze jest to ze jaknja pojem to mysle ze jeszcze bym cos myknela a tobjuz jest lakomstwo

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów