Strona 1819 z 10046
Pokaż wyniki od 18,181 do 18,190 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Widze Olka ze mamy tak samo, ja tez w nocy sie obudzilam i myslalam ze rodze bo mala doslownie wychodzila ze mnie poki co jest grzeczna hehe
    Nie rodzić mi tu jeszcze! xD
    Ale brzydka pogoda, leje strasznie a w mieszkaniu ciemno ze się zastanawiam czy światło włączyć bo nic nie widać :/

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar megh89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.01.2016
    Ladna waga, na ktory tydzien?
    Dzięki U lekarza byłam w piątek i to był 32 tydz i 2 dni. A dzisiaj już 33 tydz i 1 dzień

Obawiam się, że jak będzie tak dalej rosła, to czeka mnie cesarka

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    A już wiem co Wam chciałam napisać! A propos tej grupy krwi na stare nazwisko. Może być na panieńskie, ale trzeba mieć wtedy ze sobą akt ślubu, tak nam polozna mowila. A po za tym jak ktoś ma bardzo stare wyniki to lepiej zrobić świeże

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    A już wiem co Wam chciałam napisać! A propos tej grupy krwi na stare nazwisko. Może być na panieńskie, ale trzeba mieć wtedy ze sobą akt ślubu, tak nam polozna mowila. A po za tym jak ktoś ma bardzo stare wyniki to lepiej zrobić świeże
    No ja mam grupę krwi na panieńskie nazwisko ale aż tak stare to one nie są :-) więc akt ślubu chyba spakuje w razie czego. A przez pesel nie dojdą do tego? :-P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez megh89 Zobacz posta
    Dzięki U lekarza byłam w piątek i to był 32 tyd
    z i 2 dni. A dzisiaj już 33 tydz i 1 dzień

Obawiam się, że jak będzie tak dalej rosła, to czeka mnie cesarka
    Dasz rade urodzic

Junior Member Awatar megh89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.01.2016
    Dasz rade urodzic
    Oby

Senior Member
    Olga02

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-15 zobacz kalendarz
    Hej Kobitki!
    Ale pogoda u nas do d... ;/ zeby nie zasnąć, zabrałam sie za sprzatanie szafy... Ambitny plan na razie zakończył sie wywaleniem polowy rzeczy na wierzch, umyciu polowy szafy i padlam na lozko... Chyba zrobię sobie przerwę, podgrzeje fasolkę, a potem będę próbowała mobilizować sily dalej :P

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Olga02 Zobacz posta
    Hej Kobitki!
    Ale pogoda u nas do d... ;/ zeby nie
    zasnąć, zabrałam sie za sprzatanie szafy... Ambitny plan na razie zakończył sie wywaleniem polowy rzeczy na wierzch, umyciu polowy szafy i padlam na lozko... Chyba zrobię sobie przerwę, podgrzeje fasolkę, a potem będę próbowała mobilizować sily dalej :P
    Ja sprzatalam szafe 3 dni

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hello ja juz obudzona,pies mnie obudzil chrapaniem!! Wcisnela sie kolomnie na poduszke i do ucha chrapala....ja w nocy obudzilam sie raz bo mala kopnela mnie zebro,pewnie jej niewygodnie bylo bo zmienilam pozycje i spokoj..Iza Kochana myslalam o Tobie wieczorem i rano odrazu odpalam forum zobaczyc czy lozbuziara sie uspokoila uf na szczescie odpuscila mamusi ,ona napewno sie odwracala!..Daria git ze sie zguba znalazla,Pati smigaj do zebologa wyrwij dziada bo Ci spokoju nie daje!Natalia ty gdzie?pochwal sie cos tam robila jak Cie nie bylo....dzis zaczynam weekend..jutro wolne!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Olga02 Zobacz posta
    Hej Kobitki!
    Ale pogoda u nas do d... ;/ zeby nie zasnąć, zabrałam sie za sprzatanie szafy... Ambitny plan na razie zakończył sie wywaleniem polowy rzeczy na wierzch, umyciu polowy szafy i padlam na lozko... Chyba zrobię sobie przerwę, podgrzeje fasolkę, a potem będę próbowała mobilizować sily dalej :P
    Czyli sprzatanie na ratypojedz sobie o do roboty

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów