Strona 1818 z 10065
Pokaż wyniki od 18,171 do 18,180 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Czyli teraz zamiast tego jednorazowego będzie to roczne ?

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Daria super że karta się znalazła
    Ja zastanawiam się, który okres zarobków brany jest pod uwagę przy tym becikowym? Muszę poczytać.
    Zanim to roczne becikowe wejdzie w życie to pewnie zdążymy urodzić kolejne dziecko Bo priorytetem nowego rządu jest przecież akcja 500 zł na każde dziecko

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez madlen8 Zobacz posta
    Daria super że karta się znalazła
    Ja zastanawiam się, który okres zarobków brany jest pod uwagę przy tym becikowym? Muszę poczytać.
    Zanim to roczne becikowe wejdzie w życie to pewnie zdążymy urodzić kolejne dziecko Bo priorytetem nowego rządu jest przecież akcja 500 zł na każde dziecko
    Nawet tak sobie nie żartuj ;p
    A wczoraj słyszałam coś o tanich mieszkaniach i możliwości spłaty kredytu jak kiedyś ... ciekawe jak to wyjdzie w praniu

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    No czyli miałam racje ze liczy się dochód do tego jednorazowego

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Jakosciowo dobra koszula? Mi powinna przyjsc dzis badz jutro takze wyczekuje kuriera,zamowilam kilka kosmetykow ze stronki ezebra.pl dla siebie wiec wyczekuje dwoch kurierow z tej samej firmy wiec moze za jadnym razem dostane hihi. Co do becikowego moja sasiadka jest "obcykana" w tych sprawach wiec musze isc sie opytac ktoregos dnia, wiem ze wszystkie potrzebne papiery mi zalatwi
    Fajna jakościowo chciałam ja przed szpitalem wyprac, ale szkoda mi było nowej prac wiec ja parę razy ubralam. Strasznie skóra mnie swedziala w tej koszuli, mam nadzieje ze jak wypiore to będzie lepiej

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Czyli teraz zamiast tego jednorazowego będzie to roczne ?
    Nie jednorazowe jest dla osob oplacajacych skladki w zusie, a roczne dla bezrobotnych, studentow i osob zatrudnionych na smieciowych umowach

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Fajna jakościowo chciałam ja przed
    szpitalem wyprac, ale szkoda mi było nowej prac wiec ja parę razy ubralam. Strasznie skóra mnie swedziala w tej koszuli, mam nadzieje ze jak wypiore to będzie lepiej
    To super

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar megh89
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Data
    13.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dziewczyny mozna w ciazy brac jakas masc na bol plecow? Cxy cos?? Zdechne za chwile z bolu..
    Ja na początku jak zaczął mi rosnąć brzuch miałam straszne problemy, nawet kręgi mi przeskakiwały w lędźwiach. Znajoma fizjoterapeutka okleiła mnie tejpami, dzięki czemu dolegliwości mi przeszly. Do tego zaczęłam chodzić na jogę dla ciężarnych - bardzo polecam!

Ostatnio mnie trochę wcięło bo miałam co chwile jakichś gości i zamieszanie.
    Miałam dać znać co było u lekarza Wszystko dobrze, Hania rośnie jak na drożdzach już ma 2200.

Była tu poruszana kwestia hemoroidów, których sama też się wystraszyłam, jednak okazało się*że u mnie zniknęły.
    Pytałam lekarza co robić gdyby się pojawiły, powiedział, że to częsta dolegliwość w ciąży ze względu na gorsze krążenie i jeśli problem się znowu pojawi mam wtedy kupić w aptece maść na hemoroidy.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez megh89 Zobacz posta
    Ja na
    początku jak zaczął mi rosnąć brzuch miałam straszne problemy, nawet kręgi mi przeskakiwały w lędźwiach. Znajoma fizjoterapeutka okleiła mnie tejpami, dzięki czemu dolegliwości mi przeszly. Do tego zaczęłam chodzić na jogę dla ciężarnych - bardzo polecam!

Ostatnio mnie trochę wcięło bo miałam co chwile jakichś gości i zamieszanie.
    Miałam dać znać co było u lekarza Wszystko dobrze, Hania rośnie jak na drożdzach już ma 2200.

Była tu poruszana kwestia hemoroidów, których sama też się wystraszyłam, jednak okazało się*że u mnie zniknęły.
    Pytałam lekarza co robić gdyby się pojawiły, powiedział, że to częsta dolegliwość w ciąży ze względu na gorsze krążenie i jeśli problem się znowu pojawi mam wtedy kupić w aptece maść na hemoroidy.
    Ladna waga, na ktory tydzien?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Widze Olka ze mamy tak samo, ja tez w nocy sie obudzilam i myslalam ze rodze bo mala doslownie wychodzila ze mnie poki co jest grzeczna hehe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów